|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Samo eden?
8.8.2007 14:21:10   
Anonimen
Evo... mi je zdajle kapnilo, da povprasam... Z eno RR-ovko sva se zadebatirali o tipih... Pac je bila ravno taka situacija... In sem ugotovila, da monogamija odpade... Da si niti pod razno ne znam predstavljati, da bi imela v celem zivljenju samo enega tipa... Ponavadi rajsi uporabim izraz, da "ne mores celo zivljenje zret iste zupe"... Se opravicujem za sumnike, ampak me tipkovnica zaje*ava... Skratka - spadam med tiste, ki pravijo, da je treba preizkusiti vse, kar se sploh da in to NE z enim tipom... OK, slednje sem jaz ze "oddelala" user posted image , ampak zdaj me pa zanima se vase razmisljanje... Preziveti in to normalno, z enim samim tipom, medtem ko se okrog vas sprehaja toliko taksnih, ki ze izgledajo tako, da jih enostavno moras... nategnit. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:23:01   
kaja26
Js si sploh ne predstavljam, da bi se kr z mojim prvim poročila, ker pol bi me skoz žrlo kak so še drugi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:23:26   
Anonimen
pač morš bit s tako osebo k tko zgleda da ti drugi ne pridejo na misel.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:24:14   
Taula
Preziveti in to normalno, z enim samim tipom, medtem ko se okrog vas sprehaja toliko taksnih, ki ze izgledajo tako, da jih enostavno moras... nategnit.


Pa jih nategni če ti paše. user posted image user posted image


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:26:06   
ZARA
Meni bi bilo samo z enim (celo življenje) dolgočasno, ker nimaš pol s čim primerjat. Moraš eksperimentirat malo, sicer se ti kasneje sfuzla. No, enim pa pač odgovarja, ker ne vedo kaj zamujajo. Sicer sem pa zato, da si samo z enim in ne z dvema, tremi ali večimi naenkrat - v partnerstvu, seveda.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:27:13   
kaja26
Meni bi bilo samo z enim (celo življenje) dolgočasno, ker nimaš pol s čim primerjat. Moraš eksperimentirat malo, sicer se ti kasneje sfuzla. No, enim pa pač odgovarja, ker ne vedo kaj zamujajo. Sicer sem pa zato, da si samo z enim in ne z dvema, tremi ali večimi naenkrat - v partnerstvu, seveda.


tut s tem se strinjam popolnoma

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:27:22   
Anonimen
No jst mam sam enga....že skor 11 letuser posted image . Pa mi nič ne manjka. Pa okol mene ne hod nč tacga kar bi blo "vredno greha"user posted image . Mam očitno previsoke kriterije. Al se pa v napačnih krogih gibam, sam glede na to da delam v firmi kjer je čez 500 dedcuuser posted image -čudna sm....za večino verjetnouser posted image

Glede tega pa da moreš probat da veš da je dobro...user posted image ...pomoje če se sprašuješ če je dobro al ni....že ni dobrouser posted image

Kakor komu paše. Jaz tega nisem načrtovala. Se je pač zgodilo. Niti ne trdim da bo tako do konca življenja. Zaenkrat pa mi je tako čist fajn.....in zakaj bi spreminjali stvari k laufajouser posted image

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:28:09   
Anonimen
Ja saj v tem primeru vsakdo najde svojo varianto... Jaz sem se npr. kar posteno zdivjala, preden sem se ustalila, ampak me se vedno vsake toliko vrze na rit kaksen fejst primerek nasprotnega spola user posted image ... Mi pa nekako ni jasno za tiste, ki so ostale s prvim, s katerim so... A jih nic ne zanima, kaksni so drugi, ne glede na to, kako dober je njihov?

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:29:24   
Taula
vedno vsake toliko vrze na rit kaksen fejst primerek nasprotnega spola


Gledamo itak da vsi. Če je dober dec ga pogledam, prav tako če je dobra bejba.user posted image

Z tem ni nič narobe.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:31:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaja26

Js si sploh ne predstavljam, da bi se kr z mojim prvim poročila, ker pol bi me skoz žrlo kak so še drugi user posted image


Sori ampak tega pa res ne razumem. Kako pa veš sedaj kakšni so drugi? A si že vse nat....user posted image

Ne sej ne leti osebno nate sam res mi ni jasno....sigurno je kje kkšn k je boljš k tvoj.....pa še kkšn k je bolj k ta....pa tko naprej....nikol konca. Razen če nategneš cel svet in pol izbereš "najboljšga"user posted image

To mi pa res ni jasnouser posted image

Recmo da pri 18ih spoznaš tipa, si še nedolžna, se super razumeta, v seksu in na splošno, si zadovoljna, ti nč ne manjka....in pol ga menjaš sam zato, k ni normalno da maš sam enga v življenjuuser posted image

(odgovor članu kaja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:31:55   
kaja26
Normalno da dokler gledamo, ni nič narobe. Ne zame ne za moža. Sej v bistvu tut js rada pogledam za lepo žensko...user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:33:14   
Anonimen
Pa saj smo vse enkrat prvic seksale in vecina ima v svoji zgodovini kaksnega, za katerega lahko rece, da je bil uau, ampak se vedno... ne vem... mene se zdaj matra... da naj bom do penzije samo s Kamikazo?... Pa ni nic narobe z njim... ce bi bilo, ne bi bila vec skupaj... ampak vseeno... toooliko jih je se. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
A jih nic ne zanima, kaksni so drugi, ne glede na to, kako dober je njihov?


