|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 15:40:11   
srecna_zvezda
punce tudi jaz bi sla med navijacice! Da bi jo skupaj z vami odgnale.. M seveda.user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 17:50:09   
neyka7
Hello!

Še mene dajte na seznam za december... Novembra na žalost ne bo ničuser posted image ....

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 18:11:59   
lučka 25
 
Ojla!
Sedaj nas je pa že kar nekaj, ki je NE pričakujemo v decembru. Naj na praznični mesec seznam obarva na roza in naj bo tako na njem velikouser posted image  obrazkov.
 murkica, tudi jaz sem nestrpno čakala na svojo user posted image  v novembru, da bova tako lahko zopet delala na user posted image . In danes je prišla! user posted image  Še nikoli nisem bila tako vesela svoje user posted image , kot sem je bila danes. Moram se pohvalit, da je bil moj cikel po laparoskopiji dolg 27 dni in o 43-47 dnevnem ciklusu ni bilo ne duha ne sluha. Upam, da bo naslednji ciklus tudi tak kot mora biti in bo tako možnost zanositve večja kot je bila sedaj - 0%.
V decembru pa user posted image  nočem videti in tako naj bo tudi pri vas. Tako, da user posted image za vse nas, da nam uspe.

(odgovor članu neyka7)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 18:35:54   
TamaraJ
Ojla!

Jaz sem bila borka v septembru, zdaj pa upam, da se moj pikec pridno razvija. Jutri imam pregled. Sem pa ABSOLUTNO vaša zvesta navijačica in vas spremljam od septembra naprej. Vse stare in seveda vse nove. Zelo močno držim pesti, da rdečega hudička ne zagledate (nekatere še v novembru, ane?), vse ostale pa v decembru. Naj se združijo Miklavž, pa Božiček, pa Dedek Mraz, vsi palčki, medvedki, zajčki, jelenčki in ostali pomočniki in vam narišejo črtice in pluske na testerčke. In seveda, da se vse male pikice razvijejo v čudovite dojenčke. Jaz sem z vami  drage borke. Samo pridno user posted image user posted image user posted image , ščepec sreče, hitrih plavalčkov in mora uspeti.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 18:50:44   
Erin
                        user posted image user posted image user posted image

user posted image DECEMBERSKE BORKE ZA DOJENČKE: user posted image
                      

XX.12. - nena22
XX.12. - murkica
XX.12. - Lučka25
XX.12. - neyka7
01.12. - anonimna user posted image
01.12. - lejla007
04.12. - anonimna user posted image
05.12. - bumbum
05.12. - HEL36
06.12. - maša82
07.12. - nicnic

user posted image Zveste navijačice:user posted image
  • Serendipity
  • Mihi78
  • Darja30
  • Erin
  • LuNa73
  • Sun71
  • sandra74
  • spelka12
  • ledenka
  • Talika81
  • pikapoka2
  • soncek33
  • miš
  • Sash
  • K_a_t_j_a
  • trma79
  • varci
  • Lidija_21
  • TamaraJ


NAŠA HIMNA:  (by BEYBA )

Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči še trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi'
Dva dva tri-že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!  

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri-že slončkamo vsi! 

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,
Na koncu mame bomo vse,
Če slončkale bomo kot se zagre…  

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Erin -- 7.11.2007 19:00:24 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 18:52:39   
Erin
Maša, malo sem seznam obnovila pa dedke mraze sem dala namest pikipokic, lohka? Ker je že lih prazničen mesec in pričakujemo da nam  user posted image prinesejo user posted image user posted image ..

LP

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 18:58:14   
LuNa73
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Maša, malo sem seznam obnovila pa dedke mraze sem dala namest pikipokic, lohka? Ker je že lih prazničen mesec in pričakujemo da nam  user posted image prinesejo user posted image user posted image ..

LP



Sam ti si pa res pridna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .... ampak veš kaj... a bi še seznam navijačic mal poravnala?user posted image  al pa ne... sej je veseli december, pa naj bo še seznam veseli...taki mal pjani user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 19:14:52   
Erin
A je zej boljše...maša me bo z metlo lovila okrog že kar vidim...a sem pretiravala...mašaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ta je pa samo zate...

V decembru  ko bodo na našem dvorišču že stali user posted image te bo obiskal user posted image skupaj z user posted image ... predragi božiček se bo potiho user posted image do tvojega dimnika in vanj user posted image ...poiskal bo tvoje user posted image in user posted image ter vanj oz podenj  skril user posted image . V user posted image se bo skrivala čudežna user posted image ki izpolni največje želje, pod user posted image pa te bo čakala samo tvoja mala pikica, ki bo čez 9 mesecev postala samo tvoje user posted image ...

user posted image

(odgovor članu LuNa73)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 19:19:30   
LuNa73
Erin, sej vem da je za mašo...ampak sem jo vseeno prebrala in se zraven raznežla!user posted image user posted image user posted image user posted image  Res si super....

