|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke
28.7.2007 18:59:11   
zirafa76
pozdravcek vsem...user posted image user posted image
izgleda, da se vsi skrivate ali ste okrog..no tudi midva sva bila na Dunaju, v nakupovalnem mestu...user posted image user posted image Sva res ugodno kupila veeeeeeliko stvari, imajo akcije bodijev, po 4.90Eur za 3kom, pa pakete bombaznih planick, potiskanih, pa pajacke, pa......vseeeee je tak cart....
Kupila sem tudi paket avent za novorojencke, v katerem je 8 steklenick, za novorojencke, za kasneje, za caj, za mleko....plus dve dude za novorojene, plus sterilizator, plus scetka ter drzala za steklenicke..no, vse imajo cuclje..vse skupaj za 60eur..mislim, da je to zeloo kul, midva pa itak rabima vse stekl.po dve, tako da je super....pa se sterilizator...poleg tega sva se kupila oddejice z motivi disneya po 5eur, pa take stvari..aja pa to igralno podlogo od haucka, ki jo lahko prilagodis za novorojene,-se ogradi, kasneje pa ograjo samo spustis..z lokom in igrackami...kul...user posted image user posted image
Sva pa koncno v zivo sprobala Hartana zxII, prodajalec je bil full fajni, vse je razlozil, ga sestavil, spreminjal..skratka, sva imela res demonstracijo vsega..skupaj naju bo prisel 800 eur, z trdima kosarama, ki se kasneje spremenijo v vrece za noge( z notranje strani odstranis ogrodje-samo zadrgo potegnes , vzames ven..in blazina je tu)...to bo kar sok, vendar nama ga bodo baje sponzorirali sorodniki, brat od mojga....user posted image upam.....

Sva pa v hudi dilemi glede postelje, ker enostavno ne vema kaj in kako....imajo pa v Kiki lepo izbiro...

Aja..za vse morebitne kupce..Toys'r'us, Kika, Baby1One..to so mega trgovinice...

V glavnem, imam kar 15 bodijev sedaj za zacetek, nekaj za kasneje, tako da bo no..lahko recem, da sva celotno garderobo za dveuser posted image user posted image , z kapicami, Copatkami, pizame, bodiji, kompletki, hlace, majcke...danes nakupila za 200 eur....ZELO VESELA..pa se lepi so, nekaj od Disneya, nekaj kar tako...

vsekakor priporocam obisk teh prodajal, svetujem pa, da prej pogledate na net, kaj je v akciji, si naredite seznam in....

torej, toliko od nas, moji dveuser posted image user posted image sta ocitno zadovoljni, ker sta brcali in poskakovaliuser posted image user posted image

pozdravcek vsem......................sedaj pa v omaro zlozit....

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu TANTRA)
Neposredna povezava do sporočila: 2401
   RE: novembrke
29.7.2007 10:08:01   
nemrak
user posted image user posted image ,
no, pa se po dolgem času, tudi jaz malo javim.
Brala sem vas redno, ampak časa in tudi volje nisem imela za pisanje.
Naša user posted image  je zelo živahna čez dan, hvala bogu pa čez noč pridno počiva.
zirafa user posted image user posted image  za super nakupe!!!
Jaz bom vse imela kar staro. Od prve user posted image  imam vse shranjeno. Čeprav me mika nov voziček, ampak imamo doma dva, ki sta še čisto v redu. Haukovega in peg pergovega. Pa previjalna je še kot čisto nova. Imava jo iz Ikee, ono, ko se da na steno. Potrebovala bova samo še malo oblekic najmanjše št, ker sem to imela sposojeno od prijateljice, ki pa je že dala naprej in ve, da ne bo dobila nazaj. Pa saj nekaj pa lahko dobi novegauser posted image .
Kupili pa smo že eno oblekico, bodi, kapico . Izbrala je sestica za sestrico.
zirafa, spraševala si, kako je kaj v Celju.
Nič novega.user posted image  Vse po starem!!! Kja pa bi se lahko tle dogajalo.
Kje pa boš ti rodila??? V Bratislavi ali v Celju??
Vesela sem, da sta user posted image user posted image  v redu in, da pridno rasteta.

