|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  408 409 [410] 411 412   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 14:01:21   
Pikca
Erna, to bo rabil, ko bo shodil, stane pa po mojem tm ene 40 eur

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10226
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 14:26:59   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: erna14
oj kaj mislte o tehle cevlckih men so full lepi in razmisljam da bi jih tamalmu kupila sam nimam pojma kok je cena so pa od

Meni so cicibanovi čeveljčki sicer lušni, ampak so trdi, pa našmu tavečjemu se zeeloo nogica not poti. No ja, imeli smo pa samo ene iz softy programa (pa dvoje copatke - sandalčke, pa je imel tudi gnilo nogo notri), ker so se mi edino tej zdeli dovolj mehki (dovolj upogljiv podplat), pol smo zaključili s cicibanom. Meni enostavno ne sede oz. me ne prepriča, cene so pa od 40 navzgor.

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10227
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 14:34:41   
A-N-J-A
Mi tud nismo pristaši Cicibank-trdi kotuser posted image .Predstavljaj si sebe da moraš skos v pancarjih hodituser posted image .Mi mamo Geox,superge je mela Pume(mehke kot puter),Nike(nekateri modeli),Superfit.Mel bi tud Naturino,ampak tok bogati pa nismouser posted image .

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10228
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 14:39:12   
A-N-J-A
Naš Bor je zdaj obut v tele šuhe:

user posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10229
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:02:05   
Pikca
mi sicer kupimo tudi kakšne Cicibanke, je pa res večina modelov ful trdih. za zimo ponavadi kupimo Superfitke.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10230
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:19:58   
tinaaja
erna, svakinja jih je po 1 tednu nesla nazaj, ker so razpadli user posted image pa ta mau se hodi ne, se samo na nogice postavlja... 

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pikca)
Neposredna povezava do sporočila: 10231
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:22:09   
A-N-J-A
Preden si bila spočeta, sem si te želela, še spreden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/


tinaaja zdaj si me pa v jok spravlauser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10232
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:23:09   
Anonimen
se dobro,da ste se to razpisale...tasca je rekla da bo Taiju kupla prve prave celjcke cicibanke....no ce no bomo nasli mehkega modela potem bomo kar kaksne druge izbrali....

korencek sva prej prvic jedla...ne rabim omenit,da sva oba zapacana....se dobro,da pol dobim eno kao cudezno cistilo..pa da vidim njegovo moc pri korencku user posted image

(odgovor članu Pikca)
  Neposredna povezava do sporočila: 10233
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:23:41   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še spreden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/


tinaaja zdaj si me pa v jok spravlauser posted image


mene je tok ruknilo tole, da sem jokala kot dez.. je iz ene knjige, ki jo je brina dobila za krst.. pa se res je a ne user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10234
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:30:39   
A-N-J-A
IZVIRNO SPOROČILO: A-N-J-A

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še spreden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

tinaaja zdaj si me pa v jok spravla


mene je tok ruknilo tole, da sem jokala kot dez.. je iz ene knjige, ki jo je brina dobila za krst.. pa se res je a ne


Pa še kako resuser posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10235
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:44:36   
erna14
tinaaja-full lepo in tudi resnicno jaz kar vcasih razmisljam tok mal casa se poznava pa kako mocno custva so to to je res nemogoce opisat res jaz bi za tega mojga otroka v trenutku dala zadnjo kapljico krvi. user posted image user posted image user posted image zdaj gre pa ze men na jok.

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10236
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 15:46:02   
erna14
tinaaja-sm ti mail poslala prej
pa vsem hvala za nasvete za cevelcke,anja full so lustni

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10237
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:01:36   
Taya85
čeveljčki- men se tud zdi, da so te cicibanovi ful trdi, čeprav sem zadnjič v Celju vidla eno pupo (stara okol 3 mes.), ki je imela že čeveljčke s trdim podplatom gor.user posted image
Aja, pa tast je Lini kupil cicibanove sandale še preden se je rodila (št.22)user posted image

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10238
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:02:38   
Taya85
A-N-J-A kje pa ste vi take kupil, pa kolk je cena

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10239
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:05:49   
A-N-J-A
Taya tukile jih dobišuser posted image :

http://www.mojskratek.si/ShooShoos.htm

(odgovor članu Taya85)
Neposredna povezava do sporočila: 10240
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:07:45   
Taya85
Zdej se spomnem, da je bil link že pripopan, vseeno hvalauser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10241
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:17:24   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

obalke, načeloma sem za četrtek za, zaenkrat smo vsi zdravi, no ja, mene hrbet je.., pa je naša bolj pri tistih ta manekenskih. Je pa res, da tudi Dražka še prenosim in dvigujem.



