|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Umag-Istrian Villas
26.8.2007 15:22:27   
rija
Nekaj za uživačke.....

user posted image













_____________________________

...vox populi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Umag-Istrian Villas
26.8.2007 15:32:51   
pikapolona2
zgleda zelo zanimivo....imaš še kakšen link....pa cena najbrž zelo zasoljena?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Umag-Istrian Villas
26.8.2007 16:14:41   
rija
Ja, tule je link

KLIKNI
hja, cene niso glih da dol padešuser posted image

< Sporočilo je popravil Primoza RR -- 27.8.2007 15:40:20 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Umag-Istrian Villas
27.8.2007 13:34:28   
Nika v službi
Ja, jaz sem to tudi že gledala, vendar bi me pa zanimalo, kakšna je plaža oz. kakšna osebna izkušnja bi prišla prav.

Vile so pa prav uredu, ni kaj!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Umag-Istrian Villas
27.8.2007 17:56:04   
Anonimen
Meni so ljubše take kamnite......


Ah, noče slikce nalepit..... naj bo pa link
http://www.idriva.de

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Umag-Istrian Villas
27.8.2007 22:29:45   
maja979
mi smo bili letos v umagu. in sem videla te vile. sem bila ful navdušena zelo lepe so. plažo pa še urejajo. v glavnem kot v rajuuser posted image

_____________________________

zbiram kode čajev 1001 cvet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Umag-Istrian Villas
12.10.2007 22:53:41   
rija
Pa še nekaj fotk iz Istarskih vil....meni so bile špicauser posted image

Združena istrska arhitektura z modernim, vse zaenkrat še funkcionira, urejeno, čisto, skratka priporočam. Naselje je eko, kar pomeni, da se vanj ne moreš pripeljati z avtomobilom in posledično tudi ni tovrstnega hrupa. Po naselju se da voziti izključno s kolesi in z električnim avtomobilom, ki pride pote kadarkoli brezplačno.

apartma zelo lepo urejen, mi smo imeli najmanjšega, ki je imel kuhinjsko nišo, jedilnico in dnevni prostor v enem, ločena spalnica in kopalnica in ogromna terasa...

user posted image

user posted image

romantika v spalnici user posted image
user posted image

vile zunaj zgledajo takole

user posted image

v naselju je tudi lepo urejen pokriti bazen z dovolj toplo vodo (kar je na Hrvaškem redkost) primerna za dojenčke

user posted image

user posted image

resnično lepo urejena okolica

user posted image

vila vseh vil (ca. 2000 eur na nočuser posted image )

user posted image

odlična restavracija, za želodec in oko

user posted image

kjer so lepo združili tradicijo in sodobnost

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


malo več fotk pa zato, ker jih zaenkrat še ni na spletu.

Mi se bomo vsekakor vrnili.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu maja979)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Umag-Istrian Villas
12.10.2007 23:02:58   
Suza
Mislim da so bile v Sončku v akciji 44 eurov na dan za štiričlansko družino. Oz 11 eurov po osebi.

Če pa še akcija velja pa nisem prepričana. Se pa splača pozanimat.

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki nas dvignejo s tal in nas spomnijo, da znamo leteti.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Umag-Istrian Villas
12.10.2007 23:05:14   
rija
ja, ravno toliko so bile user posted image

akcije pa ni več, ker so jih zaprli 7.10.....mogoče spet kaj spomladi.....sicer pa je najvišja cena za najmanjšo vilo v najvišji sezoni mislim da okrog 130 ali 140 eur.....v najnižji pa ca. 70 eur

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Suza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Umag-Istrian Villas
13.10.2007 13:00:19   
blak
oh,ja poznam te vile...ampak samo na zunaj. Mi imamo hiško v Umagu, tako da smo skoraj celo poletje dol in zadnjič, ko smo se z vlakcem mimo vozili, me je skoraj na rit vrglo. Res so čudovite!user posted image Pa ravno nočilo se je, lučke so prižgali...res je zgledalo fantastično.

Starši so šli vprašat za ceno in so jim rekli tako: letos, ko so komaj odprte 200€/dan (verjetno v glavni sezoniuser posted image ), drugo leto pa 400€/danuser posted image .
Ma dobro...za tiste, ki si lahko privoščijo...user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Umag-Istrian Villas
13.10.2007 13:03:33   
rija
ja, a jih hočejo potem prazne meti?
400 eur na danuser posted image user posted image user posted image  wtfuser posted image

zdaj je bila cena 200 eur na dan za tiste večje, ki imajo svojo plažo in svoj jacuzzi na vrtu user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Umag-Istrian Villas
13.10.2007 22:49:47   
blak
Ja kaj češ, kaki petičneži se bojo že našli...sej, če pogledaš kaj so in kaj še gradijo tam okrog Crvenega vrha in naselja Alberi, te zvije. Sam to ni za nas navadne smrtnike...mogoče pa v kakem drugem življenjuuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Umag-Istrian Villas
14.10.2007 22:34:57   
Anonimen
Napaka.

