|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne redim se
9.8.2007 9:55:54   
Anonimen
No, sedaj pa še tukaj. Sem bila kar malce kregana pri G, ker se nisem zredila do sedaj (22 tednov) za več kot 300 gramov. A je še katera s takšnim primerom?

V prvi nosečnosti sem se redila preveč (do konca pridelala bajnih 33 kg plusa), sedaj se ne zredim niti za gram. Sicer mi je iz prve nosečnosti ostalo še +8 kg, ampak mi je zdravnica rekla, da bi pa do sedaj kakšno kilo (vsaj) že morala pridelati.

Aja, štartala sem pa z 69 kg.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne redim se
9.8.2007 9:58:43   
tintin
Potem očitno premalo ješ in otrok črpa od tebe.
Mogoče poskok v teži še pride user posted image Tudi jaz se nisem na začetku skoraj nič, potem pa pri 20 t. big boom....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne redim se
9.8.2007 9:59:18   
ivanap
Jaz sem štartala na istih kg kot ti in sem se v celi nosečnosti zredila za 2 kg. Moja G me ni nikoli nič kregala, da sem se zredila premalo, kvečjemu ravno obratno. Vedno, ko je tehtnica na pregeledu kazala isto kot  prejšnji mesec, mi je rekla, le tako naprej. Mali pa se je rodil čisto ok - 3100 g in 49 cm v 38. tednu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:11:44   
aluš
Ja kako se ne rediš. Kaj pa potem pišeš da te bo razneslo, pa enkrat si kao naročala majico "pridem decembra". Saj si to ti, kajne? Zdaj pa res ne štekam, al maš toliko zaloge še od prej??!!

(odgovor članu ivanap)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:16:19   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: ivanap

Jaz sem štartala na istih kg kot ti in sem se v celi nosečnosti zredila za 2 kg. Moja G me ni nikoli nič kregala, da sem se zredila premalo, kvečjemu ravno obratno. Vedno, ko je tehtnica na pregeledu kazala isto kot  prejšnji mesec, mi je rekla, le tako naprej. Mali pa se je rodil čisto ok - 3100 g in 49 cm v 38. tednu.


Na to jst računam, ko bom user posted image . Ker imam zdaj že tolk kil, ko da bi bla noseča. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu ivanap)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
9.8.2007 10:16:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:17:08   
ninka80
Lep pozdrav!

Tudi jaz sem na začetku, v prvih štirih mesecih shujšala 6 kg in sem jih do danes dobila nazaj 3. Sem v 29. tednu. Moj G me nikoli ne krega in tudi ni nobenih težav, ker mali lepo raste, mi pač sproti kuri vse zaloge.
Če je s tabo in otrokom vse OK se nikar ne obremenjuj in uživaj v nosečnosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:17:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: aluš

Ja kako se ne rediš. Kaj pa potem pišeš da te bo razneslo, pa enkrat si kao naročala majico "pridem decembra". Saj si to ti, kajne? Zdaj pa res ne štekam, al maš toliko zaloge še od prej??!!


Zaloge od prej imam 8 kg (ostalo od prve nosečnosti). Saj to je ravno fora. Nisem se še nič zredila, v trebuh pa rasem ko nora. Iz obsega 78 cm sem v 22 tednih prišla na 108. Kje za user posted image  so pa kg? In to je čudno tudi G.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:18:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

raho žal ti ne morejm nič konkretnega pomagat, mogoče da bi bolj pogosto jedla dosti kalorično hrano drugo ti pa ne morem povedat.

aluš-kolikor jaz razumem raho (tudi iz drugih tem) predvidevam da ma obseg trebuščka gromozanski/velik ne pa da ima preveč kg.
bolj podrobno preberi naslednjič.
jaz sem štartala z 69 kg zdaj ko sem pa v 29t pa jih že ima 82kg (torej13kg+ ). raho menjama?user posted image user posted image



Prvič sem šla rodit z 90 kg žive vageuser posted image user posted image user posted image user posted image . No way. Lahko pa mi daš polovico.

Mogoče pa je krivo to, da še vedno dojimuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:26:22   
Tiamo
ena avgustovka 2005, se je v celi nosečnosti zredila samo za 1kg (ok, sladkorna in imela je dieto).

kolegica, pa k da bi tvojo njeno zgodbo poslušala...G jo je nap**** ker se ne redi in v celi nosečnosti se je zredila za 3kg, rodila normalnega, 3200g težkega fantka....ne sekiraj se, samo da je z user posted image  vse uredu in on napreduje po merilih G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:43:08   
klepetka
evo ,raho ,še ena taka v klubu.samo s to razliko ,da sem bila jaz od G pohvaljenauser posted image .Vprvi  nos. sem se zredila 11 kil ,v drugi magičnih 28 ,zdaj sem pa skoraj 20 tednov noseča ,pa sem o,5 kile v minusu.

