|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  287 288 [289] 290 291   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
10.8.2007 8:50:41   
Anonimen
Dobro jutro user posted image !

Se moram tudi jaz pohvalit, da sem danes dobila € od paketa. user posted image user posted image user posted image

Pa še malo se bom pohvalila - po res dolgem času sem zelo dobro spala. Samo enkrat sem racala na WC, tudi bolečin nisem imela prav dosti, tako da sem se zbudila naspana kot polhek. Sedaj bi pa lahko "gore premikala"user posted image

Danes grem k fizioterapevtki v porodnišnico se zmenit za uporabo TENSa pri porodu. Nama bo pokazala kako se ga namesti in kako uporablja.
Vreme je prekrasno - ko bi vsaj ostalo tako prijetno hladnouser posted image

(odgovor članu NalLa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7201
   RE: Septembrke
10.8.2007 9:51:30   
Anonimen
Jutrouser posted image !

Hvala vsem za tolažbo. Saj vem, da bo dedku zdaj lepše.

Ja tudi jaz sem dobila danes nakazano, ampak sem vedla, da bo danes, je pisalo na CSD Šiška. Tam vse piše kdaj bodo v katerem mesecu izplačila. Ampak jaz tega denarja za user posted image  ne bom porabla, ker imava res že skoraj vse nabavljeno, pa še kolegica mi je oblubla par stvari, tako, da ne mislim pretiravati pa zdaj spet nekaj dodatnih cotk kupovati, saj jih počasi že zdaj ne bom imela več kam zložit. Pa še tak ob rojstvu pol polno dobiš.
Ja danes je ful fajno vreme, samo jaz sem še kar povožena, sem včeraj štela kolko ur sem bla pokonci in jih je blo kar 18user posted image . Tak, da bo danes bolj ali manj dan za počitek, da pridem malo k sebi.
No pa moje nove mere-če bo srček kaj obnavljala seznam- 36t4d, 101cm,+12,5kg.

Lepo se imejte!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7202
   RE: Septembrke
10.8.2007 9:53:14   
LINA31
Ašun....hvala za odgovor. Res je...končno mi je ratal.

Tudi jaz že imam dinarčke.user posted image

_MALA_ iskreno sožalje. Sem ravno včeraj mislila kam si izginila za nekaj dni.

(odgovor članu jst86)
Neposredna povezava do sporočila: 7203
   RE: Septembrke
10.8.2007 10:10:40   
Anonimen
Živjo souser posted image .

Mala: moje iskreno sožalje.

Kar se tiče denarja: bom še preverila in vam sporočim naknadno.

T.

(odgovor članu LINA31)
  Neposredna povezava do sporočila: 7204
   RE: Septembrke
10.8.2007 10:16:41   
Anonimen
Mala - iskreno sožalje za dedka.
Moj pradedek je zmeraj govoril (po pripovedovanju- jaz se ga ne spomnil, ker je umrl 14 dni za tem, ko sem se rodila), da ko pridejo mladi morajo stari naredit prostor. (bil je popolnoma zdrav). Ko se je rodil moj brat, je 14 dni za njegovim rojstvom umrla moja prababica. Mogoče naklučje - mogoče drži.

CUKRČEK - še enkrat čestitke za mala korenjaka.
 
TUDI JAZ IMAM DENARuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7205
   RE: Septembrke
10.8.2007 10:32:10   
ašun
MALA moje sožalje za dedka user posted image

A že kaj vemo, kako je z Sandro?


Tudi jaz sem dobila dinarčkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7206
   RE: Septembrke
10.8.2007 11:27:33   
Anonimen
Kje ste danes klepetulje. Vreme je idealno za klepet. Kaj ste vse šle rodit, ali veselo zapravljate dinarčke.
Jaz sem ugotovila, da moram za malčka kupit še kakšno lepo kapico, drugo imam VSE!!!!
No ja mogoče se še spomnim kaj po poti do porodnišnice, tako kot sem se zdaj spomnila na kapico.

Kaj še katero boli cela medenica? Ko se vstanem iz stola ali postelje, se mi prvi trenutek zazdi, da ne morem premaknit nog v kolkih.

Kaj se dogaja z Guppy?