dskubin midva bova kako minutko čez 9to v Kapetaniji. Tejčica, Sibil pridete?? Soncek78 je v Moravskihuser posted image
Tejčica Vid je pa ratal pravi manekenuser posted image user posted image

erna super da je kri v redu!!
čeveljčki meni se tudi zdijo Cicibanovi čevlji trdi,všeč so mi Primigi,Naturino in Chicco
malček za gušteuser posted image
za naše korenjake:  user posted image  user posted image user posted image user posted image
pa še neki za gospodične:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 10242
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 16:53:07   
sezam
Mi smo tud od P in dobili 2. pikico. Malo smo zajokcali, ko ga je piknla, ampak se je potolažu, sam da ga je mami dvignla user posted image . Naše mere - 7,710 in 68 cm. Dobili tudi zeleno luč za sadje in zelenjavo user posted image . Me je pa patronažka tud že klicala, ko smo bili na morju, sedaj je ona na dopustu in se slišiva drug teden, kdaj se oglasi za GH user posted image

tejčica - user posted image user posted image  kake mere


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 10243
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 17:46:09   
K_a_t_i
Dan.

Waw, Tejčica! Tole pa je. A mate cunje že za 2 leti? user posted image

Dajadada - hvala na vprašanju - pri "mojmu" v Železnikih je vse ok! Kako Nejc?

Cicibanke - men se tud zdijo nekam trde, je pa verjetno še vedno prepričanje, da so "najboljše"! Sam Erna, dokler tamal ne bo res hodil, jst ne bi takih čevljev kupovala. Naj se najprej nauči pravilno hodit - bos. Pa tud - a veš kok bo mel nogo, ko bo shodil user posted image  Kwa pa veš, al boš rabla škornje al sandalčke user posted image . Do takrat so taki "ala copatki" kul.

Urla - HVALA ZA KARTE!!!!! Smo vaju s Katjo sicer pogrešale, ampak smo se pa toook noro dober meli, da je kej. Hana in Žiga sta na koncu celo za 30 minut omagala, tok da sta lahko še mamici mal sprobali mehurčke in malček zaplavale user posted image . BI PONOVILE user posted image .
 
Meaa - zakaj boste pa 2 sedežka kupovali user posted image
Sicer pa naslednjike Kinga že imajo v BCju. Hana in Žiga sta si jih že ogledala. No, Žiga je v enmu že celo sedel, po tistem, ko smo prodajalki neuspešno razložili, da otrok že sam sedi, da v 1 mesecu ne bo več veliko zrastel in da sam se pa še kr neki časa ne bo znal vsesti, ker je prelen (to je pogoj za nov sedež user posted image ). Cena - 85ksit user posted image .
 
Bolančkom pikapoke. Pa Žiga se zahvaljuje za čestitke za zobke - dons ponoč je mel revež vso krvavo spalko na vrhu, ker mu je tok dlesen zakrvavela user posted image . No pa sej bo hmal dober.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 10244
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 18:03:20   
erna14
ceveljcki-ma ja sej mate prov. v kaj bodo pa pozimi vasi obuti da jih nav v nogce zeblouser posted image

_____________________________

moj soncek Ziga-12.3.2007

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10245
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 18:38:35   
tinaaja
Erna, meni so kul od chicota :okol je bombaz notri pa mucka ali pa copatki z nogavico (dokolenko) od H&M
A je katera kupovala kaj od La Redoute?




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu erna14)
Neposredna povezava do sporočila: 10246
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 18:41:27   
tinaaja
Sicer pa naslednjike Kinga že imajo v BCju.


a je tudi na netu? kater?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10247
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 18:49:31   
Žabika
Kaj smo danes počeli, je že Kati povedala. Super dan je bil, luštno smo se imeli in bi šli še kdaj! Hvala Urla in se res priporočamo.

privat varstvo: jaz vem za eno gospo, ki pazi samo eno enoletnico in računa 80ksit.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10248
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 19:06:58   
urla
Mi smo pa takooooo bogi. Mali teče iz nosa non stop. Sploh ne folgam brisat. Da ne govorim, da dons ni niti 1 žlive GH spravla dol. Se joškava cel dan. Pa iz učk je tečejo solze v potokih. Je pa vse prozorne barve, nič gnoja zaenkrat. Pa še vročina jo kuha tam med 37,5 pa do 38,8. Upam, da kmalu mine, ker men se bo zmešal, če bom takole po cele dneve gnila doma (mojga do večera ni).

No pa mi je malo lažje.


(odgovor članu Žabika)
Neposredna povezava do sporočila: 10249
   RE: Marčevke 2007
19.9.2007 19:20:06   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Sicer pa naslednjike Kinga že imajo v BCju.


a je tudi na netu? kater?



Duo plus http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170119 in safefix plus http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170126 (brez in z isofixsom).

Urla, user posted image  za Katjo.

< Sporočilo je popravil K_a_t_i -- 19.9.2007 19:28:08 >


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  408 409 [410] 411 412   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  408 409 [410] 411 412   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?