|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tople kumnare
1.10.2007 15:47:34   
*Uršula*
A mi lahko ena pove recept za tople kumare k ga sploh ne najdem več nikjer, pa tko so se mi zaluštale da jih morm obvezno dons narest.

hvala,
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tople kumnare
1.10.2007 16:19:39   
sonček33
jaz jih naredim tako:

- kumare naribam na tanke lističe in jih pokapam z nekaj kalpjic kisa ter pustim stati 10 minut

- čebulo seseklajm na tanko

V kozico dam malo olja in naj žličko moke ter mešam toliko, da moka malo porumeni, potem dodam čebulo in spet malo potenstam, nato dodam ožete kumere in govejo kocko.
Pustim kuhat in velikokrat premešam, ker se rade primejo.
Na koncu , ko se kumare že fajn razpustijo, dodam kislo smetano (mi jo damo kar precej, ker nam je to zelo dobro), še malo pokuha, popram  in hopa na mizo poleg pireja.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tople kumnare
2.10.2007 17:45:19   
MAJDA22
Moj način je čisto drugi:
Najprej skuham krompir, odlijem vodo in naredim pire, dolijem potem še malo vode, da je takšen tekoč pire, dodam začimbe in kumare (naribane in ožete). Potem počakam, da zavreje. Vre še 5 minut in je končano.
Ne delam nobenega podmeta, zaradi želodčnih težav. Kumare pa niso čisto razkuhane, mi imamo tako najrajši.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tople kumnare
2.10.2007 18:32:26   
sonjah
Moj način je pa spet druguser posted image user posted image :

Kumare naribam ali nakockam, potem popražim na malo olja eno debelo čebulo- sesekljano na drobno + 2 stroka česna, pridenem kumare in sesekljan šopek peteršilja in dušim tako dolgo, da kumarična voda izpari. Medtem olupim krompir in ga denem kuhat-kot za pire. Ko je kuhan, ga pretlačim (pire), dodam malo masla, muškatnega oreška, in stresem vse skupaj h kumaram. Premešam in dodam kislo smetano ter po potrebi še mleko-jed se namreč mora streči "na šeflo"user posted image !

Mmmmmmmmm!user posted image

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: tople kumnare
2.10.2007 18:50:21   
Saša27
Še ena drugačna varjanta:
Na olju prepražim moko, dodam česen, da zadiši, naribane in ožete kumarice, zalijem z vodo v kateri sem kuhala krompir, malo pokuham, dodam še paradižnikovo mezgo, malo vegete ter na koncu primešam še krompirjev pire. Meni so to najboljše tople kumarice, sem že probala po drugih, tudi zgoraj omenjenih receptih, ta pa mi je najboljši

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu sonjah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
Izbirčen otrok: nasveti, ki delujejo
Z neješčostjo se sreča večina otrok, le da je pri nekaterih izrazitejša kot pri drugih in v teh primerih je prehranjevan...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?