|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 17:29:57   
pajkica
Če bo moj otrok kdaj imel voziček, bom zelo vesela user posted image
Pride sicer šele februarja, ampak meni se od vseh teh vozičkov že rahlo meša, pa še nobenega ne morem dobiti, ki bi imel vse tisto kar bi jaz rada imela.

Torej, pomagajte, prosim.
Zaenkrat se še nisem odločila med štiri in tri kolesniki, ampak se bolj nagibam k trikolesnikom, čeprav mi ve povejte vse vozičke, ki obstajajo in imajo naslednje lastnosti.

Rada bi imela voziček, ki ne bi imel premajhnih koles, ki bi bile vrtljive vsaj sprednje in zelo rada bi tudi našla voziček, ki se mu obrača ročaj in ne sedež.
Pa še to, da se naslonjalo postavi v čisto sedeč položaj, pa da se seveda da uporabljati že za novorojenčka.

Kaj mi predlagate? Kakšne vozičke imate same, ste zadovoljne z njimi ali pri njih kaj pogrešate?

In seveda zadnje, ampak ne najmanj pomembno user posted image  Cena naj ne bi bila več kot 400 €.

Pregledala sem že vse vozičke in sploh ne vem več, kaj kateri ima, kaj drugi ne, tako da je vaša pomoč več kot dobrodošla.

Uživajte v poletju!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 19:07:28   
matejad
Pajkica, midva imama voziček od Baby welt-a Moon3, in je takšen, kot ga hočeš ti: ima tri velika kolesa, sprednje je vrtljivo, ročaj se premika in ne sedež in je primeren za novorojenčka, ker se naslonjalo da čisto v vodoravni položaj.
Je pa res, da sma ga v BC-ju dobila v akciji, ki je bila iz 100.000sit na 79.000sit - to pa je nekje 400eurov.

Če pa že želiš tako cenejšega vozička, raje počakaj na kakšne akcije, in ga potem kupi, se ti bolj splača...
Ker drugače so takšni vozički ful dragiuser posted image

Moje mnenje: vsak ima svoj okus, in vsak voziček je dober za enega, za drugega pa ne...Odločitev je samo tvoja, drugi ti lahko samo svetujejo in sigurno navijajo vsak za svojega..

Pa lep pozdravček

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 19:23:02   
pajkica
Živjo, sem pogledala za te vozičke na strani baby centra. So mi zelo všeč in tega sem res spregledala.
Še dobro, da imamo forum.
Veš kaj me še zanima. Ali imaš ti moon 3s ali 3t?
Kakšna pa je kaj teža tega vozička in kako se zloži, je velik, ko je zložen?

Kaj so akcije le v določenem obdobju leta ali je treba pač redno slediti?

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 19:43:10   
matejad
Evo, sem mogla še jaz pogledati na BC stran, ker nisem točno vedela oznake vozička. Torej imama Moon 3S, tistega rdečega (Fire piše), s tem, da sma zraven dobila še zimsko torbo.

Glede akcij, moraš jim stalno slediti, vsak mesec pride nov katalog z posameznimi akcijami. Pri nas to ni problem pogledati, ker smo naročeni na ta katalog.

Kar se pa tiče zlaganja, je pa tako: zložiti voziček v nulo ni težko, je na ročaju en gumb, s katerim se voziček zloži, težak pa mislim, da je okoli 16 kg. To je mogoče kr mal velik, ampak vse pa tudi ne more biti popolno, a ne! Glede na to, da pa imama avto Peogeota 206, ki veš, da je kr majhen, gre voziček brez problema v prtljažnik, s tem da ga dama postrani, torej ne ležečki položaj. Res da potem ni več prostora, sma pa zato kupila streški kovček in je problem spet rešen.
Samo na srce ti polagam, ne komplicirat glede tega!

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 22:18:58   
nina166
Če hočeš, da se obrača ročaj, pride v poštev samo štirikolesnik, pri trikolesnikih to ni možno.

Drugače pa sem jaz za Hartana...ga ne menjam za nič na svetu.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu matejad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
21.7.2007 22:50:05   
Anonimen
Imaš pa iste pogoje za vozičke kot jaz. Po kakem mesecu študije sem se odločila za tole:
http://www.mami.si/si/uno-mod-rosso-i6828.shtml
Jaz sem si želela še ročaj poln....ne ročke, kot so pri Pramette. Lupinico pa mi bo k sreči posodila svakinja.



(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
22.7.2007 9:43:12   
pajkica
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

Če hočeš, da se obrača ročaj, pride v poštev samo štirikolesnik, pri trikolesnikih to ni možno.



Kaj to je zasigurno?
Ker matejad je pa rekla dva posta nad tabo, da ima trikolesnika,  ki se mu obrača ročaj in ne sedež.
Torej je to res ali ne, je to možno ali ne?

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
22.7.2007 9:47:56   
matejad
Točno pajkicauser posted image Je res tako, da se sam ročaj ne da premikat (oz. niti ne vem), ker če bi se ročaj premaknil, potem bi bil pri prvem kolesu, ki pa je samo eden, in bi ful čudno izgledalouser posted image user posted image Torej, sem ravno pogruntala, da se pa da premaknit cel sedež (ga kr dvigneš), pa daš v drugo stran.

Torej, nina166 ima prav, jaz se pa opravičujem za napako....

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
22.7.2007 14:09:56   
Anonimen
Kolikor vem ne obstaja trikolesnik da se mu obrača ročaj. Ker sem tudi sama iskala in ga nisem našla. Sem se pa vseeno odločila za trikolesnik, ker ima takšno streho, da se spremeni v senčnik. Me pa nič ne moti da bo user posted image  obrnjen stran, kar naj gleda po svetu naokoli, mene vidi že doma dovoljuser posted image . Samo moja izbira ne pride v poštev (ker izpolnjuje tvoje druge pogoje), ker je dražji od 400evrov.

(odgovor članu matejad)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pomagajte pri nakupu vozička
23.7.2007 14:04:08   
Caia
moja dvomesečna študija vozičkov je v soboto dobila epilog... BEBE CONFORT HIGH TREK, trikolesnik, lahek, hitro se zloži - tudi na majhno, če daš dol še kolesa, obrača se ga lahko v obe smeri - res da cel del in ne samo ročajev... skratka, najbolj se je približal željam ki jih imamo... edina težava je v tem, da je pri nas drag ko žafran, v BC 450 EUR in v TL 419 EUR... sem ga pa našla na italijanskih spletnih straneh, kjer ga ponujajo za 338 EUR ( zakaj je pri nas vse za otroke tako drago??? ).. torej se bomo zapeljali v Italijo ali pa naročili kar po netu enemu kolegu v Italijo (poštnina za SLO je kar visoka)... bomo pa kupili cel komplet, tudi košaro in lupinico za zraven....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?