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 7207
   RE: Septembrke
10.8.2007 11:42:07   
nora
duskamb, vreme je samo za spat. SKoz samo zevam in nič se mi ne da delat...
Mene ne boli medenica, mogoče pa bo v prihodnosti. Vidim, da ti imas se samo 3 tedneuser posted image
Malo prej sem gledala statistiko pri julijkah in 80% je rodilo pred PDPuser posted image pa me je malo strah, da ne bo kaj prehitelo...Sinoč pa je moja snaha rodila, imela je rok 5 dni pred mano...samo noseča z dvojčkiuser posted image zdaj sem tetauser posted image user posted image user posted image sem ful veselauser posted image
guppy bo sporočila, ko bo kaj novegauser posted image Kako je kaj s Sandro? srček, sporočaj!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7208
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:06:37   
Anonimen
ČESTITAM TETA!!user posted image
Zdaj boš do svojega lahko trenirala na nečakih.....

Jaz se ne tolažim s tem, da bom rodila prej. To sem mislila že pri prvem sinu, pa je lenušček 4 dni potegnil.

(odgovor članu nora)
  Neposredna povezava do sporočila: 7209
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:10:22   
Anonimen


Nick,  pridobljeni kg, pridobljeni cm, trenutni obseg

Guppy,              user posted image 36t1d,   +18kg,  +33cm     (133cm)
Lumpa6,            user posted image 37t1d,    +7kg,                    (140cm)
Carmy,               user posted image 35t5d,    +9kg,                    (98cm)
Pikica pokica,   user posted image 35t1d,   +13kg, +34cm      (99cm)
Misska,             user posted image 34t4d,    +11kg,
Lemavrica         user posted image 36t1d,    +7kg,                    (102cm)
Jst86,                user posted image  35t,      +16kg,                  (117cm)
Duskamb,         user posted image 34t,        +12kg,                  (108cm)
Žabonka,          user posted image 36t,        +11kg,   +32cm    (104cm)

Nana27,            user posted image 34t,       +13kg,                   (104cm)
aljab                 user posted image 34t,        +12kg,  +25cm     (100cm)
_mala_ ,           user posted image 36t4d,   +12,5kg,                (101cm)

Bodoča ,            user posted image  34t6d,  + 7kg,    +30cm      (128cm)
PBJ                    user posted image  34t3d,   +9,5kg,                 (102cm)
Mateja82,         user posted image 33t,    ,   +12kg,                   (101cm)  
Sandra85,         user posted image 34t6d,   +9,5kg,  +27cm     (97 cm)
Nefretiti,           user posted image 33t5d,    +10kg,                  (103cm)
Srček,               user posted image  35t2d,   +11.5kg,  +15cm    (133cm)
Cuma,               user posted image 32t3d,     +10kg,                   (102cm)

Buškica,            user posted image  33t3d,    +13kg,                   (106cm)
Helenav            user posted image 32t,         +15kg,                  (100cm)
dorotea,            user posted image 34t4d,    +9 kg,      +29cm     (98cm)

mony79,           user posted image  33t2d,    +9kg,      +28cm     (103cm)
Taja83,             user posted image 32t,2d,    +12kg,    +27cm
sevenka,           user posted image  31t2d,    +7kg,      +13cm    (103cm)
nalLa                 user posted image 33t,         +11.5kg,                  (103cm)
Lina31,             user posted image 33t1d,     +10kg,    +28cm     (102cm)
Tanja Lina        user posted image 31t4d,     +7kg,                        (96cm)

 


Poskušajte približno 1x tedensko javljat nove mere, da lahko posodabljam seznamčekuser posted image . In da vidimo kako se redimo.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7210
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:15:31   
Anonimen
Sem prej pisala Sandri, pa še nisem prejela odgovora, tako da nič ne vem kaj se dogaja....kaj pa če je v porodniuser posted image .
Verjetno nam bo Helenav lahko več povedala, ker pride danes domov in sta se v porodnišnici videli.

Mala, sožalje sem ti že prej izrekla, pa nič ne škodi če ti jih tukaj še enkrat.
Žal je tudi v naši družini tako, da vedno nekdo umre ko se ne nekdo rodi, melo me je strah kdo se bo poslovil od nas v letošnjem letu, ker nimamo nikogar v družini ko bi bil v slabem zdravstvenem stanju, da bi bilo "pričakovano" in razumljivouser posted image .

Tianna, pozabila sem včeraj napisat da imaš čudovito sobicouser posted image .