Mene neuser posted image . Če pa me jih pa vprašam, al pa njihove punceuser posted image user posted image user posted image -hecam se itakuser posted image

Gledam pa tud jst....sam kot sem že napisala....so mi zelo redki tipi vredni greha. Zeeeeeeelo redki.
Morem rečt da večkrat pogledam za žensko....jih je več lepih k dedcu.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:34:32   
Maleal
Jaz mislim,da en ni noben.user posted image No šalo na stran.Po mojem moraš imet res še kakega več tipa,kot da si vso življenje z enim,saj prej ko slej se ti ftrga in hočeš ziher poskusit še drug model.Zato se mi zdi pametno znoret preden si ustvariš družino,kot pa da te šele takrat začne metat,saj trpijo partner in otroci.Poznam dosti primerov,ko so bile od 15 pa do 30 leta le z enim,potem pa se jim je drugi malo nasmejal in hop med rjuhe,pa niti slučajno ni ostalo pri drugem.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:34:58   
Taula
sej ne leti osebno nate sam res mi ni jasno....sigurno je kje kkšn k je boljš k tvoj.....pa še kkšn k je bolj k ta....pa tko naprej....nikol konca. Razen če nategneš cel svet in pol izbereš "najboljšga"


Ja a ti seksaš samo zaradi nagona?user posted image



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:36:39   
Anonimen
Ne, Taula... Mi seksamo samo takrat, ko imamo namen narediti otroka. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:37:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Jaz mislim,da en ni noben.user posted image No šalo na stran.Po mojem moraš imet res še kakega več tipa,kot da si vso življenje z enim,saj prej ko slej se ti ftrga in hočeš ziher poskusit še drug model.Zato se mi zdi pametno znoret preden si ustvariš družino,kot pa da te šele takrat začne metat,saj trpijo partner in otroci.Poznam dosti primerov,ko so bile od 15 pa do 30 leta le z enim,potem pa se jim je drugi malo nasmejal in hop med rjuhe,pa niti slučajno ni ostalo pri drugem.


user posted image user posted image user posted image Takih pa tud jst neki poznamuser posted image user posted image user posted image

No men se dostkrat kkšn nasmeje, pa večinoma sem skoz med moškimi....pa me še ni prjel da bi kkšnga. Ne rečem pa da me nikul ne bo. Sam....a tiste k ste jih mele ful lahko rečete da vas nikul ne bo zamikal še kkšn? Pomoje je pri vseh isto. Pač ne moreš vedet in načrtovat naprej. Ker nikol ne veš kaj se bo še zgodilo. Zato je pa treba živet za ta trenutekuser posted image

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:38:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24
Sam....a tiste k ste jih mele ful

Koliko pa je to - FUL? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:40:05   
Taula
Ne, Taula... Mi seksamo samo takrat, ko imamo namen narediti otroka.


Edino prav.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:40:32   
Taula
Koliko pa je to - FUL?


Dvomestno št.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:40:39   
Maleal
Ja Karin,tega res ne moremo predvidevat,jaz sem zdaj tudi 100% da ne bom z nikomer več,a nikoli ne veš-zarečenega kruha se največ poje.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:40:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

sej ne leti osebno nate sam res mi ni jasno....sigurno je kje kkšn k je boljš k tvoj.....pa še kkšn k je bolj k ta....pa tko naprej....nikol konca. Razen če nategneš cel svet in pol izbereš "najboljšga"


Ja a ti seksaš samo zaradi nagona?user posted image

A je to name letelouser posted image user posted image

Ne jst ne seksam iz nagona. Zato sm pa to napisala. K mi ni jasno zakaj jih je treba ful sprobat da veš da je tvoj dober. Vsak k ma možgane ve da je nekje kkšn k je boljš. Meni je pač pomembno da je "cel paket" dober, ne sam seks pa videz. Zato ne rabm probavat drugih. Ker je moj paket čist kul.



(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:40:48   
Anonimen
Je*ela cesta, no... user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:41:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Taula
Koliko pa je to - FUL?

Dvomestno št.user posted image

Aha... Toliko, da vem, a sem jih imela FUL ali ne. user posted image

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Samo eden?
8.8.2007 14:41:35   
Taula
sej ne leti osebno nate sam res mi ni jasno....sigurno je kje kkšn k je boljš k tvoj.....pa še kkšn k je bolj k ta....pa tko naprej....nikol konca. Razen če nategneš cel svet in pol izbereš "najboljšga"

Ja a ti seksaš samo zaradi nagona?

A je to name letelo


Ne nate bejba. Na Kerenso..ko je rekla da bi vse sprobala.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?