|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:05:50   
misar
joj mi smo tako pridni za kuhat joto, da sem shujšala za pol kile zadnje dni user posted image user posted image user posted image ...ja saj veste od '' zelja'' se še nobeden ni zredil.user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:08:30   
MetiLu
Suzi, kaj pa če v tisto tvojo mineštro še malo pršutka al pa slanine narežem, a bo pasal kej mesnega zraven?

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:15:52   
pina-1
o bamby dobro jutro!!!!

Jah tudi pri nas je jota enkrat na 10 dni pa se čisto zadovoljim.. Kaj mi pa drugega preostane.
Sem vesela da tvoje dete lepo miga, naše je pa lenčina... Ista mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:20:54   
dolenjka
Pa je spet hrana na spisku user posted image  Jaz sem včeraj spet grešila in zvečer poleg 2 krožnikov goveje juhice, pojedla še skoraj pol zavitka kraševih napolitank user posted image

A vas kaj zebe? Jaz sem se danes oblekla kot medvedka. Nosečniške žabe bom še mal šparala in sem si navlekla ene žabe, ki sem jih zadnjič v SLO v šparu kupila (za pod hlače so dobre), kar največjo številko. In veste kaj? Komi sem jih nase navlekla user posted image

Meni buši nič posebno ne otrdeva, pijem pa po 1 magnesol na dan, mogoče tudi zato ne? Prej mi je včasih malo otrdel, sploh če sem se kaj razburjala al pa z mojim user posted image  kej skregala user posted image

Meti, daj ti svojemu policajčku kako revijo za prebrat (nosečnost, moj malček...) tam je velikokrat tudi kak članek na temo spolnosti med nosečnostjo. Če pa noče brat, mu pa sam mal nastavi, mogoče na mizico v dnevno in morda bo prebral. Moj je ful z zanimanjem bral (in še vedno) vse revije in ko je to enkrat prebral, mi je blo včasih kar malo žal, ker ni in ni odnehal user posted image   Pa knjigico od Pušenjaka sem kupila in tudi tisto bere. Ravno včeraj se je po tel. nekaj pritoževal, da lažejo ko pišejo da se nosečnicam poveča "apetit" po seksu... user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:21:29   
Suzi*
Meti, ja, v to mineštro ful paše kaj mesnega. Al kej prekajenega, kakšna klobasa, al pa kar hrenovke na male koščke naseckane. je prec še tolk boljša. user posted image

Misar.....ejejej....nehite pretiravat, no. user posted image user posted image user posted image user posted image  Dej raj še nam ostalim mal pošlji tega zelja.

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:41:42   
misar
SUZI ne bit fouš. končno spet spodobno joto kuhamo....prej sva bila ko penzionista, sva sam enkrat na teden...in posluš touser posted image  sploh ne po moji krivdi. je on mel občutek, da zdej ko sem pa noseča, pa mi ziher več ne pašeuser posted image user posted image  jaz pa ko razgreta tigricauser posted image user posted image  ah ti naši moškiuser posted image user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:42:27   
polonca78
dober dan vsem čvekam in staaaremu!

katka37, ti samo pridno počivaj in kot si sama rekla brzdaj konje! vem, da vzrok bolniške ni najboljši, samo verjemi da se boš hitro razvadila in uživala doma! uf, zase imam že cel plan kaj vse bi prebrala, če bi morala ostati doma! sedaj poleg študijskih knjig (za katere mi ni treba povedat, da so dolgočasne user posted image ) ni kaj dosti časa za drugo branje. uživaj in pusti, da te razvajajo!

anandrej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vrtnica76, lep trebuh. matr kako nam vzhajajo!!! sem urejala zadnjič slike in sem ugotovila, da sem se koza slikala v trebuh na 18.maj to je en dan po ovulacijiuser posted image user posted image user posted image user posted image . ne vem kaj sem sicer mislila, da bom s tem dosegla! imam pa tudi slike tebuha na dan, ko je bil nosečniški test pozitiven (28.maj) user posted image user posted image user posted image user posted image

mala_pikica, tudi jaz sem se že spraševala kako zgledajo popadki. namreč včasih mam za trenutek popolnoma trd trebuh in potem popusti. lahko da imam samo krče. tud sanja se mi ne! user posted image user posted image

