|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kroji iz revije Ottobre
7.10.2007 21:33:12   
HPM
Ojla!
Mene pa zanima, če ima katera katerokoli revijo Ottobre design-otroška konfekcija...namreč bi se sama lotila šivanja za našega malčka in so baje res dobri kroji. V primeru, da mi katera zaupa krojne pole...rada bi si jih fotokopirala...ji bom resnično hvaležna. Poštne stroške prevzamem jaz(vrnem v kuverti vključno z original izvodom). Hvala vsem, ki ste pripravljene pomagati.
Lp user posted image Helena

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 7.10.2007 21:34:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kroji iz revije Ottobre
7.10.2007 21:43:22   
gumbek
pojdi v knjižnico pogledat mogoče jih imajo

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu HPM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kroji iz revije Ottobre
8.10.2007 9:25:49   
fricka
Jaz imam eno. Pošlji mi ZS. So se mi zdeli pa kroji nekoliko preširoki.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kroji iz revije Ottobre
9.10.2007 9:48:11   
sneguljčica
Kje se pa dobi to revijo?
Jaz kroje delam sama, obrišem majčko ali hlače in popravim. Ko sem jemala iz Burde, je bilo vse tako široko, da sem obupala.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kroji iz revije Ottobre
9.10.2007 10:50:53   
HPM
Revijo Ottobre design držijo v Leclerku...sam je trenutno ta mesec ženska konfekcija in bodo otroški kroji šele v naslednji izdaji.
Sneguljčica, kako pa ti ratajo izdelki, ki jih sama obrišeš...se dobro obnesejo? Sem že sama tudi delala hlače po kupljenih kavbojkah, sam sem imela en osnovni kroj, ki sem ga predelala, ker so res vsi kroji v Burdi mal preširoki. Majčk in jakenc pa se še nisem lotila na ta način in me zanima, kako se obnese? Ustvarjalno delo še naprej.user posted image Lp

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kroji iz revije Ottobre
8.1.2008 12:45:12   
*ajetam*
če je preširoko pa zožajte ne...


(odgovor članu HPM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kroji iz revije Ottobre
19.1.2008 0:17:55   
gašo
user posted image Drage moje!user posted image

Ottobre je ena fantastična revija z kroji za otroke. Pred urezovanjem blaga premeri kroj da ne bo preširoko oz. ne dodaj dodatkov za šiv. Splača se ti naročit na revijo za celo leto ker jo dobiš po ugodni ceni (pridejo 4 revije letno). Naročanje pri Distriest Sežana. Lahko greš pa na spletno stran od Ottobre in tam vse zveš. Jaz delam že dolgo po njihovih krojih in je vse super.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kroji iz revije Ottobre
23.1.2008 16:24:59   
Nejči
Jaz bi pa vprašala, če morda katera ve, kje se ta revija dobri v Mb. Zadnjič sem namreč gledala v Leclerku, pa je ni bilo. Zdaj pa ne vem, ali je že zmanjkala, ali je sploh ne držijo.

Hvala vam,
tadeja

(odgovor članu HPM)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kroji iz revije Ottobre
24.1.2008 13:32:00   
gašo
Kliči v Sežano na: Distriest 05 7342147 in vprašaj ali e-mail subs@distriest.si. LP

(odgovor članu Nejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kroji iz revije Ottobre
25.1.2008 15:15:11   
Nejči
Hvala, gašo!
Sem že uredila. Sedaj sem v mariborskem Leclerku namreč našla in še pri Dierestu sem se za letodni naročila.


(odgovor članu HPM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kroji iz revije Ottobre
29.8.2010 14:57:02   
jennita
A ve katera koliko je aktualna cena za revijo Ottobre in kje v Mb se jo da dobiti? 

(odgovor članu Nejči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kroji iz revije Ottobre
2.9.2010 7:31:04   
jennita
sem že našla .. http://www.siviljstvo-urska.si/kroji/ottobre-design

(odgovor članu jennita)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?