|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 13:47:58   
Strawberrie Cherrie
Jančika - evo ti še eno mini idejico za kavbojke : obstajajo tudi 7/8 kavbojke - in tisto ti bi pomojem tut sedlo?

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 14:45:24   
Anonimen
Js mam tud probleme s kavbojkami... V noge in rit sem suha, mam pa ful trebuh - kot da bi bla v enem 6 mesecu.. In jih tud ful težko dobim.. Če so mi v noge prav, jih ne morem zapet ali pa obratno..user posted image user posted image user posted image  

Kje naj dobim take, k mi bojo prav?? Aja, dam pa največ 60€.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 17:04:43   
kaj@
tudi jaz sem zadnjič preiskala skoraj pol Slovenije in nazadnje našla kavbojke Esprit v Sportini-so mi bile ravno prav,običajno jih moram krajšat.So bile pa kar preveč,a glede na to da sem jih dolgo iskala sem jih ravno tako kupila-83 evrov

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 18:50:21   
* Mateja *
<Jaz sem jin nazadnje dobila v Witboyu, bile so pa skromnih 30 evrov, pa še dovolj so mi dolge. Sicer se mi zdi korenčkasta moda bolj po nosu za nas, ki imamo problemem z dolžino.
Pa še to, za kavbojke, ne dam več kot 40 evrov, niti pod razno, znamka pa itak ni panika. Zdej se mi zdi, da je drgači kot je bilo 10 let nazaj. Takrta sem bila prisiljena plačat drago hlače od Met, Kilah, Lavis. Zdej pa dobim hlače za normalne denarce.  Od S Oliver  sem gledla ene za 60 evrov, sam too much, hvala, lih tko jih bi oblekla kot une za 15 evrov!

(odgovor članu kaj@)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 18:54:05   
Putka
Zadnjič sem kupila v Šussu v BTC rabljene kavbojke za 8€. Če bi imela manjšo številko, bi dobila firmo (G-Star, Esprti, Miss Sixty,..) za 12€. Roba je iz tujine in kakšni kosi praktično novi.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 19:00:09   
Anonimen
Ca. 50 €.

Poceni jih dobiš tudi v Outletu, ampak moraš meti čas in voljo vse probat.....

(odgovor članu Putka)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 19:20:01   
Jančika_
Hvala za vse ideje. L_P, šivilja mi nekak ne potegne, ker ni nujno, da bo tisto potem na meni res dobro zgledalo. Moram videt, kaj kupujem. Gledam tudi krajše hlače (7/8), pa zaenkrat ni bilo nič takega, da bi bilo vredu. Pa nimam pojma, kaj za eno dolžino imamuser posted image . Nazadnje sem kupila ene 501-ke pred kakimi 10 leti v Nemčiji, pa sem tudi taužent štacun okoli obrnila, da sem dobila dovolj kratke in majhne. Če se prav spomnim, so bile 25 v pasu in 26 v dolžino. Tiste sem nosila tako dolgo, da so razpadle na meniuser posted image .

Tako da načeloma ne bi dala več kot 40€ za kavbojke, ampak ker tako težko najdem nekaj zase, bom dala pač več, če bom le kaj našla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 19:27:45   
Strawberrie Cherrie
http://www.jeans-online.pl/index.php?levis=levisreg-red-tabreg-jeans-jeans-womens
http://www.levisstore.com/shop/index.jsp?categoryId=2069959&clickid=topnav_women_img

Mal lahko pošnofiriš, mogoče najdeš kaj za svojo rito user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 19:31:45   
Jančika_
U madona, kak sem jaz za cajtomuser posted image . Niti na kraj pameti mi ni padlo, da bi šla po netu gledat, kaj se da dobit. Hvala!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
20.10.2007 22:53:05   
Olivija
No, pol ni z mano nič narobe. user posted image   Sej sem dala v študentski fazi vse tiste dražje variante skoz, pa me že takrat niso prepričale. Če se samo spomnim, kolk sem v Gimnaziji lobirala za Leviske. user posted image

Quelle ima hlače, ki imajo različne številke na bokih in v pasu (npr. 38 pas in 40 boki, ali pa obratno). Se mi zdi kar fajn varianta. So tudi kavbojke zraven.