Druge souser posted image  kako pa kaj ve??

Pridne bodite in čuvajte user posted image !!!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2402
   RE: novembrke
29.7.2007 11:16:48   
Ilije
Zdravo user posted image !

Pa smo doma z morja. Ste bile v vmesnem času pridne in ste precej napisale, tako da sem šele danes uspela vse do konca za nazaj prebrat.
Sem prebrala, da vas je precej takšnih, ki boste okrog 9. novembra (ko imam PDP) po vsej verjetnosti v celjski porodnišnici. Tudi sama sem bila v petek na pregledu v Celju (UZ) in sem skor znorela. Kako lahko prenašate tako dolgo čakanje? In kar je še več, jaz sem bila potem v dveh minutah konc, ker je predstojnik še preden je sploh začel kaj gledat, ugotovil, da itak ne bo videl zgradbe srca, za kar sem bila napotena na ta pregled. GROZA!
Že v prvi nosečnosti sem imela podobno situacijo, ko so me z bolečinami žolčnih kamnov, vso prestrašeno, samo pustili čakati na hodniku v porodnem bloku. In nisem vedela al bom šla dva meseca prej rodit al kaj. Dežurna sestra al babica pa se je veselo v sosednji sobi privat pogovarjala po telefonu.
Skratka jaz imam precej slabe izkušnje, zato še vedno vztrajam, da grem tudi tokrat rodit v Trbovlje in tudi vse morebitne preglede nameravam od sedaj naprej opravljati v Trboveljski bolnišnici.

Lep dan vam želim, I.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2403
   RE: novembrke
29.7.2007 12:22:10   
ninocka
Mi danes koncno odrinemo na morje, tamal je vceraj zbolel (vneto uho, ampak je P dala vseeno dovoljenje, da lahko gremo). Danes je sicer ze bolje, tko da smao do konca spokamo in gremo...

Uzivite, pridne bodte in lepo bozite trebuscke, se beremo, ko se vrnem iz mini dopusta user posted image




_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 2404
   RE: novembrke
29.7.2007 14:24:55   
Tanayya29
hojla....
evo ravnokar iz morja, kaj vec pa napisem kasneje.....
kako ste kaj ve, novemberkeuser posted image

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 2405
   RE: novembrke
29.7.2007 16:13:49   
naraščaj
Žirafa user posted image user posted image user posted image  za uspešen nakup. Jaz sem bila kak mesec nazaj v Celovcu in sem tudi obiskala večino teh trgovin in se mi je tud zdelo, da so stvari bistveno ceneje kot pri nas. Sploh kar se plenic, robčkov, stekliničk in podobnih stvari tiče. Res pa je, da sem takrat šla izključno gledat za vozičke, vendar je bil tist katerega bi jaz rada gor dražji kot pri nas, zato ga nisem kupila. Ostale stvari pa mislim, da bom potem šla kar v Graz iskat. Nič kaj ne upam prej kupovat.



Včeraj pa sem se dobila s kolegico, ki ima 6 mesecev staro user posted image  in mi je rekla, da ima zame že prštimane stvari in da naj nič kaj ne kopujem, saj jih ona ni ospela niti vseh gor obleč. Tko, da oblekic ne nameravam kupovat razen kaj za dušo.



_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2406
   RE: novembrke
29.7.2007 16:15:06   
Tanayya29
illje jaz sem tudi bila na morfologiji v Trbovljah,k moj G. drugace dela dol...
in sem bila fulll zadovoljna...
sicer drugac dela tudi v Medvodah,tam hodim k njemu na preglede...
glede epiduralne sva se zadnjic pogovarjala tudi midva,jaz se bom verjetno tudi kar odlocla zanjo..bomo videli...
sicer pa smo se na morju imeli super,ampak jaz sem kr tezko dihala v tisti sopari,itak pa sm bla skoz v senci...

bay..