Pravi G ,da nč bat ,ker ima bebica dost zaloge ,v kar sicer ne dvomimuser posted image .Ampak zanimivo , glede na velikost trebuha (mimogrede ,je že zdaj  tak s kakršnim sem šla prvič rodituser posted image )imam še malo manj kot pred nosečnostjo.Res pa je ,da zelo pazim kaj jem ,ampak stradam pa ne .

Sladkarije sem skoraj črtala(no ,ravno en košček čokolade sem zmazala,sam ne zame ,za dojenčka ,da bo lahko brcaluser posted image ,tako za močuser posted image )


_____________________________



(odgovor članu Tiamo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne redim se
9.8.2007 10:50:28   
Anonimen
klepetka, ti maš pa PDP na isti dan kot sem jaz rodila svojega prvorojencauser posted image

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:22:46   
klepetka
ja baje da so na novoletni dan rojeni otroci ,zelo fejst bitjauser posted image .Tako vsaj pravi okolica

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:23:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: klepetka

ja baje da so na novoletni dan rojeni otroci ,zelo fejst bitjauser posted image .Tako vsaj pravi okolica


naš je kar fejst, čeprav se boš morala spopadati s kozorogovsko trmouser posted image

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:33:21   
pika30
Raho če se normalno prehranjuješ se nič ne boj,ker ti pa obseg trebuha raste, pol veš da se user posted image   redi in raste,pač gre vse nanj,pa praviš še da celo dojiš.Pol pa itak,če dva  user posted image  črpata od tebe ,a pol ti misliš,da še mora tebi kaj kg ostati. user posted image  user posted image Katerega decembra pa imaš pdp?Želim ti naprej lepo user posted image  in čimanj skrbi.


_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:40:58   
manca79
jaz sem sicer prvič noseča, pa sem se do sedaj (35 t 4 d) zredila samo 2,5 kg. Nič narobe, otrok baje kuri tvoje zaloge od prej.

_____________________________

lp
M.

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:43:05   
Anonimen
Očitno to pomeni, da mi v drugo ne bo ostalo 30 kg viškauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

G. se bo pa tudi pomirilauser posted image

(odgovor članu manca79)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne redim se
9.8.2007 11:47:39   
pika30
Srečna bodi Rahouser posted image , ti si srečka nosečka. user posted image

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne redim se
9.8.2007 12:15:39   
emaa
Raho ne se sekirat, jaz sem v 23. tednu nosečnosti se zredila za 1,5kg in to z dvojčki (no vsega skupaj od najnižje teže pa 4,5kg). Pa ni bilo nič narobe, otroka sta rastla in to je pomembno, bodi srečna, da se ne rediš preveč. 

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne redim se
9.8.2007 14:21:33   
Anonimen
Jaz sem ti pa fovš.user posted image user posted image Jaz sem se tud v drugo zredila ko user posted image , telo ni kurilo starih zalog. In zredila sem se glih tolk manj kot prvič, kolikor mi je od prvič še ostalo kil. Rodila sem pa skoraj sumo borca.user posted image
Dokler je z user posted image vse ok, bodi srečna, da se ne rediš.

(odgovor članu emaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne redim se
9.8.2007 15:39:38   
sonchek
Raho pomoje si ti lohk čist srečna...in ne razumem G. zakaj bi te kregala...sej otrok si vzame toliko kolikor rabi...in mogoče ti jemlje več kokr si vneseš..
..pomoje ne rabiš nič skrbet..sploh če user posted image  pridno raste..
Pa naprej samo SREČNO!!!!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ne redim se
9.8.2007 15:43:38   
neja24062007
Raho, ne sekiraj se če se ne rediš, jaz sem se zredila v celi nosečnosti celih 6 kg. Če je z razvojem (teža,velikost) malčka/malčice vse OK, potem je vredu. Meni moja G ni nikoli nič rekla ali me kregala zaradi NEpridobivanja na teži.


(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ne redim se
9.8.2007 17:16:38   
klepetka
raho ,glede tistega zgoraj o kozorogovski trmi;mi je jasno ja  kako in kaj ,ker imam enega kozoroga že in to je možuser posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ne redim se
9.8.2007 20:49:37   
Pia77
Štartala si z 69kg... Odvisno kolk si visoka oz. koliko imaš 'zalog' :)
Če ješ polnovredno hrano z dovolj hranili, vitamini, kalcija in nisi slabokrvna... potem ne bi smelo bit kaj narobe. Jej, kolikor ti paše, zarad G se jaz ne bi basala s hrano.
Upam pa, da zaradi plusa v prejšnji nosečnosti (morda podzavestno) ne ješ premalo?

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ne redim se
9.8.2007 21:49:12   
arielca
raho, a pa se ti to tehtaš samo pri G? Da slučajno pri G vaga narobe ne kaže? Ker če se ti je tolk povečal obseg trebuha in sama nimaš občutka, da bi sicer shujšala, potem je to res čudno. Bi ti bla pa marsikatera user posted image  fovš.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?