Zdaj, ko sem tole brala me je spet zamikalo mal kataloge pogledat. Še vedno imam kostime v Otto katalogu ogledane, pa se nekako ne morem odločiti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 9:28:36   
Anonimen
Quelle ima hlače, ki imajo različne številke na bokih in v pasu (npr. 38 pas in 40 boki, ali pa obratno). Se mi zdi kar fajn varianta. So tudi kavbojke zraven.


Nikoli več in niti pri Neckermanu ne bom naročila ne kavbojk ne hlač.
Smo se izmerile,tako kot je napisano,pa niti eni od nas naročene niso bile prav.

(odgovor članu Olivija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 17:37:27   
Anonimen
Večina mojih kavbojk je znamke ONLy in so zakon, cena pa od 39.95 do 89.95 evrovuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 17:38:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nina_nana

Večina mojih kavbojk je znamke ONLy in so zakon, cena pa od 39.95 do 89.95 evrovuser posted image


Kje jih pa prodajajo?

A imaš kakšno slikco?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 18:57:20   
rija
jaz pri kavbojkah ne šparam....najraje imam replay, cene okrog 150 eur in gor....prejšnjič pa sem si kupila ene fracomina za 101 eur.....dosti, ampak si kupim zelo malo kavbojk...zadnje replayce so mi razpadle na riti....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 19:52:30   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Quelle ima hlače, ki imajo različne številke na bokih in v pasu (npr. 38 pas in 40 boki, ali pa obratno). Se mi zdi kar fajn varianta. So tudi kavbojke zraven.


Nikoli več in niti pri Neckermanu ne bom naročila ne kavbojk ne hlač.
Smo se izmerile,tako kot je napisano,pa niti eni od nas naročene niso bile prav.


Meni se pa zdi, da imajo enake številke kot C&A , če se tam zbašem v 38, potem mi bo tudi Quelle številka prav. Merila se pa res nisem.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
21.10.2007 19:56:54   
brina_3
Sama sem dala največ za leviske,bivših 21 tisoč.
Drugače imam pa sama ful probleme z dolžino hlač,ker mam ful dolge nogeuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
22.10.2007 15:02:05   
dana
Jaz imam samo ene in jih nosim toliko časa dokler niso za odpad, dam pa za nove vedno tam okrog 70€. Jih imam pa sigurno za kakšne 3 leta, ker jih oblečem približno 2 na teden ali pa še to ne. Kupim pa vedno take klasične, da so vedno moderneuser posted image .

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
22.10.2007 15:04:43   
lemavrica
Dam tja do 50€. V soboto sem za Bershka kavbojke dala 35€.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
22.10.2007 23:06:10   
kofetek2010
letos poleti za Versace - nagrada, ker mi je uspelo shujšat user posted image  


škoda, da si nisem kupila eno št. manjše, ker so mi postale malo velike user posted image  

nujno rabim nove user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
22.10.2007 23:26:56   
Anonimen
Hojla,
verjetno sva že dve, nimam težav z dolžino, z bedri pa... Probala sem že en kup kavbojk od tistih za 20,00 pa do tistih za 200,00 evrov (ja slednje hodim sam čekirat, če bi jih pa kupila je pa druga zgodba, verjetno, če bi imela zelo, zelo dober dan)... Skratka nazadnje sem ene kupila na e-bayu.de in sicer od G-stara. Imajo model, ki je ćez stegna malce bolj ohlapen (http://cgi.ebay.de/G-STAR-DAMEN-CORE-SLACKS-CUSTOM-BRICK-DENIM-W31-L32-NEU_W0QQitemZ170161618629QQihZ007QQcategoryZ32297QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem);

(http://cgi.ebay.de/G-STAR-DAMEN-STUDS-CUSTOM-WMN-DESTRUCT-WASH-W31-L34-NEU_W0QQitemZ170160263770QQihZ007QQcategoryZ32297QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem).

Sicer ne vem, če  ti je ta stil všeč, so pa ravno toliko nizke, da v bistvu skoraj ne morejo biti v pasu preširoke... Imaj pa G-star fajn material.  Še kar dobre kroje za malce močnejša  stegna ima Rifle...
So pa brez elastana, ker si mi zdi, da elastna, sam vse še pokvar...

(odgovor članu MAJDA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko denarja za kavbojke?
23.10.2007 8:17:21   
Felicity
Tam do 100€ je moja meja. Čeprav sem dala tudi že več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?