|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Angel sound
4.8.2007 13:08:39   
benika
Danes sem si ogledovala Angel sound, pa me zanima, kako ste tiste, ki ga imate, zadovoljne z njim in kakšna je kvaliteta zvoka predvsem pri nosečnicah s povečano telesno težo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Angel sound
4.8.2007 13:18:40   
lumpa6
jaz sem zadovolna pa bajsek sliš se super

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Angel sound
4.8.2007 14:09:29   
Ilije
Ojla!

Tudi sama sem bajsekuser posted image  in to precejšen in nimam nikakršnih težav z iskanjem ali slišanjem utripa. Sliši se dobro, le od začetka sem težko našla utrip v sedečem položaju. Ko pa user posted image  vse bolj raste je tudi veliko lažje ujet zvok. Jaz sem zadovoljna.

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Angel sound
4.8.2007 14:13:13   
ašun
Tudi jaz sem zadovoljna z slišnostjo.....ampak sem ga kasneje prodala, ker nisem nič več poslušala user posted image , ker je že tok aktivna.

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Angel sound
4.8.2007 17:26:00   
jooly
Jaz sem ga poslušala samo v začetku, zdaj pa sameva na polički user posted image . Razmišljam, če ga bom sploh še kaj uporabljala, glede na to, da mali-a kar naprej miga. Mogoče bolj proti koncu, ko se gibi umirijo, pa da ne bi bo panike po nepotrebnem, da bom vsaj utrip poslušala.
Se pa utrip sliši nekje od 12. tedna dalje, gibi pa že prej.

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Angel sound
4.8.2007 17:26:22   
tonja
Jaz ga tudi imam in sem zelo zadovoljna z njim.

Nisem ravno pri močnih in ti ne vem odgovoriti na drugo polovico vprašanja.

Drugače pa ašun: men pa ravno v teh dneh, ko sem že čisto na koncu in še malo čez  zelo pride prav, ker se je zelo umiril in me na vsake toliko resno zaskrbi, pol pa grem malo poslušat srčka in slišim, da je vse ok, pa sem full pomirjena.

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Angel sound
4.8.2007 17:35:10   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: tonja

men pa ravno v teh dneh, ko sem že čisto na koncu in še malo čez  zelo pride prav, ker se je zelo umiril in me na vsake toliko resno zaskrbi, pol pa grem malo poslušat srčka in slišim, da je vse ok, pa sem full pomirjena.


enako tut jst....user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Angel sound
4.8.2007 18:15:57   
Klarita
Prijateljica ga ima pa mi ga je posodila in se prav lepo sliši. user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Angel sound
4.8.2007 19:44:15   
Ninica
Tudi jaz ga imam in morem povedati, da sem že lepo slišala utripe čisto na začetku okoli 9. tedna. Sem nekaj časa iskala vendar se je lepo slišalo. Sedaj ga pa tudi uporabljam, ko se bolj umiri. Da vsaj vem da je še tuuser posted image . Najlepše se je slišalo, ko se je dete imelo še mesto prekucavati. Sedaj se več takih gibov ne sliši, razen kolcanja.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Angel sound
4.8.2007 21:42:49   
mala pikica
Jaz sem tudi zelo zadovoljna z njim. Zelo lepo se sliši srček, zdaj, ko še čisto ne čutim gibov, pa je tudi zelo lepo poslušat, kako razgraja. Mislim pa, da ga bom oziroma ga bo moj dragi do konca nosečnosti uporabljal, so nepopisno užitki, ko gledam dragega, kako uživa ob poslušanju.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Angel sound
5.8.2007 10:14:53   
scubadiver
Katja, jaz sem precej pri "tamočnih" nosečnicah.. sem prinesla že od prej kakšnih 15 kg preveč. Angelsounds sem si vseeno kupila in upala, da bom tudi jaz lahko slišala srček. od 11 tedna naprej sej ga lepo našla vsak večer, sedaj pa ne poslušam več tako redno ker se otročiček sam z brcanjem pridno oglaša. Angelsounds bom vsekakor priporočila ali pa kar kupila vsaki noseči prijateljici za mirne noči :) 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Angel sound
6.8.2007 10:02:55   
Nasy
kje se pa to kupi, kakšna je cena?