Pa cukerček, kako je lepo prebrat kako lepo porodni izkušnjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7211
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:19:02   
Anonimen
Sandra je pravkar javila da je imela pravkar CTG, da ima popadke na 6-7 minut ampak bolj švoh, tako da rodila še ni in ne ve kdaj bo. Kako dolgo bo noter bo izvedela na viziti. Lepo vas vse pozdravlja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7212
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:36:27   
ašun
O naj Sandrino dete še malo počaka. Nekje sem slišala, da je baje bolj nevarno, če se dete rodi v 8 mesecu kot pa v 7 mesecu. Mogoče katera ve kaj o tem?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7213
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:37:36   
helenav
ciaoooooooo

samo na hitro se javim, nisem sploh nič prebrala za nazaj, ker moram bit ptidna in ležat. Sedaj sem doma, v ponedeljek pa grem spet notri in spet stiskat pesti da bo Klara pridna in bo spet pridobila 200 g kakor ta teden.
Ful me je strah in molim molim molim, da je naša punčka predvsem zdrava, pa kaj zato če bo mičkena.
sedaj sem 35 teden ona pa je 1700 g......in nimam pojma kdaj mi bodo sprožli porod.

Sandra je ležala zraven mene:-))))))) nima več močnih krčev ima male popadke, ravno ko sem odšla je imela ctg, bo pa vedla kaj več šele na večerni viziti.

jaz pa grem lepo počivat in ležat in končno pred televizor.-))))))))))))))) Kako je lepo doma...samo kaj ko samo za dva dni:-((((

držite se...in dejte močno počivat!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7214
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:38:48   
helenav
ašun...Sandra je že začela 9 mesec, jaz pa bom naslednji teden.....ona je že izven nevarnosti, jaz pa tudi, ker sem že dobila inekcijo za pljučka in če bi karkoli bilo, so zato zdravniki lepo poskrbeli.

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 7215
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:47:04   
nora
helenav, super, da je vse v redu! Se vidi, sa smo držale pesti za tebe in Klarouser posted image user posted image user posted image
Tudi Sandra bo sporočila lepe novičkeuser posted image danes je prav lep danuser posted image


(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 7216
   RE: Septembrke
10.8.2007 12:52:11   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: helenav

ašun...Sandra je že začela 9 mesec, jaz pa bom naslednji teden.....ona je že izven nevarnosti, jaz pa tudi, ker sem že dobila inekcijo za pljučka in če bi karkoli bilo, so zato zdravniki lepo poskrbeli.


Me veseli, da je vse ok. Ti pa ta vikend kar lepo počivaj in se pusti postrežit. Pa naj ti dragi ali pa mama kuhajo samo take jedi, ki jih imaš najrajšeuser posted image . Bravo za tvojo user posted image

(odgovor članu helenav)
Neposredna povezava do sporočila: 7217
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:10:20   
Anonimen
Mala, iskreno sožalje tudi od mene. user posted image

Tudi jaz sem dobila €. user posted image

Helena, sem vesela, da je s Klaro vse v redu. Vse tu gor smo držale pesti za vaju veš? user posted image

Sandra, drži se!!! user posted image user posted image user posted image

 

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 7218
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:11:12   
lemavrica
Ojla,

sem tudi jaz že dobila denar. Pa tudi odločbo za porodniško ( 105 dni )
user posted image  Zanima me kdaj dobimo pa odločbo za preostanek porodniškega dopusta ( dopust za nego in varstvo otroka ) A mogoče katera ve?

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 7219
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:22:40   
cuma
Čau punce!

Bom bolj hitra, ker imam še dve punčki (nečakinji) doma in je veselo user posted image .

Helenav: user posted image  za malo Klaro in naj lepo napreduje še naprej! Upam, da boš v pon. spet pri Sandri ležala in da bo nejn Enejček še malo počakal! Lepo jo pozdravi!

cukrček: dobrodošla nazaj in še enkrat čestitke!!!!!

mala: iskreno sožalje za dedka!

srček: jaz imam šele v torek pregled pri G ... ne vem, če me bo kej pregledovala (odprtost pa to), a tebe je? A ti je predpisala železo?

guppy in lumpa: sreeečno!!!

sem sigurna, da sem sto stvari pozabila ...ko pa toliko čvekate... da si ne morem zapomniti user posted image ... kakorkoli, imejte se lepo in čuvajte se!

Jaz sem se včeraj tako prestrašila, da sem mislila, da bom kar v avtu rodila. Ko smo se vozili iz štajerske proti domu, nas je en mladec v mercedezu hotel zrinit iz ceste, ker se nismo razbilinili iz prehitevlanega pasu točno v trenutku, ko je on pridivjal za nami (čez 200/h). Še par kilometrov je vozil ob našem avtu ves penast, žugal z roko in nas izrival dol iz ceste. Imeli smo tri otroke zadaj... jaz sem bila že pripravljena na vse najslabše, potem pa je odpeljal naprej. Grozljiva izkušnja, resnično. Pa še nič mu ne moremo dokazat user posted image user posted image user posted image .

