|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: aprilčice
1.8.2007 15:48:52   
Anonimen
Saj sploh ne vem, če naj bom vesela. Otrok sploh nisva več planirala. Tako, da bi bilo to čisto nepričakovano. Bom počakala do  konc naslednjega tedna.

Anonimna 3

(odgovor članu tejč29)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: aprilčice
1.8.2007 19:09:25   
matejka ..
moja je tud pohtela mam pa 6.8.
vid se že

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: aprilčice
2.8.2007 12:50:53   
tejč29
A3 zakaj se pa nisi zaščitila če nisi imela namena zanositi user posted image

(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: aprilčice
2.8.2007 14:41:02   
Anonimen
Saj uporabljam zaščito. Bila je ena sama napakica. Če pa bo naslednji teden + bomo pač imeli tretjegauser posted image . Zdaj sem že komot, ker sta otroka že najstnika. Bomo videli, kaj bo naslednji teden.

(odgovor članu tejč29)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: aprilčice
2.8.2007 19:40:10   
matejka ..
A3 malo je pa bila želja po še eni majčkeni štručki ane?držim pesti da se ti uresniči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: aprilčice
2.8.2007 19:42:58   
matejka ..
a ste že komu povedale da pričakujete?


(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: aprilčice
2.8.2007 19:52:53   
tejč29
Nisem se uspela zadržati in sem povedala sestri pa 4 najboljšim prijateljicam. Staršem pa ostalim bova povedala po pregledu, ko bo g. rekla da vse štima

(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: aprilčice
2.8.2007 20:10:02   
Naša črtica koraka
kuku,
še jaz se javljam! KOnčno in vendarle sva z user posted image  ugledala user posted image .

Za PDP pa še ne vem. Ali bom zelo pozna marčevka ali pa zgodnja aprilčica ...  a me vseeno vzmete za vašo?


(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: aprilčice
2.8.2007 20:20:45   
tejč29
Seveda te vzememo user posted image ....z veseljem. Točen PDP niti jaz še ne vem, lahko da bom tudi sama marčevka - verjetno bomo izvedle na NS točen datum, ali pa tudi kasneje, res pa je da se na PDP rodi le majhen % user posted image

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: aprilčice
2.8.2007 20:32:22   
matejka ..
naša črtica koraka user posted image user posted image user posted image cestitkeuser posted image user posted image user posted image
seveda te vzamemo za našo.
jaz tudi še ne vem PDP sam po ringaraja sm zračunala, kako bo bom pa na prvem pregledu zvedla.
tejč29 jst se tud nism mogla zadržat in sm povedala trem kolegicam.a te že kaj slabost daje?

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: aprilčice
2.8.2007 21:04:46   
Naša črtica koraka
Hvala za sprejem v klub Aprilčic! user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tejč29

res pa je da se na PDP rodi le majhen % user posted image



user posted image  prvič sem rodila točno na PDP. Ampak, če bi poslušala sestro v sprejemni, pa ... uf, šee pomisliti nočem kaj bi se lahko zgodilo, namreč, ko so predrli mehur je bila plodovnica že zelena!

Ampak kaj bi zdaj s temi zgodbami! Zdaj smo čisto na začetku. Najprej moramo slišati srčke naših user posted image . Ali ste jih ve že?


(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: aprilčice
2.8.2007 21:59:17   
tejč29
Meni je bilo danes prvič zares slabo (tako da sem tudi bruhala) in to popoldan po obroku....pečena paprika.....škoda ker mi je drugače fuull dobra. Danes pa že cel dan sanjam o pizzi, ampak sem se vzdržala...jutri morda pa res grem na pizzo...

Verjetno bom srčekuser posted image  slišala v torek (če ne bo še prezgodaj). Glede na mojo slabo prvo izkušnjo, bi bilo super da me bitje njegovega srčka osreči in potolaži...

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: aprilčice
3.8.2007 11:39:50   
matejka ..
ne morm vrejet ampak jst si tud pice želim skoraj vsak dan željo sem že enkrat potešila.
tejč29 upam da bo tokrat vse v redu.sej srček otročku ta tedn začne biti tako da ga bos v torek že slišala.brala sem da če je IMN da ti test pokaže lažno negativno, če ti je user posted image ,mislm da nimaš bit za kej v skrbeh glede tega. moja prva nosečnost je potekala brez zapletov tko da si tud predstavlat ne morm kako je to.držim pestke da ne bo problemov.
glede moje slabosti pa še ni problemov, zaenkrat, počutim se super.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: aprilčice
3.8.2007 13:33:25   
tejč29
tako je z IMN - v bistvu je zelo različno, meni je takrat test pokazal kr močnouser posted image  in to na dan zaostale user posted image , verjetno sem imela kr veliko hormona, in tudi ko so mi deleli vsak drugi dan krvne preizkave je bil hormon visok, tako da je kazalo na normalno nosečnost.... ampak se ne bom obremenjevala, ker imam tokrat dober občutek in tudi znaki so dosti bolj očitni, pa maternica in joški me tako bolijo kot še nikoli, pa slabo mi dela.....danes sem pojedla samo košček kruha in dve jabolki in še se mi spahuje...
Joj kako lepo da imaš že enega otročička doma...koliko pa je star/a? Če bi sama o temu odločala bi tudi jaz že prej zanosila, ne pa tako pozno (pri 29 ih)

