|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 19:50:24   
Olivija
Mogoče je že kakšna to napisala, nisem vsega brala. Meni je pa važen samo denar user posted image , dokler ima 800 evrov višjo plačo kot jaz, mi je prav vseeno, če ima nižjo izobrazbo, je pa razlika samo ena stopnja.

Poleg tega pa mora biti razgledan, to je pa potem drugi pogoj.






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 19:54:26   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?
 

a bi imela otroka manj rada, če ne bi dosegel želene stopnje izobrazbe? po mojem, da ne. upam, da ne.

seveda nameravam moje otroke spodbujati...predvsem, da izpolnijo svoje želje, živijo svoje življenje in sanjajo svoje sanje. če bodo pri tem naredili kako svojo napako - tako mora biti.


_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:10:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?
 

a bi imela otroka manj rada, če ne bi dosegel želene stopnje izobrazbe? po mojem, da ne. upam, da ne.


Upam, da ne, na načelni ravni.

Ko pridem v prakso, pa ne vem. Mogoče tudi podležem družbenemu trendu delanja domačih nalog. Ne vem.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:13:18   
purple
Za partnerja mi ni pomembna izobrazba, ampak itelegenca.

Za otroke pa si vsekakor želim, da bi dosegli določeno izobrazbo, predvsem, da bi v svojem delu uživali in z denarjem, ki ga bodo zaslužili spodobno živeli.user posted image

_____________________________

Život ide dalje,
život brzo odlazi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:13:23   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz tega, da starši delajo z otroki sploh ne razumem niti ne odobravam


Zakaj jih pa potem toliko dela nalogo z njimi user posted image

Zgleda, da bom spet črna ovca...dobro,da sem navajena user posted image


Ja, res jo delajo, ogromno jih poznam....ker so ambiciozni, ker hočejo da je njihov otrok najbolj uspešen. Ne dovolijo mu, da naredi tolk dobro, kot sam zmore, vedno mora biti še boljši od tega, ker samo to nekaj v šoli šteje. Mogoče se tudi bojijo zanj, kaj bo, če ne bo imel dovolj dobrih ocen. Dejansko pa poglobljeno znanje na naših šolah ne šteje nič, šteje nekaj samo v nulo napiflanost z detajli vred (ki otroku ne ostanejo v glavi - tak je naš šolski sistem) In dejstvo je, da je ob pomoči staršev, vse narejeno boljše, kot če bi delali sami, dobijo boljše ocene. Če ti je mar za ocene, delaš z otrokom, nimaš skoraj druge variante (se pravi ti ne sme biti mar za ocene ali moraš imeti zelo odgovornega otroka, da ti tega ni treba), razen če imaš doma zelo zasekiranega in pametnega otroka, ki je zelo odgovoren in mu zraven to še veliko pomeni, da zna. samo takih ni tako ogromno, vsekakor manj, kot je na naših šolah odličnjakov (z mamino pomočjo polovica njih ali več). Spomnim se ko je naš enkrat v 4. razredu sam naredil plakat, delal ga je ure in ure, risal in pisal kot zmešan, z veseljem, raziskoval knjige, lepil, se učil...ni bilo tisto nič vredno, ni bilo povlečeno iz računalnika, ni bilo zraven umetnih fotografij, sam je narisal, ni bilo v power pointu, bil je zgolj plakat v 4. razredu....povedan in pokazan v šoli z navdušenjem in znanjem ....vendar je učiteljica rekla, da je še kar, se mi zdi da je 3 dobil in se zjokal, jaz pa z njim takrat. Zato delajo starši...tudi ta učiteljica je bila navajena, da delajo starši, so se ji zdeli primerni izdelki samo starševski, vse ostalo je bilo manj - sja najbrž je res, če primerjaš, a ne. No, takrat me je tudi ponovno streznilo, da šola ne daje realne slike znanja. In takrat se je začelo zelo stopnjevat to, da mi je začelo dol viset, kaj v šoli pravijo. Ni realno, zato nima smisla se za ocene nekaj sekirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:15:52   
tanikaa
Gina, zakon si. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:16:34   
tanikaa
Aja, samo še to. Čeprav v veliki meri gledam na vse skupaj tako kot si napisala, si mi marsikje dala mislit. Hvala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:19:57   
Anonimen
Saj v principu vem. Moja mama je naredila svojo šolo user posted image , jaz pa svojo user posted image ...

Samo sem frapirana s časom, ki se ga preživi popoldne z delanjem nalog...pa ne pri tistih, ki res rabijo pomoč in jih ni veliko....eden na razred, več ne. Res ne razumem. Pa mi JE pomembna izobraženost....samo tega pa ne razumem.