Zdaj moram it ... čuvajte se in se tipkamo!

Cuma  

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 7220
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:24:25   
Anonimen
Helena, lepo da si doma, pa četudi samo čez vikend.

Tudi jaz sem dobila dinarčke, že točno vem za kaj jih bom porabila-za račune plačatuser posted image .
Ker imam vse za Žana že doma in več čisto nič ne potrebujemuser posted image .

Mama mi je prinesla 3 pleničke s potiskom, tiste iz Pikapolonice z medvedkom Po-jem. Pa še dobro da jih nisem več kot to naročila, ker se sploh kuhat ne dajo, so samo na 40 stopinjuser posted image . Me prav zanima kako to zares oprat, če bi jih recimo kupla kup za previjanjeuser posted image . Še dobro da jih nisem....

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7221
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:30:35   
jst86
nora čestitke!user posted image

duskamb tud mene ful boli medenica in včasih res ne vem če bom lahko sploh vstala.user posted image

helena držim pesti za Klaro da se poredi kakor je treba!user posted image

veliko vas je € že dobilo,jst pa sem šele dons nesla papirje na csd.bojo € naslednji mesec,ko bo Leon že v mojem naročjuuser posted image  porabila jih bom pa za pleničke za enkratno uporabo,ker drugega tud jst več ne rabim. 
dons sem kupla še kozmetiko-po našem seznamčku.hvala zanj punce,brez njega bi bla čist zgubljenauser posted image
polikala sem cunje do konca,pa filane paprike sem naredla-prvič.upam da ratajo....lepo diši.

srček za seznam mi lahko popraviš obseg na 120cm/36 teden.
u srček si mi spet dala idejo za te pleničke s potiskomuser posted image .a to so te ki jih daš šez pleničko za enkratno uporabo?pa sej pol je po moje dost če jih samo preplakneš,ker itak urin in blato naj nebi prišla do njeuser posted image .če se motim me popravte,da ne bom kej narobe delala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7222
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:39:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ojla,

sem tudi jaz že dobila denar. Pa tudi odločbo za porodniško ( 105 dni )
user posted image  Zanima me kdaj dobimo pa odločbo za preostanek porodniškega dopusta ( dopust za nego in varstvo otroka ) A mogoče katera ve?


Meni so na CSD razložili, da moram kup izpolnjenih papijev (podobnih kot za porodniško) + rojstni list, prinesti do 31.10.2007. Potem pa dobim novo odločbo za dopust za nego in varstvo otroka.

Punce dobim laptop - v kratkem, ker je ona kišta doma tako počasna in niti slikic mi ne vleče iz fotoaparata. Dobra je samo še za Word in Excel, še internet ne gre nikamor - otroka lahko na njej igrata neke navadne igrice (na srečo še nista obsedena s tem) to pa je tudi vse.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7223
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:41:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srček

Mama mi je prinesla 3 pleničke s potiskom, tiste iz Pikapolonice z medvedkom Po-jem. Pa še dobro da jih nisem več kot to naročila, ker se sploh kuhat ne dajo, so samo na 40 stopinjuser posted image . Me prav zanima kako to zares oprat, če bi jih recimo kupla kup za previjanjeuser posted image . Še dobro da jih nisem....



So lepe, kajne? Ampak samo to. Tudi mene je mikalo, da bi jih kupila, ampak... Tako kot ti - še dobro, da jih nisem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7224
   RE: Septembrke
10.8.2007 13:44:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duskamb

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Ojla,

sem tudi jaz že dobila denar. Pa tudi odločbo za porodniško ( 105 dni )
user posted image  Zanima me kdaj dobimo pa odločbo za preostanek porodniškega dopusta ( dopust za nego in varstvo otroka ) A mogoče katera ve?


Meni so na CSD razložili, da moram kup izpolnjenih papijev (podobnih kot za porodniško) + rojstni list, prinesti do 31.10.2007. Potem pa dobim novo odločbo za dopust za nego in varstvo otroka.



Pri nas pa je tako: Jaz sem že vse papirje za nego in varstvo otroka oddala skupaj s papirji za porodniško. Seveda emšo, ime otroka in take stvari sem pustila prazno. No, in na CSD mi je gospa razložila, da po rojstvu otroka prinesem k njim rojstni list in oni izpolnijo ostale podatke. Potem, ko gre teh 105 dni h koncu, pa dobim odločbo po pošti, kot za porodniško.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  287 288 [289] 290 291   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  287 288 [289] 290 291   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?