|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:09:52   
popi
Ne da imam slabo vest,ker sem jih sploh kupila,ampak me obupno žulijo.Pa še nekaj sem ugotovila zjutraj,ko sem skoraj padala,da vlečejo navznotr.A je to sploh možno?Rada bi jih vrnila.Kako to gre?Čevlji so iz massa in imam račun.
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:12:44   
Snowflake
greš z računom v trgovino, razložiš situacijo in ti morajo zamenjatuser posted image

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:18:15   
popi
Zamenjati?A se da vrnit?

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:19:35   
Snowflake
hmmm to pa ne vem, če lahko dobiš denar nazaj....probaj

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:30:44   
blue sky
Ponavadi denarja ne vračajo in lahko samo menjaš za kakšne druge čevlje.

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 10:45:31   
2 Sraki
Mislim, da v okviru reklamacije lahko zahtevaš denar nazaj. Moj možek je dobil denar nazaj, ker so bili čevlji nekvalitetni, sicer ne v Masu ampak v Papriki. Boš videla.

(odgovor članu Snowflake)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 11:01:59   
mojsoncek
Naceloma jih morajo vzeti nazaj in vrniti denar, ampak seveda raje vidijo, ce vzames kaj drugega. Rok za reklamacijo je pa 8 dni in tega se striktno drzijo (vsaj v Mass-u).

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 11:45:23   
jakaracman
Premajhne si si kupila , nesi jih h čevljarju ,da ti jih raztegne.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 12:01:10   
kepica
Denar ti morajo vrnit. Sicer se tega vsi otepajo, ampak tako piše v zakonu o varstvu potrošnikov. Imaš pravico zamenjave ali vračila denarja.
Jaz sem enkrat kupila "usnjene" natikače v Alpini, za katere se je ob prvem nosešnju izkazalo, da so čist plastični. Pa mi je prodajalka zagotovila, da so usnjeni, jaz pa tudi nisem potem gledala ali so ali niso. Saj zato pa so prodajalci, da ti povejo, a neuser posted image  Zanje pa sem plačala 10.000 sit. Sem šla nazaj in zahtevala denar, pa se je prodajalka nekaj ven vlekla, da tega pa ne delajo in hotela, da bi mi čevlje samo od znotraj nekaj prelepili z usnjem... Bla bla... v glavnem, nisem se dala, ker sem včasih delala v reklamacijski službi in vem, kakšne so pravice potrošnikov. Tko da, kar pojdi nazaj in zahtevaj denar. Drugače pa jim inšpekcijo tja pošlji. Uh, sm krutauser posted image user posted image  Pa veliko vztrajnosti in sreče ti želimuser posted image
lp,kepica

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 12:28:44   
manetka
če tako žulijo, si ziher premajhne kupila

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
18.9.2007 12:31:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepica)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 12:55:10   
popi
Niso mi premajhni.Mater sem prej padla,čist semuser posted image user posted image ...
Grem nazaj...
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrnila bi čevlje
18.9.2007 14:43:23   
Rožica I
Meni so ravno prejšnji teden vrnili denar v Humanicu, ker mi čevlji (seveda, nenošeni) niso bili prav.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vrnila bi čevlje
19.9.2007 22:05:37   
muška
Nesi nazaj, denar ti morajo vrnit!

jaz ga vedno dobim nazaj, ker jim povem, da sem stvar kupila z denarjem in ne z dobropisom in da sem k njim prišla z namenom, da kupim dobro in kvalitetno stvar, ker so mi pač vredu (malo bluzim) . No, ampak ker se je izkazalo, da pa le ni tako vredu, kot sem mislila da bo ,hočem denar nazaj,......... user posted image user posted image user posted image  no vedno mi uspe user posted image user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vrnila bi čevlje
19.9.2007 22:14:12   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: popi

Niso mi premajhni.Mater sem prej padla,čist semuser posted image user posted image ...
Grem nazaj...
lp


OK, zdaj pa štekam. ti sploh nisi zaradi narastka našpičena ampak zaradi čevljev. no, to se pa tudi meni zgodi. vrni jih.

BTW, enkrat sem si kupila dr Martenske in so bili totalno narobe narejeni, so na not vlekli ful. sem jih nesla nazaj in smo jih dali na mizo in trgovec sploh ni ugovarjal. mi je dal drug par, ki ni bil krevlast.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu popi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vrnila bi čevlje
20.9.2007 9:53:07   
popi
No vse skupaj.Ampak so mi vzeli čevlje nazaj oz.vrnili denar.Brez besed.
Res o.k,
lp

_____________________________

Pleši na glasbo,ki jo slišiš.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?