|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
23.10.2007 22:06:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: meso iz juhe
23.10.2007 22:10:07   
eya
Pojejte gauser posted image

Lahko ga narediš v solati, če govoriš o govedini...jaz dam še malo čebule, kako kuhano jajce, sol, poper, bučno olje in kis. Mnjami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: meso iz juhe
23.10.2007 22:14:59   
kaja26
Jaz pa dam zraven govedine rdeč fižol, papriko - rumeno in rdečo,kak paradižnik,  kis, olje, sol

njami

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 6:24:12   
Erdbeere
jaz pa naredim polpete. Meso zmelješ dodaš v mleko namočen star kruh, jajce, soliš, popraš, malo vegete, prepraženo čebulo, česen in narediš maso. Nato oblikuješ polpete ki jih povaljaš v moki in spečeš na olju, njami

(odgovor članu kaja26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 7:34:52   
mojsoncek
Meso naredim v solati, bolj ko ne tako kot sta ze predhodnici napisali (meso, fizol, cebula, jajce), lahko pa naredis se oblozene kruhke (meso, zenf, cebula) ali pa naredis meso v npr. paradiznikovi omaki in das v zmrzovalnik.

Pa tudi tale ideja za polpete ni slaba.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 7:36:09   
murkica
No tako nekako. Samo, da jaz ne zmeljem mesa ampak ga narežem na čisto majhne koščke. Poskušam pa narediti tako, da potem jemo zraven kakšnega piščanca (pri juhi seveda) in tudi meso, ki je ostalo zmešam z govovedino, da je vse skupaj še boljše. Če sem res pri volji dodam notri še na drobne koščke sesekljano papriko( zeleno ali rdečo).

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 7:37:24   
murkica
Aja, včasih pa ga narežem na koščke in ga spečem z omnešanimi jajčki. Dodam začimbe, malo sira in to je to, zraven pa še kakšno paradižnikovo solatko in je lahko tudi namesto kosila.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 8:49:29   
Anonimen
Narežem na šnite,če se leda,drugače na koščke,popopram posolim,na koščke položim litiče sira edamec,nato dam v pekač,kjer sem poprej dala malo olja in
kolute narezane čebule.
Ali pa solato,to bolj v poletnih mesecih,ker jo imaš lahko v hladilniku in hladna fajn paše.:m
na koščke narezana govedina,trdo kuhano jajce,fižol,poper,sol,olje in kis,lahko tudi na koščke narezano mozzarelo.
Preizkusit je potrebo,kako se skladajo okusi,malo čarat.user posted image
Na šnite narezan krompir,predhodno n pol pokuhan,daš v naoljen pekač,na vrh narezane koščke govedine,z začimbami,pokriješ z novo plastjo krompirja,
poliješ z stopljenim sirom in daš v pekač,dokler se ne naredi zlatorumena skorjica iz sira,aja,pa da je krompir pečen.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 8:51:08   
kjava
 
Al pa tole
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=6614

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 11:11:59   
robinzon
Predlog od Kjave je  zelo dober za popestritev jedilnika. Še zelenjavna juhca in solata, pa je kosilo.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: meso iz juhe
24.10.2007 12:43:25   
Peteršilj
če je to govedina, jo jaz narežem na male kocke, ko je kuhana in jo pojemo kar v juhi za nedeljsko kosilo. Zgornji redlogi so tudi dobri. bom kdaj probala, v solati smo že jedli, ostalo pa bomo, ko bom pri volji za kaj novega.

Držite pesti, da bi nehalo deževati, ker mam totega deža pun kufer. user posted image user posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
8 najboljših zdravih zajtrkov za nosečnico
Če ste brez idej, kaj bi si pripravili za zajtrk, da bi bilo zdravo in bi koristilo vam in vašemu razvijajočemu se otrok...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?