itata, super napredujeta z dragim! počasi se bo vse uredilo!user posted image

pina-1,ti pa tvoja jota! user posted image user posted image user posted image user posted image

pri meni nič kaj pretresljivo novega. na srečo sem danes boljše volje kot včeraj in se mi je tudi delovni elan dvignil. mah eno zoprno zadevo imam za narest in odlašam in odlašam, potem mi pa skoz nad glavo visi. sicer pa saj same veste kako je to. samo še tale post oddam,pol grem pa tista jajca narest! user posted image user posted image user posted image v soboto je mali tako brcal, da sva se prav smejala kako mi je valovil trebuh, zdej se je pa kar nekako umiril. sej skoz brca, samo ne tako divje. verjetno je vremenski. nič, moram it. user posted image


(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:47:36   
MetiLu
IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Meti, daj ti svojemu policajčku kako revijo za prebrat (nosečnost, moj malček...) tam je velikokrat tudi kak članek na temo spolnosti med nosečnostjo. Če pa noče brat, mu pa sam mal nastavi, mogoče na mizico v dnevno in morda bo prebral. Moj je ful z zanimanjem bral (in še vedno) vse revije in ko je to enkrat prebral, mi je blo včasih kar malo žal, ker ni in ni odnehal user posted image   Pa knjigico od Pušenjaka sem kupila in tudi tisto bere. Ravno včeraj se je po tel. nekaj pritoževal, da lažejo ko pišejo da se nosečnicam poveča "apetit" po seksu... user posted image


Ej, je že vso literaturo, ki sem jo domov privlekla predelal, tudi knjigico od Pušenjaka mi je kupil in jo skupaj prebirava, in revije Nosečnica in Mama in tako naprej, tako, da ne vem kje je najdu problem. Pomojem sem mal sama kriva, ker ko sva nazadnje kuhala joto user posted image , se je res mal preveč ponesreči uprl na trebuh, pa sem ga mal popravila, pomojem je zdej en tak strah dobil, ne vem user posted image  Ah, ga bom že omehčala user posted image , pa da ne bo zdej vsega on kriv, tud jest moram mal spodbude najdt pri sebi user posted image  Sej drugače sva si zelo blizu, pa se velik crkljava, pa midva imava navado, da se velikokrat skupaj tuširava, pa tko, samo jote pa res ni blo že kakšen mesec user posted image

Sicer pa naš mali razgraja že dva dni na polno. Je pa res, da imam tudi apetit zadnji teden precej povečan. Skoz neki prežvekujem, mi je že kar mal nerodn tlele v službi, ko me sodelavke gledajo, kako se bašem user posted image


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:47:54   
Janey
Čveke kak ste pridne.
Meni pa nikakor ne gre slikice pripopat...sem naredila diplomo iz tega pa še zdaj mi ne uspe. Pa nisem ne vem kako nesposobna za računalnik, ampak tokrat je zmagal...sem obupalauser posted image

Punce, da se nebote nasitile jote ko jo toliko pojesteuser posted image

Jaz grem dalje delat....mam guzzzzvooooo---aaaaaa

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:51:00   
bamby
Pina, ti in jaz sva tam- tam user posted image . Najini user posted image  user posted image , pa jota, vse nekaj štima user posted image .

Polonca, ti pa ne bit jezna na joto user posted image . Nam vsem tako paše, le dedci nekaj drugače razmišljajo, da nam nosečkam sploh ni več zanjo. Ne vem, od kje jim to user posted image . Verjetno vsi enako razmišljajo, razen ta staaaaarega, ki nas ves čas bere in z nami sodeluje user posted image . Kako mora šele on svoji nosečki joto kuhat user posted image , ko vidi, kako se nam lušta po njej user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:55:21   
pina-1
meti pa se ti nanjga spravi...bo trebuh na varnem pa še z visokega uživašuser posted image user posted image user posted image

bamby ti najini dečvi ziher fuzbala ne bosta trenirali... Ampak moja Mia je bila v trebuhu tudi mirna sedaj je je povsod ogromno.