Mene osebno veliko bolj potegne nekdo ki se uči in ki v tem uživa kot nekdo, ki se hoče učiti z mano. To je tako, neko "štancanje" za dobre ocene. Ne vem, res ne vem.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:22:56   
Moyca_
Gina ti si prava mahercauser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:24:21   
tanikaa
Aha, tu si. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:48:07   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?
 

a bi imela otroka manj rada, če ne bi dosegel želene stopnje izobrazbe? po mojem, da ne. upam, da ne.


Upam, da ne, na načelni ravni.

Ko pridem v prakso, pa ne vem. Mogoče tudi podležem družbenemu trendu delanja domačih nalog. Ne vem.


ja, tudi jaz upam, da ne podležem user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:48:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?
 

a bi imela otroka manj rada, če ne bi dosegel želene stopnje izobrazbe? po mojem, da ne. upam, da ne.


Upam, da ne, na načelni ravni.

Ko pridem v prakso, pa ne vem. Mogoče tudi podležem družbenemu trendu delanja domačih nalog. Ne vem.


ja, tudi jaz upam, da ne podležem user posted image


Postalo je nevarno, zdaj, ko sem se začela ukvarjati z modo user posted image

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:51:47   
tanikaa
Modo?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:54:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Modo?


Lepota in moda user posted image .

Samo ta teden sem malo v zaostanku user posted image .
Mogoče bom s šolo nadoknadila modno osveščenost user posted image .

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:55:19   
Magi*
skrajni čas, da nehaš slepo slediti modi in začneš furati alternativo user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:56:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

skrajni čas, da nehaš slepo slediti modi in začneš furati alternativo user posted image


Kje so že tvoji linki od čevljev?


(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:56:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Modo?


Lepota in moda user posted image .

Samo ta teden sem malo v zaostanku user posted image .
Mogoče bom s šolo nadoknadila modno osveščenost user posted image .


user posted image user posted image  Tanika razume nič

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 20:57:45   
Magi*
linki od čevljev user posted image  pojma nima, odkar imam namesto nog krompirje user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 21:23:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
boljše se bo imel 4 leta, znal bo enako mnogo kot nekdo, ki hodi na bežigrajsko,(ker izobrazbo ti šola da samo v par procentih, vse ostalo odneseš od drugje) samo sekiral se bo pol manj. Tako


Hja, s tem se ravno ne strinjam. Ce primerjam gim. Moste in gim. Bezigrad je strasno drugacno znanje na koncu, sorry. Sploh pa ce primerjam s srednjo solo (ok, samo vzgojiteljske in Gimba ne mores primerjat, ker je vzgojiteljska usmerjena drugam).

Ja, meni bo izobrazba otrok zelo pomembna. Ok, ce otrok ne bo odlicnjak, pac ne bo. Ce bom pa vedela, da je SPOSOBEN, ampak da je samo LEN, pol pa ni izhoda user posted image  Mu bom pomagala, ce kaj ne bo znal, namesto njega pa ne bom delala. Tako je bilo pri nas doma oz je. Ce kaj katera ni znala, je pomagal oci. In z nami sedel, ce je bilo treba, ampak na naso zeljo. Jaz sem potem ze sprasevala sestri ali pa ocija, odvisno za kaj se je slo. Pa je ena sestra zdaj na podiplomcu, diplomirala z 10 na FF (oz. koncna ocena je pac 9, povprecje 8,26), druga pa na PeF z 10 in je sedaj s 23. leti vpisana na defektologijo. Jaz sem bila vsa 3 leta do sedaj na gimnaziji Bezigrad pravdobra.

Mu pa ne bom tezila pri izbiri fakultete, pri srednji soli bom se mal sitna, ce ne bo hotel na gimnazijo, ce bo za to sposoben. Ne bom pa forsirala nekaj, cesar moj otrok ne bo zmozen, svojih ambicij pa tudi ne bom mogla na njem zganjat, ker je moja izobrazevalna pot meni cisto ok. user posted image  

Pri partnerju pa pac ne morem vplivat, kaj si je on izbral, lahko mu samo povem, da je en velik smotko, ker je bil lenoba. Ker je sposoben user posted image  

LP

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 21:27:34   
Anonimen
Očitno sm ena redkih...če ne edina (nism brala vseh komentarjev), ki misli drugače.....
 
...delno se strinjam z nekaterimi  mnenji, da je bolj pomembno to, kako se s partnerjem razumeta, koliko je kdo splošno razgledan in iznajdljiv v življenju, tudi drugih vrednot ni za zanemarjati....pa vendar...
...če se malo bolj poglobimo.....izobrazba je v večini  (ni vedno tko) primerov pogojena s solidno plačo, kar pomeni, da dva, ki imata zelo različni izobrazbi (npr. trgovka v živilski trg. ter prof. na fakulteti- poznam primer v real life-u) tudi prineseta domov bistveno različen dohodek...kar je tudi v veliko primerih pogost problem v zvezi, poleg drugih nestrinjanj in različnih problemov. Velikokrat se dogaja, da s strani partnerja, ki prinese več v finančni "sklad" letijo pripombe in opombe v smislu, da še vedno je on tisti, ki zasluži več...in se verjetno nebi pritoževal, če bi tudi tisti partner, ki zasluži manj, prinesel enako ali več...torej je izobrazba kr pomembna (če izključimo srečneže, ki imajo nižjo izobrazbo in zalužijo isto ali več kot nekdo, ki ima višjo izobrazbo). Pa tudi če ne gledamo s stališča financ....je še vedno tako, da je pač nekako nek naziv prav dobrodošel.

