|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaprtje-kako dolgo?
22.10.2007 12:44:39   
ALEKSA13
Pozdravljene,

kako dolgo je "normalno", da dojenček ne kaka, če pije samo prilagojeno mleko??
Moj fantek je star 2,5 meseca(je nedonošenček), in sva šla iz Aptamil Prematil na Aptamil Pre, ta pa ga zdaj zapira. Prej je normalno kakal 2x na dan, zdaj pa že 2 dni ni, pa tud  zvija ga (sicer ne tako fejs), prej pa ga skoraj ni. Pravijo, da pomagajo sladkane kamilice. Ali ima katera kaj izkušenj s tem? Lep dan. Aleksa

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 22.10.2007 20:29:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ZAPRTJE
22.10.2007 13:01:51   
Majabo
sladkaj jih z laktozo - dobis jo v lekarni

pri nas ni pomagalo veliko dokler nisem zamenjala mleko v tistega za "zaprte otroke", vendar je imel takrat ze menda 5 mesecev

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ZAPRTJE
22.10.2007 13:08:58   
ALEKSA13
Tudi jaz sem poskusila z Aptamil Comfort 1 (proti zaprtju in za prebavo), pa je dobil po njem drisko in krče. Razmišljala pa sem, da bi mogoče mešala Aptamil Pre in Aptamil Comfort 1. Mislim, da lahko mešam dva različna mleka, a ne???

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ZAPRTJE
22.10.2007 13:15:32   
emina83
naši malecki je pa ful pomagal novalac proti zaprtju. pa janežev čajček sem ji kuhala.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zaprtje-kako dolgo?
22.10.2007 14:00:55   
ašun
Se ubadam z istim problemom. Pri nas kamilice ne pomagajo. Zdaj sem kupila mleko novolac proti zaprtju. Bomo videli kako bouser posted image

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 22.10.2007 20:29:40 >

(odgovor članu emina83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaprtje-kako dolgo?
22.10.2007 20:33:36   
Anonimen
Do enega tedna je baje normalno.

Poskusi s telovadbo, z nogicami, preden sprobaš vsa mogoča mleka user posted image .

(odgovor članu ALEKSA13)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaprtje-kako dolgo?
24.10.2007 10:24:30   
butt3rfly
na splošno je znano, da aptamil zapira. jst ga sploh nism hotla preizkusit, ker ful berem, kak majo mali težave s kakanjem. mojemu malemu devam novalac 1 IT, ki odpravlja težave z zaprtjem. nama je zlo fino pomagal. tud po navadnem novalacu nima težav. poskusi znamko zamenjat, pa boš videla, kako bo učinkovalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaprtje-kako dolgo?
25.10.2007 8:53:31   
Anonimen
Moj je sicer dojen in je sedaj bil zaprt 13 dni. Čisto zares. Pa sem 2x probala s sladkanimi kamilicami, pa z termometrčkom v ritko in nobenega učinka. Potem pa mi je pediatrinja predlagala postan topel Donat in glej ga vraga, pokakal se je tako da ga je bilo treba skopatuser posted image .

(odgovor članu butt3rfly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaprtje-kako dolgo?
25.10.2007 13:14:14   
ALEKSA13
Srček, prosim povej mi kakšno količino Donata pa si dala svojemu otroku?
 Tudi jaz sem namreč že poskusila (včeraj) z Donatom in sicer 2x  - pa nič ni pomagalo. Enkrat sem mu ga zmešala v čaj (30 ml čaja in 30 ml Donata), čez nekaj ur pa sem ga dala po žlički (kar nekaj žličk). Sem ga malo pogrela, da ni imel več mehurčkov. Mogoče sem mu ga  dala premalo, ne vem. Me že kar skrbi, ker že 5 dni ni kakal, razen 1x je, ko sem mu termometer dala v ritko, pa še to bolj malo. LP, Aleksa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zaprtje-kako dolgo?
2.6.2009 12:32:02   
lenček
Ojla,
moj polno dojen fantek tut ne kaka. Najprej po petih dneh mičkeno, zdaj pa spet dva dni nič. Strašno ga napenja, je pa sicer, kot vedno, noro živahen, mogoče malo slabše volje. Mečave nima vdrte, tako da dehidriran izgleda ni, na dan zna spiti tudi po pol deci vode, druge hrane noče. Koliko so bili vaši pikci stari, ko ste jim dale Donat? Moj mišek je bil prej "mega kakalec", tut po 4-5 krat na dan je vse prekakal, ne glede na velikost pleničk.

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?