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Februarčice
23.10.2007 10:59:46   
polonca78
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Pina, ti in jaz sva tam- tam user posted image . Najini user posted image  user posted image , pa jota, vse nekaj štima user posted image .

Polonca, ti pa ne bit jezna na joto user posted image . Nam vsem tako paše, le dedci nekaj drugače razmišljajo, da nam nosečkam sploh ni več zanjo. Ne vem, od kje jim to user posted image . Verjetno vsi enako razmišljajo, razen ta staaaaarega, ki nas ves čas bere in z nami sodeluje user posted image . Kako mora šele on svoji nosečki joto kuhat user posted image , ko vidi, kako se nam lušta po njej user posted image user posted image user posted image .


bamby, očitno sem smotan napisala! jst sem samo to mislila, da ste mi zabavne, ko imate toliko opravka z joto. samo to. user posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Februarčice
23.10.2007 11:48:33   
dolenjka
Aja, a tolk ste lene danes, da se vem še na RR ne da viset in čvekat? Kaj pa je s tistimi, ki ste dobile celo kanto energije za RR od mame Katke? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:03:23   
polonca78
kje pa ste res? če je vsak drugi post moj, imam občutek, da nič ne delam. hitro čvekat babe user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:11:46   
katka37
Punce, zdaj pa ste že malo nesramneuser posted image . Jaz pa že tako dolgo brez jote, zdaj pa tako in tako lahko samo sanjam o njejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Suzi, bom poskusila enkrat to tvojo mineštro, nisem še nikdar zmešala skupaj riž in fižol. Pa zraven kakšen štrudeljček (kar kupim v šparu ali hoferju), njamiiiii.

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:18:13   
ella79
A to ste že slišale:
Mamca reče, včasih sem kuhala joto enkrat na leto, sedaj pa bolj poredko. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:18:57   
Suzi*
Čveke čvekaste. sam jota, pa jota, pa jota, pa zelje, pa spet jota. Ampak se mi zdi, da naš stari se pa nič kaj ne pohvali, da bi joto kuhal. user posted image  on sam uživa v branju, pol pa doma akcija, pohvali se pa nič. sam svoj šlank trebuh nam kaže..... user posted image user posted image user posted image

Katka, al pa v mineštro kaj mesnega, je tudi super. Probaj. Ne bo ti žal.



_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu katka37)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:19:56   
Suzi*
ella!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:22:57   
vrtnica76
Meni se pa mal zdi, da čveke strani šparajo, da ne bi prehitr na 2. del prišleuser posted image .No, da vidimo kdo bo imel to častuser posted image .To bo žurka!

(odgovor članu polonca78)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:33:48   
Suzi*
HALOOOO!! KJE STE VSE????

ku-ku

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:34:03   
dolenjka
No, končno sem vas mal zbezala! Zdej grem pa jaz papat, pol pa poročam s čim sem se nabasala user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:36:22   
ella79
Bo treba torto spečt pa šampanjc odpret user posted image
K smo prešišale januarčice, decemberke, oktobrke, novemberke bomo pa tudi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:37:09   
polonca78
ja, se spomnim, ko so julijke čakale kateri bo uspelo prvi objaviti svoj post na strani 400. user posted image user posted image je bila tista, ki ji je uspelo skor tepena, ker naj bi ta čast pripadala eni drugi. user posted image user posted image

kaj katka, a so ti zdravniki prepovedali joto jest? user posted image kako je pa res s tem, a lahko imamo spolne odnose do poroda ali so kak mesec prej ukinjeni?

(odgovor članu vrtnica76)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:38:01   
vrtnica76
Pa DOBER TEK dolenjka!Sladica ne sme manjkat!user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Februarčice
23.10.2007 12:39:02   
ella79
No, končno sem vas mal zbezala! Zdej grem pa jaz papat, pol pa poročam s čim sem se nabasala

Da jaz povem s čim sem se danes - sirov burek + jogurt. user posted image Ga pomoje nisem jedla že 5 let. Pa naj kdo reče, da user posted image   nimamo mal čudnih želja.

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...
Zatekanje nog v nosečnosti
Pogosta nosečniška težava, še posebej v drugi polovici nosečnosti so otekli gležnji in noge. Ali lahko otekanje prepreči...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?