|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podpora
15.10.2007 8:40:21   
ZARA
Saj ne vem, kašen naslov naj dam...OK, naj bo ta...
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami? In obratno velja za vas. Saj sploh ne vem, kako naj vprašam. V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

lp 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podpora
15.10.2007 8:45:20   
Anonimen
Mene npr. to zelo moti.

Ne v primeru, da je pač dobrodošlo drugo mnenje.. To sploh ne.

Ampak npr.: ravno zadnjič smo šli na pijačo in govorimo o eni osebi, ki ima vedno slabe stvari za povedati, nikoli nič dobrega, vedno le šinfa... In sem jaz rekla, da jo nočem več videt pri naju doma, ker se niti ne morem več pogovarjati z njo. In moj začne govorit, da saj ni tok slaba, da takšna pač je... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Doma se je pa čist strinjal z mano, bila sva istega mnenja.. Tam jo pa potem zagovarja..

To me razpizdi. Drugač pa mi je fajn če ma svoje mnenje.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podpora
15.10.2007 8:55:29   
caillou
Ne, saj se tudi jaz ne z njim, če mislim da nima prav.

Na začetku najine veze se še je, danes pa pove svoje mnenje in se ga drži kot pjanc plota. Pa ne bi mi bilo ravno všeč, da bi mi vedno in povsod kimal.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podpora
15.10.2007 9:03:29   
Anonimen
Ja, jaz mislim, da mora. Oziroma je lahko tiho, nasprotovat pa ne sme.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podpora
15.10.2007 9:06:12   
Bejba
Jaz mislim, da me mora moj partner (in seveda jaz njega) podpirati pri vzgoji najinih otrok. Tudi če se v danem trenutku ne strinja z mojimi ukrepi, mi mora pred otroki stati ob strani, ter mi na samem povedati, da on bi pa drugače reagiral. Ker drugače začnejo otroci to izkoriščati. Ata in mama morata biti en tim, usklajujeta pa se na samem. Seveda vedno to ni izvedljivo, se pa trudimo.

Drugače mi je fajn, da me tudi v družbi podpre pri kakšnih stvareh, ne pa da mi vedno kima.

Priznam pa, da je pri nama ponavadi on tisti, ki ima bolj "pametne" ideje in jaz njemu kimam, čeprav me mora včasih v to dolgo prepričevat (kaj čmo, trmast kozorogec sem user posted image ).

LP; Bejba

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podpora
15.10.2007 9:17:16   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Mene npr. to zelo moti.

Ampak npr.: ravno zadnjič smo šli na pijačo in govorimo o eni osebi, ki ima vedno slabe stvari za povedati, nikoli nič dobrega, vedno le šinfa... In sem jaz rekla, da jo nočem več videt pri naju doma, ker se niti ne morem več pogovarjati z njo. In moj začne govorit, da saj ni tok slaba, da takšna pač je... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Doma se je pa čist strinjal z mano, bila sva istega mnenja.. Tam jo pa potem zagovarja..



Mene pa prav v takem primeru nebi motilo - sicer tudi jaz nikoli nebi rekla kaj takega v družbi, ker nikoli ne veš, kdaj se situacija obrne in govorijo za tvojim hrbtom. Poleg tega nimam rada, da bi imeli mojega za opravljivca in imam raje, da ni on tisti, ki bi govoril take stvari. Všeč mi je, ker je diplomatski in ne bo rekel nič čez nikogar, pa tudi če ima slabo mnenje o njem. Mislim, da ga imajo v družbi prav zato radi, ker nikoli ne šimfa čez nikogar.

Torej mene ne moti, če imava različno mnenje, če pa bi me pred drugimi začel napadati, zakaj tako mislim, bi bila pa huda.