(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: aprilčice
3.8.2007 14:54:09   
Naša črtica koraka
Tejč29, glavno da si ZDAJ user posted image ,
za nazaj obžalovat nima smisla, ker ne veš kako bi bilo. Od rožnatih scenarijev, ko je vse kot iz Barby dežele, do tačrnogrozni. Glede pa števila otrok ... pri tej starosti še ni narava rekla zadnje besede (no, gospa, ki je ta mesec rodila pri 62 pa tudi ne user posted image ).

Glede hrane pa se tudi meni lušta jesti, kuhati pa ne. Ampak mislim da sindrom LENORITIS ni v povezavi z nosečnostjo, al pač je?!




(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: aprilčice
3.8.2007 15:04:32   
tejč29
Kaj pa vem če ni res utrujenost in želja po kauču povezana z nosečnostjo? Drugače sem hiperaktivna, vedno se mi mora nekaj dogajat....zdaj pa komaj čakam da je 4 ura da kliznem domov...na kauč...

(odgovor članu Naša črtica koraka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: aprilčice
3.8.2007 18:56:28   
matejka ..
tejč29 upam da se srečno izteče.sinček bo pa ta mesec str dve leti. pa sva se z atijm odločila da mu narediva družbo.pri prvi nosečnosti je meni pasalo samo kruh in čisto navadn jogurt to j blo super. kljub nasvetu v posvetovalnicu da mi je tako slabo zaradi tega ker zaužijem premalo hrane nism mogla.v treh mescih sem shujšala 8 kil, samo sem potem use nazaj dobila in še deset zravn.sam po porodu kile kr same dol padejo zato ker je tolk enega dela z dojenčkm.

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: aprilčice
4.8.2007 12:46:38   
Anonimen
Pozdravljene, jaz bom A4. Danes sem ponovila test (prvi je bil rahlo pozitiven, drugi negativen, ta pa spet pozitiven!) in ugotovila, da bomo zibali!!!

Joj, tako zelo zelo sem vesela!!!

(odgovor članu matejka ..)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: aprilčice
4.8.2007 13:16:05   
tejč29
Čestitke A4user posted image user posted image user posted image ....no, počasi počasi nas bo vedno več srečnih debeluškuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: aprilčice
4.8.2007 14:22:56   
kekec in mojca
Vsem nosečnicam želim zdravo nosečnost!

(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: aprilčice
4.8.2007 21:36:51   
matejka ..
A4user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa se število aprilčic večauser posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: aprilčice
5.8.2007 14:38:23   
Katja 271
Pozdravljene aprilčice!
Z največjim veseljem se vam pridružujem z najlepšo novico mojega življenja. Včeraj sva z user posted image ugledala user posted image user posted image .
PDP je 12. april 2008.
Upam da bomo skupaj uživale še teh 8 mesecev nosečnosti in da bomo predvsem zdrave skupaj z našimi user posted image .

Kako pa kaj potekajo vaši prvi tedni? Upam da tudi vam ne povzročajo hujših preglavic. Mene zaenkrat daje samo huda utrujenost, tako da večino časa preležim na kavču. Kako fajn, da imam najboljši možni izgovor za izležavanje user posted image
Česa se pa kaj pazite oz. čemu se izbogibate? To je moja prva nosečnost in sem še tako "zelena" glede vsega. Vesela bom, če si bomo delile kakršnakoli znanja in izkušnje, prigode in občutke, ... skratka vse.

Lepo se imejte!



(odgovor članu matejka ..)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: aprilčice
5.8.2007 18:50:31   
matejka ..
aprilčice 2008

majazmaja   PDP  3.4.
anonimna 2  PDP  4.4.
tejč 29         PDP   5.4.
matejka ..    PDP   6.4.
Katja 271    PDP   12.4

katjauser posted image user posted image user posted image iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tejč29)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: aprilčice
6.8.2007 9:03:34   
tejka**
Čao,


tudi jaz bom srečnica konec marca ali v začetku aprila.

Kako se počutite? Jaz sem kr ok, malo me pritisk daje pa tudi malo strahcev. Je prva nosečnost in imam kopico vprašanj. Tudi sama imam za sabo laparo v marcu, zdaj pa je ratalo. user posted image
Zanima me zakaj pride do SS. Kakšno so vzroki, če mi lahko katera pove.user posted image

(odgovor članu majazmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: aprilčice
6.8.2007 9:04:01   
tejč29
Katja 271...najprej ti želim lepo in umirjenouser posted image .
Moja je sicer 2. user posted image  (1. se je prehitro končala), ampak tudi jaz nimam izkušenj glede tega....pač se bomo skupaj učile. 

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?