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2407
   RE: novembrke
29.7.2007 17:40:07   
ajtak
Hej, hoj!
Komaj cakam jutri, ko bova z user posted image  po dolgih 2h mesecih koncno videla najinega user posted image .
Greva na 3D v Domzale, tako da drzite pesti, da se ne bo prevec skrival in bomo videli a mamo user posted image  al user posted image .

Aja, pa vceraj sva zaarala vozicek in ga dobiva drug teden v sredo!! Sva mogla pohitet, ker so imeli v celi SLO samo 2 in do oktobra (verjetno konec oktobra) ne bo novih posiljk user posted image .

Imejte se lepo!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2408
   RE: novembrke
29.7.2007 17:49:43   
nicolina
Pozdravljene

Žirafa user posted image user posted image user posted image  za nakup.
Ilije in Nayya dobrodošli nazaj.
Jaz sem bila tudi ta dva dni bolj malo doma, tako da nisem bila dosti na RR-ju.
Imam pa jutri zjutraj morfologijo, komaj čakam. Držte mi pestke, da bo vse vredu.
Počutje samo je dobro,le da tri noči slabo spim, upam, da bo danes kaj boljše.
Jaz nisem tudi še nič nakupovala, mislim, da bom počasi začela.
Ajtak, kateri voziček si pa naročila?

Pa pa

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2409
   RE: novembrke
29.7.2007 18:10:52   
sonchek
Ajtak in Nicolina....seveda držimo pesti da bo vse v najlepšem redu...user posted image user posted image user posted image
Pozdravljene tanove user posted image ...takoj ko bom imela malo več časa vas uključim na seznam..
...vse ki ste iz dopusta...dobrodošle nazaj...
zdej pa letim papat..user posted image user posted image user posted image
pa pridno čvekajte naprej...
papa

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2410
   RE: novembrke
29.7.2007 20:54:00   
naraščaj
Ojla, mam eno vprašanje. A je že ktero kr na enkrat začelo ful bolet v spodnjem delu (levo in desno tik nad sramnimi dlakami). Sem pa 24t 5 dni noseča. Do sedaj me je že parkrat bolel in tiščal vendar je tale bolečina čist drugačna . bolj pekoča bolečina, vse me tišči. Ima katera podobno izkušnjo. Nisem nič takšnega počela, večino dneva sem lenarila. Hvala za odgovor oz vaše iskušnje.

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 2411
   RE: novembrke
29.7.2007 20:59:02   
tintin
naraščaj, to so maternične vezi....Mene tudi včas bolijo ko strela...noseča sem pa 26t 3d..

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2412
   RE: novembrke
29.7.2007 21:06:58   
naraščaj
A pol misliš, da je to ok.
user posted image  binca,tko, da upam, da je res ok. Sem se kar malo ustrašla.  Ker je res drugašna, močnejša bolečina kot običajno. Kot bi se mi hotl nekaj nategnt.


_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2413
   RE: novembrke
29.7.2007 21:24:14   
Ilije
naraščaj... tudi mene večkrat boli na istem mestu kot tebe. Celo tako močno, da ne morem narediti niti koraka. Ponavadi mi pomaga kozarec magnesola in počitek na levem boku. Da se boš pomirila pa ti vseeno predlagam, da na naslednjem pregledu bolečino omeniš G (ali pa že prej pokličeš). Tudi sama sem ji to omenila, a temu ni posvečala večje pozornosti, rekla je da je vse to normalnouser posted image .

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2414
   RE: novembrke
29.7.2007 21:38:05   
naraščaj
Bom drug teden ko imam pregled pri g. to omenla, če me bo pa zjutr še vedno bolel bom pa iz službe kar poklicala in vprašala. Hvala in lahko noč

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 2415
   RE: novembrke
29.7.2007 22:05:01   
zirafa76
pozdrav, ja mi imamo pa jutri pregled..
Upam, da bo kaj bolj jasno kaj je z naso user posted image user posted image , ali je z ledvicko vse vredu ali kaj se dogaja....si sploh ne upam pomislit na karkoli, razen na najboljseuser posted image
se vam oglasim popoldan, ko koncamo..

