|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 10:36:55   
Lenny
Kot kaže, so za to zimo "hecne" pete moderne. Pa saj so se pred časom take že nosile user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 11:32:15   
Magi*
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

če so vam od Splišni škornji "čudni", potem si poglejte tele, ki so trenutno najbolj IN ta hipuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 11:35:30   
Anonimen
Te glećnarji so meni grdi.

Pri unih mojih mi je pa ravno peta všeč, da so malo odštekani. Bi imela edino bolj visoke rada, ampak imam tako debela meča, da mi nobene niso prav. Ti imajo pa elastiko pri straneh, zato mi sploh pridejo v poštev.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 11:46:16   
Magi*
jaz imam tudi precej ornk meča in to rešujem tako, da kupim škornje na vezalke ali pa jih dam raztegnit k čevljarju. lahko razširijo do 3cm. preverjeno.

PS: pri gležnjarjih pa ne bi imela problemovuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 11:47:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jaz imam tudi precej ornk meča in to rešujem tako, da kupim škornje na vezalke ali pa jih dam raztegnit k čevljarju. lahko razširijo do 3cm. preverjeno.


Aja, to je pa kar koristna informacija. Hvala. Glećnarji pa mi ne pridejo v poštev, ker rabim škoornje za na krilo oziroma 3/4 hlače. Tisto pa ni gršega kot gležnar zraven. A  je to samo meni? Pa je mogoče tudi to zdaj moderno?

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 12:10:04   
Magi*
za h krilu in 3/4 hlačam pridejo, vsaj zame, v poštev samo visoki škornjiuser posted image  to naredi žensko postavo lepo in nogo elegantno.

gležnjarje pa nosijo na pajkice in oprijete kavbojke - tako, bolj punkersko-rokerski stil. bolj za frčafelce, čeprav bi se verjetno dalo skombinirat tudi za nas, malo starejše dameuser posted image . potem pa imaš še en nov stil za kombinirat.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 12:15:30   
Anonimen
Ma ne, gležnarji so meni že od nekdaj grdi. Saj ne rečem, lahko da mi bodo tudi še všeč kdaj ratali, ampak zaenkrat mi še niso. Hvala bogu, vsaj nimam še s tem probemov.user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 12:18:22   
Magi*
jaz imam tudi ene gležnarje doma, pa sem jih menda samo 2x obulauser posted image  nekak se ne počutim dobro v njih. se mi zdi, da mi nogo skrajšajouser posted image

sam letos bi mi pa prav prišli eni taki "slip on" gležnarji, ker si običajnih škornjev ali čevljev tudi pod razno ne morem obuvat.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 12:21:02   
Anonimen
Aja, saj res, ti si v blaženem stanju. Ja, takrat pa res ni da bi človek kaj preveč kompliciral, vsaj pri meni se nikakor ni dalo. Tudi če bi hotela, ne bi dosegla.user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
5.9.2007 12:33:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: A so dobri škornji?
5.9.2007 12:35:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _rebeca_
Aja, se vam zdi, da 3/4 hlače skrajšajo noge?


Ne, meni se ne zdi, sploh če imaš pete. Je pa danes bila ena stilistka pri nas, tukaj v službi na obisku in je že imela škornje. Pa ni bilo čisto nič čudno za videt.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?