|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 16:59:19   
Anonimen
anonimna sem ker sem na sestrinem racunalniku in nocem, da jo kdo napade- A ti mas otroka? ..samo zato...user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 17:00:27   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonimna sem ker sem na sestrinem racunalniku in nocem, da jo kdo napade- A ti mas otroka? ..samo zato...user posted image


Aja. Ja, mam otroka.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 17:02:10   
kaya2007
no, pri nas je definitivno prišlo do krize...kar naenkrat nisva več imela časa zase, otrok je bil po novem ves čas na prvem mestu. pa še prenavljanje hiše itd. pri nama je odnos zelo trpel. kaže pa na srečo zdaj na boljše, bomo videli...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 17:39:18   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

anonimna sem ker sem na sestrinem racunalniku in nocem, da jo kdo napade- A ti mas otroka? ..samo zato...user posted image


Na sestrinem računalniku se ravno tako lahko prijaviš pod svojim stalnim nickom, kakor v službi ali iz kateregakoli računalnika. Vpišeš nick in geslo in si na računalniku kar lepo ti, ne sestra.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 17:40:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

in si na računalniku kar lepo ti, ne sestra.


Saj zdaj je tudi ona, samo pod sestrinim nickom. Jaaaaaaa, veeeeeeeeeeem da tak misliš. Samo meni je taaaaaaak dolgcajt. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 19:36:24   
Anonimen
No, to, če ti osnovne biološke potrebe, ko je spanje kradejo tri leta, če se otrok zbuja 10-30x na noč, pa te v resnici naredi totalno norega, ne sprejemaš več kaj dosti, nimaš lajfa zase, ves čas si utrujen, živčen, ne funkcioniraš sploh, samo trpiš fizično in psihično ves čas. Kako bi tedaj lahko funkcionral odnos?!


Ti to resno, tridesetkrat user posted image  Meni se sfuzla.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 20:26:05   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR


Ti to resno, tridesetkrat user posted image  Meni se sfuzla.


Čisto resnouser posted image , brez pretiravanj, sem parkrat štela, ker mi nihče ni verjel, da se non stop zbuja. meni se je tudi sfuzlalo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 1.kriza v odnosu-rojstvo 1.otroka?
2.11.2007 20:33:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Čisto resnouser posted image , brez pretiravanj, sem parkrat štela, ker mi nihče ni verjel, da se non stop zbuja. meni se je tudi sfuzlalo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pol se pa dobro držiš user posted image .

Ni čudno, da se tako "boriš" za svoje parvice vis a vis otrok... user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?