...me pa moti to, da se ljudi posplošuje in celo zaničuje.....nobeden od nižje izobraženega ali vešje izobraženega ni manj ali več vreden....
.....marsikdo, ki ima nižjo izobrazbo, je prav neverjetno sposoben in uspešen v življenju...prav tako višje izobražen- ta se je moral kr krepko namatrat, da je prlezu do naziva in žrtvovati svoj čas, zato je potrebno tudi te spoštovati, četudi kdaj usekajo kakšno neumno...nihče ni popoln in tudi bolj izobraženi ne...tko, da...mislim, da je potrebno stvari gledati tudi z drugega zornega kota user posted image ...vsak ima svoje kvalitete
 
...in moje mnenje....da, meni je pomembno kakšno izobrazbo ima moj partner, ter tudi poklic posledično....prav tako je tudi njemu enako pomembno....sva pač takega mnenja, da če je eden uspešen, zakaj se nebi potrudil še drugi in naredil tudi kaj več v življenju user posted image
 
pa lep pozdrav user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 21:34:48   
silvya
Meni je moževa izobrazba nepomembna. Zakaj, zato, ker imam moža s katerim se res dobro razumeva in drug drugemu pomagava. Zame je to vrednota, ki mi je ne more odtehtati noben naziv ali denar na svetu.

Ko ste že načeli temo, če tudi izobrazba otrok ni pomembna bom rekla tako. O tem se bosta odločala otroka sama.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 21:49:24   
kofetek2010

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

Kaj pa izobrazba vaših otrok, vam ravno tako ni pomembna?
 


Od 1. do 3. razreda nisem sedla z njim zaradi nalog, ker je vse naredil v podaljšanem bivanju. V 4.razredu pa sem, ampak samo zato, ker sem bila v porodniški in ni bil v bodaljšanem bivanju, kjer bi, tako kot prejšnja 3.leta, naredil domačo nalogo. In če sem zraven sedela je bil v pol ure gotov - če pa sem ga samega pustila pa je drajsal stol tud po 1,5 ure. user posted image  
Lani v 5.r sva se skupaj učila - torej sem mu pregledovala učne liste, ki sem mu jih dala in mu razložila kar ni razumel.

Letos sem v 2.mesecih z njim sedela natančno 15.minut, da sem mu razložila kako mora računat kadar ima v enem računu več oklepajev.

Naloge naredi sam (ga po pouku poberem v šoli in v sosednji pisarni dela naloge) in tud uči se sem. Če pa kaj ne razume, ve kje me najde.


Naš mul bi bil rad nogometaš... za enkrat je še prepričan, da imajo nogometaši končan faks (torej DIF) user posted image  
Ampak 11.letnika še lahko prepričaš v to, ker, če bi vedel, da so v glavnem bolj tumpasti, bi mu lahko kar hitro postalo za šolo čist vseeno. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:01:54   
zverinca
IZVIRNO SPOROČILO: jana73





Naš mul bi bil rad nogometaš... za enkrat je še prepričan, da imajo nogometaši končan faks (torej DIF) user posted image  




user posted image user posted image user posted image user posted image bravo mami!! user posted image user posted image user posted image

Cime pa sploh ne ve da DIF obstajauser posted image


_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:38:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos
Oba s Kamikazo imava dokončano samo osnovno šolo

to se ti pa itak vidi, ni treba poudarjat

Oh, "punčka" anonimna - ko boš imela dovolj "jajc" (jajčnikov), da mi kaj takšnega poveš direktno v obraz, takrat se oglasi ali pa prikaži, kakorkoli želiš. DO takrat se ti pa oba lahko samo smejiva v ksiht. Napiši še kaj in nama polepšaj dan (noč). user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Vam je pri partnerju pomembna...
7.11.2007 22:40:00   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

IZVIRNO SPOROČILO: jana73


Naš mul bi bil rad nogometaš... za enkrat je še prepričan, da imajo nogometaši končan faks (torej DIF) user posted image   



user posted image user posted image user posted image user posted image bravo mami!! user posted image user posted image user posted image

Cime pa sploh ne ve da DIF obstajauser posted image




user posted image user posted image  Jana73

user posted image user posted image   zverinca

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?