Nemrak, rodila bom verjetno tukaj, ker imamo pa taksne dvojcke bo to ze najkasneje, ce bo vse o.k. cez 8 tednov...
Celje pa si mislim, da je vroce kot....dolgocasno pa tudi verjetno..v torek pridemouser posted image user posted image

Zato pa ze sedaj malo kupujemo..vozicek bova tudi midva narocila v Mozirju, ker je kar 100 eur cenejsi kot v Avstriji..user posted image


Nic, srecno vsem jutri na pregledih, pa drzite pestke se za nasuser posted image user posted image user posted image ..................

pozdravcke...................

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2416
   RE: novembrke
29.7.2007 23:13:32   
gruška
No, pa se tudi jaz oglašam po več kot dveh tednih..... bili smo na morju, vmes sem samo prišla na pregled in ker nisem bila ta čas nič na RR nisem videla tvojega sporočila MAMUŠKA!!!!!!!! Sorry, žal mi je, ker sem bila 26. tam in bi lahko kakšno rekli. Sicer sem srečala dve kolegici in sem ves čas klepetala ( bila sem v črni oblekci, belih natikačih in črno-bele uhane sem imela..., če si me slučajno ti opazila). Mogoče nama rata naslednjič. Jaz sem zdaj naročena na svoj rojstni dan - 6.9., vmes grem samo dat kri in vodo in nesem izvide dr. Pušenjaku, ker grem k njemu na 3D in ponovno merjenje MV.

Drugače sem o.k., tudi naše brcike so se zadnje dva tedna umirile, predvsem jih čutim, ko se jaz umirim.

Zdaj bom več doma, pa se še kaj oglasim. Uživajte!!!!!! Nočko!!!!!!!

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2417
   RE: novembrke
29.7.2007 23:14:40   
Laubica
Naraščaj -tudi mene zadnje čase tam fejs boli in so mi rekli da so to vezi,tako da sem se kar pomirila.
Vsem ki imate jutri preglede-držim pesti da bo vse ok,lepo spiteuser posted image

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2418
   RE: novembrke
29.7.2007 23:15:16   
mamuška
Pestke držimo!! Posteljco bi jaz kupila eno, ker sta monoamnijski dvojčki in sta se vajeni tiščat in stiskat skupaj. V Z svetu dajo monoamnjske dvojčke VEDNO v eno posteljico in tesno skupaj, od rojstva dalje. Tko da - jaz bi ju dala skupaj v eno 70x140 postlo. Ko jima bo ta premajhna, boš dokupila še eno enako in stvar ocvrta. Bom nestrpno čakala poročilo!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 2419
   RE: novembrke
30.7.2007 7:32:58   
tintin
Hojla sonosečke,
no še moje petkovo poročilo iz pregleda. Ker je bila moja ginekologinja odsotna sem imela pregled pri nadomestnem ginekologu in sicer po 6 tednih, naslednji pregled imam čez en mesec. Stanje pa takšno: vse ok (no vsaj na zunaj, UZ nismo delali). Kri imam še vedno ok (hemoglobin je 120 enot), urin tudi, malo mi je težil glede kilogramov. Zredila sem se namreč 4 kile v 6 tednih, ampak prisežem, da ful malo jem in pazim da ne jem preveč sladko, mastno ali preveč ogljikovih hidratov....in da je glavnina moje prehrane zelenjava in sadje...tako da nimam pojma odkod tak porast kil...user posted image Res mi je ful zrastel trebuh v tem času in zdaj kaj naj, zdaj še bolj pazim. Kar pomeni, da sem iz prehrane karkoli redilnega, pa bomo videli naslednjič kaj bo. Startala sem iz idealne teže (višina - 110 cm), ampak sem šla v pasu res narazen za skoraj 30 cm in v prsa za 4 številke...Nevem, mogoče se preveč sekiram in po eni strani se mi zdi bedno in banalno, ker sem tako težko dočakala to user posted image , zdaj me pa en dohtar zaradi teh parih kil sekira...No vse skupaj sem do polnih 26t dobila 8 kilogramov.
Sicer sem pa ok, user posted image je mali brcko in sem že zdaj čisto zaljubljena vanj (in skoz božam trebuh).
Lp vsem!user posted image

