|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 18:41:44   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sami kalboti kle gor....

Blagor meni, ker so vsi moji. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 19:12:51   
Anonimen
Tukaj je preko 700 receptov kako pripravit pašto.Ženske slovarje v roke,da si prevedete iz italijanščine,ali vam bom pa pomagale,če bom lahko,ampak se pa splača:

http://www.italianpasta.net/ricette/index.htm


Na pa še naše kulinarične sposbnosti:

http://www.drustvo-gurman.si/recepti.php?S=6&Folder=3

U kaj sem našala!!!!!!!!Ideje ideje za kosila!!!

http://www.enaplus.com/1plus/kuhinja/receptvrsta_start.asp?id_vrsta=39


http://recepti.najportal.com/list.php?pagenum=0&categoryid=6

Makarooni nam bodo iz.......zrasliuser posted image

< Sporočilo je popravil neva6 -- 24.10.2007 19:13:39 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pocaste testenine
24.10.2007 20:48:55   
Sandra*
No mogoče še ena pametna izjava, ampak men se nikol ne zlimajo mi je pa moj reku da se tko makaron kuhajo k je kuhar.

Soliš vodo v krop vržeš makarone in morjo skos na ful vret pa mešat jih moreš, ko so ravno prav kuhani jih flikneš na cedilko in ohladiš z mrzlo vodo, ko so fajn ohlajeni jih zamešaš z omako in pogreješ, al pa jih še enkrat vržeš v krop, ampak v vsakem primeru morš merkat da jih u prvo preveč ne skuhaš!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 8:21:32   
kalbo
Sam testenin se pa vseen ne poliva z mrzlo vodo, zgubijo okus.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 8:23:39   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Ja čez Barille jih ni,je pa še ena,ki je vredna,da se jo kupi, in to kar od Eurospina,njihova blagovna znamka.Naj pa vas ne vara,češ,da je to poceni trgovina pa zato tretjerazredna roba,Ne pri pašti pa ne.Je pašta od ene zelo znane firme,ki izdeluje testenine.
Je pa res,da je potrebno znati skuhat,točno po navodilih,jaz raje kakšno minuto manj,ker imamo vsi radi -al dente.Res je dodat nekaj olja v vodo.
Nikoli pa ne sperem kuhane pašte z mrzlo vodo,ker izgubi ves okus in slanost,ampak jo dam direkt v lonec v katerem je kakršna koli omaka,še nekaj sekund pustim na nizkem ognju,da se pašta prepoji z omako.


Neva user posted image .

Pa še en majhen trik - komaj ko voda zavre dajte noter sol, da povečaš učinek vretja in potem moraj res cel čas vreti. Za Eurospin pa rada verjamem ker je italijanski diskon in si nebi upali prodajtai "kar nekaj ". Samo jaz še vedno raje zavijem po Barillo v Euorspar čez mejo - je pol kg Barille za 0,60 € kar pa se mi zdi ugodno.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 8:59:07   
Anonimen
Enolla,v italiji norijo,ker so se vse testenine.ne glede na proizvajalca podražile za 30 centov,celo država je posegla v to podražitev in sedaj poteka preiskava.

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 8:59:51   
Anonimen
Cakte no mau... a vi probate zdej tle (men) dopovedat, da se da skuhat testenine, NE da bi ble pocaste? user posted image user posted image

(odgovor članu Enolla)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 9:19:51   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: neva6

Enolla,v italiji norijo,ker so se vse testenine.ne glede na proizvajalca podražile za 30 centov,celo država je posegla v to podražitev in sedaj poteka preiskava.


Ja, ja bodo štrajkali user posted image . Z ozirom na to, da je tipični italijanski krožnik sestavljen iz primo (pašta ali riž) in secondo (meso in zelenjava) jim celo rata uspet. Meni pa se pašta v italijini ne zdi tako draga , pri nas pa te res lahko fršlok vrže, ja.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 9:21:21   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

Cakte no mau... a vi probate zdej tle (men) dopovedat, da se da skuhat testenine, NE da bi ble pocaste? user posted image user posted image


Čaki malo zdaj ti, a ti pa mi sedaj skušaš dopovedati, da bereš kuharske nasvete user posted image ?