(odgovor članu blak)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Umag-Istrian Villas
18.10.2007 21:27:18   
zajlca
Vile so videti odlične, tam v Umagu smo bili letos 3x, vendar ne v vilah. Bili smo v Soll stella marisu in soll Polynesii, apartamaji kot apartmaji, vendar se tja vračamo vsako leto, predvsem zaradi prijaznosti, urejenega app. naselja, urejene plaže, animacij... ma ni da ni... meni osebno, najlepši kotiček v Istri. Kotiček user posted image  tudi v glavni sezoni, se dobi plac za družino na plaži, kar se naše slovenske plaže lahko skrijejo. Ne samo zaradi placa, tudi zaradi svinjarije, trave, praznih steklenic... obup od slovenskega turizma...
No, sem zašla... zadovoljna sem z app. naselji v Umagu.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Umag-Istrian Villas
6.2.2008 14:21:51   
rija
da dvignem temo...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu zajlca)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Umag-Istrian Villas
9.1.2009 11:36:58   
iaba
zanima me cena tega apartmaja?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Umag-Istrian Villas
9.1.2009 22:22:50   
rija
v juliju 2008 je bil najem za 7 dni za najmanjš apartma brez hrane 1400 eur.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu iaba)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
19.1.2009 13:54:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 12:17:00   
Ančka 123
Pozdravljene!
Mene pa zanima a so to iste vile v Umagu kot jih ponuja agencija Kompas v katalogu Jadran 09. Saj je tu smešna cena proti tem kaj jih navajate. A ima katera ta katalog? Ker me res zanima, ali pa jaz ne razumem in je to po osebi na tedenuser posted image . a mi lahko katera pomaga razjasniti.
Hvala

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 13:54:38   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Ančka 123

Pozdravljene!
Mene pa zanima a so to iste vile v Umagu kot jih ponuja agencija Kompas v katalogu Jadran 09. Saj je tu smešna cena proti tem kaj jih navajate. A ima katera ta katalog? Ker me res zanima, ali pa jaz ne razumem in je to po osebi na tedenuser posted image . a mi lahko katera pomaga razjasniti.
Hvala



So to ti apartmaji ja, samo pri ceni so ga pa nekaj zatupili. Po moje je to cena app na dan, ker za 281 eurov v glavni sezoni ne dobiš niti najbolj bednega 3- sobnega app nikjer naJadranu, kaj šele te vile, ki so res luksuzne.
Po moje so se zmotili, res pa je da nisem spraševala, ker kjub tem vilam je men plažauser posted image user posted image , zato da so zame sprejemljive samo za enih par dni za 1. maj.


(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 14:29:44   
rija
cene so seveda na dan.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 14:52:28   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: rija

cene so seveda na dan.....


Sigurno, ampak na vrhu piše da je to cenik 7-dnevnega najema app. Nikjer ne piše na osebo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 15:17:22   
Ančka 123
Saj so meni tudi bile cene sumljive. Ampak kot je zapisal luka jan, piše da je to cena za 7-najem app. Bi bilo super, če bi bila cena taka kot pišeuser posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Umag-Istrian Villas
26.1.2009 16:01:25   
incabinca
cena je na dan, se pravi v tahuj sezoni mislim da pride okoli 230 evrov...  je tud mene na rit vrglo ko sem videla da v kompasovem katalogu piše na teden, sem takoj tja klicala pa so mi povedali da je napaka :)

(odgovor članu Ančka 123)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Umag-Istrian Villas
29.1.2009 15:51:28   
lučka10
živjo. te istrske vile so pravljica.  lani smo bili v Umagu in se vsak večer tam sprehajali. Bajno. prav tako tudi cena. kot zanimivost:
najdražja je Vila Lucija 378e na dan. ima pa svoj dostop do plaže, zunanji jakuzi, najlepšo lokacijo na koncu polotoka..... je pa res 1/4 +2 os.  se splača pogledat, če ste v bližini. Aja, pa nobenega prometa. avto se pusti na parkingu, prtljago pa ti pripeljejo do vile z elekt. avtomobilčkom. mi smo bli konec septembra in je bila prazna le tu in tam kakšna vila. res je lepo.  l. p.

(odgovor članu incabinca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?