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 2420
   RE: novembrke
30.7.2007 8:36:10   
nemrak
user posted image user posted image ,
dobro jutro!!!
Jaz bi še kar spala, pa sem morala peljati našo punco v vrtec.
No, verjetno si bom pa vseeno privoščila še malo lepotnega spanca.
Ponoči nisem mogla spati, ker me muči kašelj, pa grlo me noro boli. Zahripana sem kot star zarjavel kolo.
Kaj lahko vzamem za grlo????

Drugače sem v redu.
Tintin, tudi mene je kap na zadnjem pregledu. V 4 tednih sem pridobila 1.5 kg. Ampak se čudim kako?? Nikoli nisem pretiravala s kakšnimi sladkarjijami. Skupaj še ni tako hudo +4. Ne vem pa kaj še bo. Naslednji pregled imam 20.8 in do takrat so na sporedu 3-je rojstni dnevi.user posted image  user posted image
Pa saj gre po porodu vse dol, boš videla. Jaz sem v prvi nosečnosti pridobila 12 kg, pa je šlo vse dol.
Jaz grem še malo poležat!!
Ve pa uživajte v tem hladnem vremenu!!

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 2421
   RE: novembrke
30.7.2007 8:41:15   
tintin
Nemrak: vzameš lahko Granobil ali Pantol pastile. Pa med in čajček:)

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 2422
   RE: novembrke
30.7.2007 9:06:46   
ajtak
IZVIRNO SPOROČILO: nicolina

Ajtak, kateri voziček si pa naročila?


Chicco s3 top

http://trios3.chicco.com/

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2423
   RE: novembrke
30.7.2007 10:13:27   
potepinka
Dobro jutro!


Vsem ki ste se vrnile z dopusta dobrodošle.Vse ki pa imate pregled pa držim pesti da bo vse ok.

Jaz sem spala kot polh.Včeraj smo šli na Roglo in prav pasal mi je zrak v planinah,bilo je super malo sem hodla in bila prav pošteno izmučena zvečer.

Danes ko je takšno vreme pa bomo lenarli.Pri nas dežuje ful.

Zirafa  user posted image user posted image user posted image super za nakupe.Tudi jaz razmišljam da bi šla v Celovec malo pogledat.Bomo videli

No lepo se imejte in danes ful počivajte

_____________________________

Življenje je plamen, ki v lastnem ognju izgoreva, vendar vedno znova vzplamti, ko dete se rodi.
--------------------------------------------------------------------------------
Sara(07.09.1996)Mark(10.11.2007)

(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 2424
   RE: novembrke
30.7.2007 10:51:32   
nicolina
Ojla user posted image

Jaz sem nazaj s pregleda, sem imela morfologijo, vse je v najlepšem redu, vse mere so ok, je pa pravi navihanček, saj se je skos premetaval, niti obrazka ni hotel pokazati. user posted image user posted image
Tako, da ni mogla 100% videt, ali je user posted image  ali user posted image . Nič hudega, bo pa pol večje presenečenje, bo pa še enkrat bolj podrobno pogledala v 32. tednu.
Težak je 513 g, kar je tudi ok, jaz sem pa pridelala 6 kilogramov.
Čez dva tedna me čaka pregled za krvni sladkor.

Sem pa danes ponoči ful slabo spala, verejtno sem bila nervozna, zdej grem pa malo počivat.

PA PA 

(odgovor članu potepinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  95 96 [97] 98 99   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




spol, nuhalna svetlina
utripek

Kaksne so izkusnje pri dolocitvi spola otroka pri nualni svetlini? Pri dr. Kudrovi.

pravilna (86%)

zmotna (14%)


Število vseh glasov: 71

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!