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Angel sound
6.8.2007 10:08:13   
Ana Luna
Nasy, moj je glih včeri mal brskal po netu ... V Baby Centru stane okrog 60 eurov.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Angel sound
6.8.2007 10:10:53   
ElaM
Jaz sem ga kupila na www. novilea.net, prodaja ga tudi BC, samo je nekaj dražji. Cena je nekje od 50-60E. Se splača toliko reskirat, super je slišati srček in tako vedeti, da je vse ok.user posted image

_____________________________

:)

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Angel sound
6.8.2007 10:28:12   
Nasy
hvala, morm si mal pogledat, sem še čist zelena na tem področjuuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Angel sound
6.8.2007 10:39:18   
sonček5
Tudi jaz sem zelo zadovoljna z njim. Sedaj ga sicer ne uporabljam toliko kot v začetku, le ko ima kakšno mirno obdobje. Mislim da bo proti koncu zelo prav prišel.

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Angel sound
6.8.2007 13:11:55   
hope77
Tiste ki Angel sound-a več ne uporabljate (rabite).... ga katera prodauser posted image ?

(odgovor članu sonček5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Angel sound
10.8.2007 21:27:58   
katka37
Tiste, ki ga imate, imate kakšen nasvet, da se otročička boljše sliši, položite napravo narahlo na trebuh ali vseeno malo bolj pritisnete? Kakšen gel uporabljate ali samo vodo? Kolikor vem, bi naj bil otrokov utrip hitrejši od mojega. pravkar sem napravo kupila, pa se mi zdi, da ne najdem utripa, nisem prepričana ali je to moj utrip ali otrokov.

Pomagajte, prosim.user posted image

(odgovor članu hope77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Angel sound
10.8.2007 21:28:47   
katka37
Aja, sem v 14. tednu.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Angel sound
10.8.2007 21:37:55   
scubadiver
katka uporabi kakšno mastno kremo ali pa jedilno olje in kar cel trebuh namaži, ne samo tistega iskalca na angel soundu. Ko boš našla utrip boš vedela da je otrokov ker je bistveno hitrejši. Lahko pa da ga še ne boš našla glede na 14 teden. ne pozabi, da je otrok čisto spodaj. pa srečno! Poročaj kako ti gre.
Aja, jaz sem kar malo bolj pritisnila. Ene tok kot ginekolog.


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Angel sound
10.8.2007 21:47:44   
katka37
Hvala, grem še enkrat poskusit, javim, če je uspelo.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Angel sound
10.8.2007 22:09:36   
katka37
Nismo  prepričani, zdelo se nam je, da je uspelo, bomo poskušali še naprej, imamo še kar nekaj časa.

LP

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Angel sound
10.8.2007 22:18:43   
mala pikica
Katka, jaz si trebuh pod popkom namažem kar z baby oil gelom. Sem pa najprej poslušala bitje svojega srca, da sem sploh vedela, kaj moram iskati user posted image  Se pa zelo lepo sliši, je pa res, da moraš iskati kar nizko pod popkom. Pa kar cel del preišči, lepo počasi.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Angel sound
10.8.2007 22:28:16   
katka37
Bomo jutri spet poskusili, sem jaz tudi uporabila baby olje. Sem že bila noseča in sem slišala pri G utrip, zdaj pa se mi zdi vse čudno. Zdi se nam, da je bilo to to, pa bomo še jutri poskusili.

Hvala za pomoč, zdaj vsaj vem s čim namazati in kje natančneje iskati.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Angel sound
10.8.2007 22:38:49   
nana35
Ko sem bila v bolnici mi je babica poslušala utrip vsako jutro s tako podobno napravo,samo da se glasno sliši,da tudi vsi slišijoin če slišiš utrip malo bolj kot neki prizvok šumenja je zraven,tisto je popkovina(tako mi je rekla),je pa srček čisto blizu,zato je treba le malo pomakniti oz. poiskati zraven.Srček se pa sliši kar močneje.Prej tega nisem vedela.Z A.Soundom poslušam od 13 tedna naprej in tako dolgo,da najdem utrip.Je pa v 14.tednu res čisto spodaj (preberi si kje leži maternica v tem tednu).Slišijo pa se še premiki,to paje babica rekla da plava v plodovnici in se tako sliši.In če veliko šviga po trebuščku,potem je utrip res težje najti,sploh zdaj ko še ima veliko prostora.
In še to;jaz uporabim gel po sončenju iz DM-a ali kak aloe vera gel,zdi se mi da če je malo več gela,da lažje najdem utrip in se boljše sliši.No take so pač moje izkušnje.Poskusi.

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?