Mene pa to ne moti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podpora
15.10.2007 9:20:45   
Anonimen
Moj je pametno tiho in mi ne nasprotuje v družbi. No včasih me brcne pod mizo če kkšno bolno vn spustimuser posted image . Drugač pa ne, mi ne kima, jst pa tud ne njemu. Sam se to zmenva doma ne v družbi. Hvalabogu ima dost močen karakter in se določenih stvari ne pusti prepričat. Če bi bil copatek in se v vsem strinjal z mano verjetno ne bi bla dolgo skupaj, ker ne prenesem ljudi brez hrbtenice.

(odgovor članu sneguljčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podpora
15.10.2007 9:22:28   
caillou
Torej mene ne moti, če imava različno mnenje, če pa bi me pred drugimi začel napadati, zakaj tako mislim, bi bila pa huda.


No ja, to pa itak. Pri nas se je to zgodilo mislim da točno enkrat. Pa sva se potem na samem pogovorilauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podpora
15.10.2007 9:27:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Torej mene ne moti, če imava različno mnenje, če pa bi me pred drugimi začel napadati, zakaj tako mislim, bi bila pa huda.


No ja, to pa itak. Pri nas se je to zgodilo mislim da točno enkrat. Pa sva se potem na samem pogovorilauser posted image .


Mah, če imaš drugačno mnenje je tudi prav da poveš, zakaj tako misliš. Vsaj jaz. In ja, se velikokrat zgodi, da imava različno mnenje, zdaj odvisno, koliko se mi da. Če se mi da, potem se pogovarjam v kontra smer, čepa se mi ne, sem pa raje čisto tiho. Ker naš je drugače zelo zelo vztrajen, začuda še bolj kot jaz...filozof. Pa se mi ne da vedno.

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podpora
15.10.2007 9:51:27   
Magi*
me ne rabi vedno podpret. zakaj le, če ima drugačno mnenje?

na živce mi gre edino, če se dela pred prijatelji frajer in se potem iz mojega mnenja norca dela ali mi ne pusti do konca povedati. saj se ni glih velikokrat zgodilo, sam v takem primeru bi mu najrajši pir v glavo zlila. sam mi ga je škoda. piva namreč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podpora
15.10.2007 9:55:19   
mojamura






mi2 se tvudi v vsem ne strinjava, ampak tega v družbi ne razglabljava, kdo ima prav...se že doma zmeniva

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podpora
15.10.2007 10:19:17   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
V bistvu me zanima, ali vas vedno podpre, neglede na to, kako on gleda na določeno zadevo.

V bistvu VEDNO najde popolnoma nasprotno gledanje na zadevo. Tako da je "dobrodošlo drugo mnenje" že malo ....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podpora
15.10.2007 10:29:50   
Anonimen
Tak ko pravi splišni. Naj bo tiho, če se že ne strinja z mano. Ker nič tak grozno narobe ne govorim, da ne bi mogel biti tiho. Kar se tiče njega pa je situacija malo obratna. Včasih tako mimo vseka, da se noben normalen človek ne more zdržat, kamoli jaz.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podpora
15.10.2007 10:52:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami?
lp 


mislim, da se mu ni treba user posted image ...če ima o določeni stvari drugačno mnenje od mojega, je prav, da ga izrazi...na živćiće mi gre edino to, ko ima enako mnenje kot jaz, pa ga zaradi ljubega miru, ne pove...in potem se moram sama "fajtat" user posted image

< Sporočilo je popravil *punka* -- 15.10.2007 11:00:51 >

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podpora
15.10.2007 10:58:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami?
lp 


mislim, da se mu ni treba user posted image ...ce ima o določeni stvari drugačno mnenje od mojega, je prav, da ga izrazi...na zićiće mi gre edino to, ko ima enako mnenje kot jaz, pa ga zaradi ljubega miru, ne pove...in potem se moram sama "fajtat" user posted image

Enako jaz mislim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Podpora
15.10.2007 11:07:11   
mika
A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami


niti slučajno.
sicer imava skor vedno enako mnenje, ampak če imam jaz drugačno, ni nujno, da imam prav in je vsekakor dobrodošlo, da mi 'odpre oči'.

motilo bo mi edino, če bi me zasmehoval, tega pa ne počne ne on ne jaz. debata vedno poteka na spoštljivem nivoju, pa naj bo to v družbi ali doma.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podpora
15.10.2007 11:14:10   
nuala
Ne, mislim, da ima vsak od naju v vsakem trenutku pravico izraziti svoje mnenje ( pri tem pa ne sme žaliti ali poniževati drugega ).