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 9:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

Cakte no mau... a vi probate zdej tle (men) dopovedat, da se da skuhat testenine, NE da bi ble pocaste? user posted image user posted image



Meni so le enkrat,davno od tega,draga,ko sem komaj začela se ubadat s kuho,pa še testenine so bile made in Yugo.
Ko pa sem srečala taprave testenine,pa se tega ni nikoli več zgodilo.
Učitelj kuhanja testenin mi je pa bila domovina pašte.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 9:58:01   
Anonimen
Kupujemo pašto vse vrste, včasih ta najcenejšo, včasih barila. Nikoli ne vlivam olja v vodo, nikoli jih ne splahujem z mrzlo vodo, pocaste niso nikoli, ker jih takoj ko skuham pojemo. Če mož zamuja na kosilo, mu raje skuham še enkrat. Sveža pašta je najboljša in ni pocastauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 10:13:23   
bamby
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sami kalboti kle gor....lahko pride do katastrofeuser posted image


Očitno so te že klonirali user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 12:50:39   
LoCa
no, js sm najboljšo pašto do zdej jedla od Agnesi. barille sem že naveličana ker jo celo življenje že meljem user posted image .
razen tega da moraš probat pašto, ne se zanašat na čas kuhanja, pa jo pol v cedilu z mrzlo vodo preliješ, tko kot vsi tuki pravijo. to med drugim pomaga, da se pašta ne kuha več naprej zaradi visoke temperature. ampak tko kot blak piše, najboljše direkt v omakco vržt. sam js ponavadi delam še sto stvari vmes, tko da...odvisno. je pa res, da ni dobro da stojijo ker se zlepijo.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 13:47:46   
tinkamiška
o.k., to, da jih skuham pa niso pocaste, mi rata. ampak če ne pojemo vseh in zmanjka omake in ostanejo samo testenine, se vam potem tudi ne sprimejo, ko so čisto ohlajene?
ker takrat se meni vse testenine zlepijo, pa so prej lepo kuhane in se ne sprijemajo.
jst jih zato, tiste, ki ostanejo, vedno polijem z olivnim oljem in premešam, pa dam v posodo z pokrovom, ponavadi kakšno plastično in v hladilnik.

meni se zdi, da je bilo vprašanje, potem, ko se ohladijo ne?

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 14:49:46   
kalbo
Očitno so te že klonirali


Bohnedej...vprašaj mojo ženouser posted image

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 17:24:08   
Jessy
Nobena pa ni povedala, da je treba testenine kuhati v veliiiiki količini vode!!! Mi smo jih enkrat za novo leto, ko nas je bilo okrog 20 v enem vikendu skuhali čist tako kot običajno, ampak v premajhni količini vode, ker je bilo pomanjkanje loncev. Takrat so bile testenine nekaj najbolj nagnusnega, kar sem kdaj jedla.
Torej, veliko vode, pa bodo tudi brez kapljice olja zelo dobre!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pocaste testenine
25.10.2007 18:34:02   
Enolla
Jessy res je - samo meni je to tako samoumevno, da niti ne pomislim, da bi pašto kuhala v manj kot 10x vodeuser posted image  In seveda vedno svežo kuhano, da ne stoji, kot je Mišek13 rekla.  

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pocaste testenine
26.10.2007 14:23:43   
LoCa
v bistvu nisem mislna agnesi :P. je pa zanimivo to, da je odvisno tudi to, al je pašta kot obrok dobra al ne, od kod prihaja kuhar user posted image

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Danes so na jedilniku šparglji
photo
Šparglji so znani po svojem zdravilnem učinku. Preverite kuharske trike, ki jih morate poznati pri pripravi jedi iz špar...
4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?