|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žalostna
24.9.2007 10:00:21   
mimy
pozdravljene.sedaj vam naj sporočim da sem mogla it na čiščenje v ljubljano.zelo je blo grozno.upam da dobena ne bo doživela kaj takšnega.ne da se opisat kakšna bolečina je to.vam pa želim še naprej prelepo nosečnost in bodočo nosečnost.to mora biti najlepši čas,vesel in poln pričakovanja.zanima me pa še ali katera pozna na dobrni dr.marija ocvirk.baje je zelo dobra zdravnica.hvala vam za odgovore,in lepo se imejte.
papa


NE OBUPAJ NIKOLI NI PREPOZNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žalostna
24.9.2007 10:03:03   
blue sky
Mimy, drži se user posted image . Sicer si niti v sanjah ne znam predstavljati, kako se počutiš v takih trenutkih, me pa veseli, da razmišljaš pozitivno.

(odgovor članu mimy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žalostna
24.9.2007 10:04:10   
Estrella*
mimy, žal razumem tvojo žalost in kako se počutiš, saj sem sama doživela pred dobrim letom enako zgodbo.
Drži se, ostani optimistična in nikoli ne pomisli, da se bo to še kdaj ponovilo.
Veliko reče v prihodnje.

(odgovor članu mimy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žalostna
24.9.2007 10:04:59   
anonimna thumbs up
mimy, vem, kako ti je user posted image  Žal sem tudi sama šla skozi pdoobno izkušnjo. En velik user posted image  od mene. Drži glavo pokonci, nisi sama user posted image

(odgovor članu mimy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žalostna
24.9.2007 10:08:04   
kodrana
mimy v maju se je moja nosečnost končala z abrazijo, ker user posted image  ni več bil. tako da, razumem tvojo bolečino user posted image user posted image user posted image . nikoli ne pozabiš, a je s časom boljše. brazgotina ostane za vedno. za naslednjič pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žalostna
24.9.2007 10:10:49   
Naja30
Tudi moja prva nosečnost se je končala z abrazijo v 10t, ker je plodu nehal biti srček. To je bil moj najhujši dan v življenju, zato vem, kaj preživljaš. Nekaj časa bo moralo miniti.
Želim ti vse lepo! user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žalostna
24.9.2007 10:28:58   
mimy
a mi še lahko katera pove ali pozna na dobrni dr.OCVIRK MARIJO?baje je zelo dobra ginekologinja.rada bi se prestavla od moje ŠTAJEREC-MARTIN ker nisem zadovoljna z njo.hvala vam.



NE OBUPAJ NIKOLI NI PREPOZNO!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žalostna
24.9.2007 10:32:54   
anonimna thumbs up
Tule je ena malenkost o njej, če je to ta: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=817997&mpage=141&key=ocvirk&#1155340

(odgovor članu mimy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žalostna
24.9.2007 10:35:02   
Pikabu
Mimy. sočustvujem s tabo. Tudi jaz imam še čisto svežo rano, moj otroček je bil pa še par ur pred dokončnim ss-jem še živ, potem je pa kar padel ven iz mene. Drži se punca, pogumno naprej, tudi tebe čaka sreča.

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žalostna
24.9.2007 10:35:03   
anonimna thumbs up
Pa še tole prebrskaj, da si ustvariš sliko: http://med.over.net/forum5/search.php?151,search=marija+ocvirk,page=1,match_type=PHRASE,match_dates=0,match_forum=ALL

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žalostna
24.9.2007 10:39:15   
anonimna thumbs up
Lej, tudi punce na živinem forumu so spoznale omenjeno zdravnico in jim deluje prijetna: http://www.neplodnost.info/forum/viewtopic.php?t=163&start=15

Vso srečo user posted image

(odgovor članu mimy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žalostna
24.9.2007 10:43:50   
srecna_zvezda
zalostna socustvujem s teboj..Tudi jaz sem imela abrazijo pred skoraj dvema tednoma in sem bila neutolazljiva..Vem kako je, ko izgubis del svojega zivljenja( kajti pikica je bila zame vse moje zivljenje in sreca) v nekaj minutah, zanjo pa si se trudil in si jo zelel tudi nekaj mesecev ali let.. Jaz sem mislila da me bo konec od zalosti in, ko so me punce tukaj tolazile sem le stezka verjela, da bo nekoc bolje.Sedaj, po dveh tednih, me se vedno zelo,zelo boli, vendar pa se ne zbujam vec v solzah, ne spremljajo me cez cel dan..Tako kot ostale pravijo, scasoma bo manj bolelo, ampak tega spomina iz tebe ne bo nikoli nihce mogel iztrgati..nikoli ne bos pozabila.

Drzi se in bodi mocna, tudi za nas bo kmalu prisel trenutek, ko bomo ponovno uzivale v slabostih, bruhanjih itd... le da tokrat do konca! Pa se en velik user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonimna thumbs up)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žalostna
24.9.2007 10:51:02   
mimy
punce najlepša vam hvala za te besede.ne morte si predstavljat koliko mi pomenijo.upam da se bo čim prej spet pokazal kakšenuser posted image user posted image .vedno pa me bo spremljal strah.hvala vam.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žalostna
24.9.2007 13:08:53   
Anonimen
Mimy, žal mi je.user posted image
Tudi mene bo vedno spremljal strah.

(odgovor članu mimy)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žalostna
24.9.2007 13:29:45   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žalostna
24.9.2007 15:24:13   
Erin
žal mi je..user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žalostna
24.9.2007 15:28:48   
Neža7
Žal mi je.... Poznam tist občutek user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žalostna
24.9.2007 17:40:59   
silvya
Hudo mi je zate, drži se.

Moja mala bi bila ravno danes stara štiri mesece.

                                                        user posted image



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žalostna
24.9.2007 17:44:02   
Maxica
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žalostna
24.9.2007 22:14:11   
Anonimen
06.09.2007 sem dala vse to isto skozi moje življenje, le da je moji pikici nehat tiktakati srček in sem morala na abrazijo.
Je zelo zelo hudo, še posebaj ker je bila to najina prva še kako zaželjena pikica.

Drži se in mislimo nate.

Vesna

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žalostna
25.9.2007 13:25:04   
KBM
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: žalostna
25.9.2007 13:33:05   
Blejka26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?