|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oh spet
28.7.2007 23:03:40   
Tiček
Moja je že dve leti na porodniški pa pomoje je že mal predolg. Je že cajt de gre mal delat
Zadnje čase ona sploh ne bi šla spat. Vsak večer ko ji rečem če greva spatuser posted image  reče -OH SPET. Potem pa svetujem za kake igrice v postelji pa je spet OH SPET. Nej povem de ji tud do sexa ni več tolk kod ponavad al pa skor nič. Ne vem a je to od porodniške ker je sam doma al bo kriza.user posted image
Prosim za kak dober, samo res dober nasvet da bo moja rada šla spat, al pa ....

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:06:28   
Anonimen
pomojm ji zato ni več do tega ker jo skos sprašuješ če gre spatuser posted image  mal mn ji tež pa bo, počaki mal, sej ni sam sex bistvo zveze, se ti ne zdiuser posted image

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:07:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tiček

Moja je že dve leti na porodniški pa pomoje je že mal predolg. Je že cajt de gre mal delat
Zadnje čase ona sploh ne bi šla spat. Vsak večer ko ji rečem če greva spatuser posted image  reče -OH SPET. Potem pa svetujem za kake igrice v postelji pa je spet OH SPET. Nej povem de ji tud do sexa ni več tolk kod ponavad al pa skor nič. Ne vem a je to od porodniške ker je sam doma al bo kriza.user posted image
Prosim za kak dober, samo res dober nasvet da bo moja rada šla spat, al pa ....




user posted image user posted image user posted image ...hm..le kaj jo drži? Mogoče se je malo polenila? Ha? Al pa je preutrujena, če je otroček živahen user posted image  Poskušaj jo razbremenit, če ima preveč dela čez dan, pa bo zvečer mogoče kaj več akcije k ne bo tok zmatrana user posted image

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:10:14   
Tiček
Kdo je pa reku de hočem sam sex,
Jest sm reku da noče hodit spat, ker prav da ni zaspana. Potem pa predlagam sprostitev pred spanjem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:11:25   
Tiček

[/quote]

user posted image user posted image user posted image ...hm..le kaj jo drži? Mogoče se je malo polenila? Ha? Al pa je preutrujena, če je otroček živahen user posted image  Poskušaj jo razbremenit, če ima preveč dela čez dan, pa bo zvečer mogoče kaj več akcije k ne bo tok zmatrana user posted image
[/quote]

ja sej se trudim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:13:30   
Anonimen
Ja tiček goliček...potem pa res ne vem kaj bi tvoja žena rada mela..jo boš mogu pa kr direkt vprašat...kje jo čevelj žuli user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:15:01   
Tiček
Ja sej jo skoz sprašujem, pomoje ji že mal težim, pa se mi noče izpovedat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:16:44   
Tiček
ej ti žaži jest sm bol začetnik
Kako narediš da daš besedilo v bel okvir
Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:19:30   
Anonimen
Klikni na   Citiraj...in potem napiši pod besedo   quote  kar bi rad povedal

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:20:08   
Tiček
IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Klikni na   Citiraj...in potem napiši pod besedo   quote  kar bi rad povedal

a tako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:21:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tiček

IZVIRNO SPOROČILO: žaži

Klikni na   Citiraj...in potem napiši pod besedo   quote  kar bi rad povedal

a tako


user posted image  ja tako user posted image user posted image ...obvladaš...se hitro učiš user posted image user posted image

(odgovor članu Tiček)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Oh spet
28.7.2007 23:24:14   
Tiček
Hvala zdej pa spat OH SPET

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?