Razen pri vzgoji otrok se je treba včasih zadržati, če eden reče NE ne more drugi rečt JA. Ampak to o vzgoji je fino že v naprem malo razčistiti.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Podpora
15.10.2007 11:31:09   
Špacka
 
Ne, ni me potrebno vedno podpreti, naj pove svoje mnenje, vendar brez žaljenja in poniževanja.

Pri vzgoji otroka je drugače, podpreva en drugega, če se kdorkoli ne strinja, se potem pogovoriva.



(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Podpora
15.10.2007 11:32:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

na živćiće mi gre edino to, ko ima enako mnenje kot jaz, pa ga zaradi ljubega miru, ne pove...in potem se moram sama "fajtat" user posted image


.. sam s kaksnimi se je tooook fajn fajtat.., da rajsi reces, da mislis mal kontra.. da se lahko potem mal fajtas.. in ce vkljucis se kaksen dolocen poreden pridih.. user posted image   je to lahk najboljsa zabava kar jih obstaja.. user posted image user posted image

Pa tko kot mika prvi.. ne zasmehovanje.. ampak tak kvaliteten fajt.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Podpora
15.10.2007 11:34:50   
natasaom
jest sm pa mojga naučila govort:da,draga!user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Podpora
15.10.2007 11:39:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasaom

jest sm pa mojga naučila govort:da,draga!user posted image user posted image


user posted image  how how... user posted image user posted image

(odgovor članu natasaom)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Podpora
15.10.2007 14:00:15   
piščanc
nikakor me ne sme poniževat ali kaj podobnega, vsaj ne v faco - to takoj eksplodiram, že če ima kakšno pametno glede žensk za volanom in se je naučil da je pred mano raje tiho. imava pa kar podobno mnenje, oz. vsak svoja področja v katera se drugi ne vtika. ne pričakujem pa od njega, da me vedno podpira. pričakujem, da pusti meni moja področja, jaz pa njemu njegova. in spoštovanje ter podpora pri odločitvah je na prvem mestu.

v bistvu kar težko vprašanje. ne zahtevam podpore jo pa potrebujem user posted image

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Podpora
15.10.2007 15:46:13   
FANTEK1
Ja oz ce se ne strinja je tiho in mi doma rece, da se mu zdi drugace.. Enako velja zame.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Podpora
15.10.2007 17:51:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

A mislite, da se mora vaš življenski sopotnik (v družbi) vedno strinjat z vami?
lp 


mislim, da se mu ni treba user posted image ...če ima o določeni stvari drugačno mnenje od mojega, je prav, da ga izrazi...na živćiće mi gre edino to, ko ima enako mnenje kot jaz, pa ga zaradi ljubega miru, ne pove...in potem se moram sama "fajtat" user posted image


pojasnilo - sama "fajtat" s tretjo osebo user posted image

uuu, se spomnim, ko je en znanec neki čez živali govoru...sem se na smrt skregala z njim...moj je pa samo gledal user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Podpora
15.10.2007 17:57:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *punka*
pojasnilo - sama "fajtat" s tretjo osebo user posted image

uuu, se spomnim, ko je en znanec neki čez živali govoru...sem se na smrt skregala z njim...moj je pa samo gledal user posted image


ajjjaaaaaa... :)))) Zdej pa kopcam.. user posted image

mislim.. jst bi ga tkoo... user posted image  :)))

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?