|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   servietna tehnika
4.8.2007 21:15:13   
sonček33
a mogoče katera obvlada servietno tehniko na lesu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: servietna tehnika
4.8.2007 22:25:00   
frutka_
Servietno tehniko lahko uporabiš na vsem trdem, če le imaš tapetno lepilo-Mekol. Prašek kupiš v trgovini ala OBI ipd. nato ga zmešaš z vodo (po navodilih na škatli) in s čopičem naneseš na les ter gor položiš razslojeno servietko. Večina servietk je vsaj 2plastnih.
  • Izrežeš si željen motiv na servietki,
  • jo razslojiš,
  • namažeš les,
  • nalepiš servietko in
  • preko namažeš še več lepila.



Ta tehnika je krasna, ker lahko lepiš kolikor hočeš in na karkoli hočeš. Vse se posuši, lepila ni nikoli dovoljuser posted image . Poleg tega se lepilo krasno čisti in sploh ni problema če umažeš kaj, ker gre z vodo vse dol.


Upam, da sem pomagala. Zdaj pa veselo na delo!

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: servietna tehnika
4.8.2007 23:29:37   
crci06
Kaj pa ta lepila, ki se jih kupi po 150 ml, prav za servietno tehniko, to bi verjetno tudi moralo držat na lesu?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: servietna tehnika
5.8.2007 8:55:14   
Mikica
Tudi ta lepila držijo, samo škoda jih je..so predraga, mekol ali tesarol sta precej cenejša.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: servietna tehnika
5.8.2007 12:19:52   
Slončica
user posted image user posted image  Čestitam da si spravla pacat..še en link pa veselo na delo
http://www.otokzakladov.mojforum.si/otokzakladov-forum-2.html&sid=073d073dc8d7db83c3da74f435d0b346

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: servietna tehnika
5.8.2007 13:30:50   
crci06
IZVIRNO SPOROČILO: Mikica

Tudi ta lepila držijo, samo škoda jih je..so predraga, mekol ali tesarol sta precej cenejša.


na katere materiale pa primeta MEKOL in TESAROL?

(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: servietna tehnika
5.8.2007 15:03:07   
frutka_
Primeta na VSE, CD-je, les, steklo, kozarce, škatle,...Ampak potem ne smeš tega umivat, ker se strga in gre dol.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: servietna tehnika
5.8.2007 21:07:53   
sonček33
joj hvala punce
se bom lotla preštimat eno nočno omarico iz pamtiveka...je pa ful temn les...a jo moram najprej prebarvat na belo...al bo lih tko lepo pršlo?

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: servietna tehnika
6.8.2007 6:24:20   
pajčolanka
dej vseen prej pobarvaj s kakšno akrilno barvo na belo, pol pa lahko servetek razplastiš  jaz ponavadi pri troslojnem odstranim eno plast. če delaš z enoslojnim in če si malo nepreviden se ti hitro zgodi da se servetek strga, pri dvoslojnem je to malo težje da bi se strgal, predebel pa vseeno ni. no tako je moje mnjenje in tako jaz delam.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: servietna tehnika
6.8.2007 12:19:51   
sonček33
frutka zdej pa ti men nekaj povej - a me je una tm v trgovini nasrala- ker mi je dala mikol lepilo za les????? je rekla, da je to to. Bolj ko ji govorim, da rabim tapetno lepilo bolj ona da za to rabiš tega za les- in ga res kupim amapk to je že narejeno lepilo tako belo....
a grem nazaj tja in jo na gobc???

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: servietna tehnika
6.8.2007 21:32:15   
Ronči
mekol postane prozoren ko se strdi. Ga pa mešaj z vodo, da ni tako gost.

Še en nasvet, če mešaš mekol lepilo s tempera barvami so te bolj obstojne, pa še celo z vlažno krpico lahko obrišeš prah iz slike.

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: servietna tehnika
7.8.2007 17:32:45   
citrončica
...mekol lepilo je pravo,jaz sem lesen zaboj oblepila s serveti...,se lako briše z vlažno krpo in drži... že sigurno3-4leta!!

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: servietna tehnika
7.8.2007 18:10:46   
sonček33
citrončica amapk kaj jest sem namazala z lepilom površino in dala gor eno plast srveta...kaj pa pol, če grem takoj čez s tem lepilom se vse strga...
A sem butalka????

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: servietna tehnika
7.8.2007 18:15:27   
Ronči
ga redčiš z vodo?

_____________________________

You can't fix stupid.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: servietna tehnika
7.8.2007 18:19:15   
sonček33
ja ronči se probala, pa je isto sranje:) amoram počakat, da se posuši pa pol to čez mazat al koj? 

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: servietna tehnika
7.8.2007 18:43:43   
muška
jaz pa nardim tako, da dam izrezan motiv na podlago (steklo, les, keramika,.....) in ga premažem z lepilom. najraje uporabljam original lepilo za servetno tehniko, resda je dražje, ampak imam občutek, da je delo z njim najlažje.
Tesarol je tudi čisto OK, mekol pa je potrebno kar precej razredčit za servetno tehniko, ker je pregost in lahko servetek žal raztrgaš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: servietna tehnika
29.8.2007 17:47:34   
atanja
Sončka33-napačno lepilo si dobila. tisto belo je za les lepit skupaj.... Ta pravo lepilo je pa k prašek in ga zmešaš z vodo. Moraš pa pazit ker se zgosti počasi

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?