IZVIRNO SPOROČILO: Erin

A je zej boljše...maša me bo z metlo lovila okrog že kar vidim...a sem pretiravala...mašaaaaaaaaa[image]



to pa ne vem kam paše.... kaj pa naj bi blo boljše? user posted image  Navijačice smo še kr pijane!

KAHLICA moja... maham ti... a me vidiš? user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 19:21:59   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

A je zej boljše...maša me bo z metlo lovila okrog že kar vidim...a sem pretiravala...mašaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ta je pa samo zate...

V decembru  ko bodo na našem dvorišču že stali user posted image te bo obiskal user posted image skupaj z user posted image ... predragi božiček se bo potiho user posted image do tvojega dimnika in vanj user posted image ...poiskal bo tvoje user posted image in user posted image ter vanj oz podenj  skril user posted image . V user posted image se bo skrivala čudežna user posted image ki izpolni največje želje, pod user posted image pa te bo čakala samo tvoja mala pikica, ki bo čez 9 mesecev postala samo tvoje user posted image ...

user posted image



Oh, erin! user posted image  Jaz pa mislim, da bo maša veselatvoje pomolči, še bolj pa tvoje lepe zgodbice za njo. Tudi jaz ji želim, da se ji ta zgodbica res odvije, ampak to že za Miklavža! user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 19:47:41   
beyba
Dober večer pupe,


Jst ravno pišem pismo miklavžu, pa božičku pa dedku mrazu ( letos bolj zgodaj, da se bodo uspeli zorganizirat, ker vas je tolko) da vsaki iz med vas prinese vsaj eno drobno pikico. Tisti ki je bla pa zellllloooooooooooo pridna pa še kako gratis. Seveda sem poleg pisma dala veliko škatlo piškotov in še plato mleka za podkupnino in upam da bo kaj pomagalo. Pridružujem se navijačicam ki bodo stiskale pesti za vas v upanju da se vam še letos izpolni največja želja. December je čaroben mesec za take stvari.

Aja če me vzamete med navijačice sevedauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 21:10:50   
Fargesia
Eriiiinnnnn!!!! HVALA ZA TAKO LEPO ZGODBICO!!! je bla sam zame...user posted image sem si jo kr shranila...pa hvala za pomoč pri seznamu...user posted image

a veste da me nekaj kljuva...nekje daleč v srcu (al kje že), čutim da mesec december ni moj mesec...pa ne vem zakaj...O sploh še ni mimo (naj bi bila šele drug mesec), ampak men se zdi da ne bo nič z veselim decembrom...ne me prašat zakaj tko mislim oziroma čutim...da sedaj sem bila polna energije, veselja, zdaj pa ne...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 21:12:09   
Fargesia
Lučka, vem kako si vesela te svoje M...sem bila jaz tako vesela 7.8. (na morju), čeprav sem mislila da bom umrla od bolečin...je bla res svinjska...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 21:15:34   
Fargesia
Erin, moj je rekel, da si zelo lepo zgodbico sestavila...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 21:24:57   
nicnic
Erin, zelo lepa zgodbica. user posted image

Maša82, nikar gledat črno. Po tej resnični pripovedi od Erin, pa že skoraj da mora bit!user posted image

Punce, ve samo pridno telodavite in telovadite, pa mislim da nas kakšna lepa novička ne more zgrešit.user posted image Sploh pa če tko pridno pišete Miklažu, Dedku mrazu, Božičku,...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 22:59:47   
lučka 25
maša, ne mi sedaj obupat! Ne pusti se dražljajem iz okolice, da ti pridejo do živega. Poslušaj nas, ki smo polne pozitivne energije. Saj vem, da pride kdaj tudi tako obdobje. Tudi jaz sedaj ne upam misliti preveč na to, da sedaj po laparo bo kar prvi mesec uspelo, saj nočem biti preveč razočarana, če do tega ne bo prišlo. Sem imela prejšnji teden mal krize, ker najina najboljša prijatelja pričakujeta user posted image  in bom njeno nosečnost opazovala ves čas, ker smo pač skoz skupaj. V najini drušni bo samo do maja 5 rojstev. Ampak midva praviva, da to ni slabo, saj bo tako najin otrok imel družbo. user posted image
Zato pa:
[link=http://www.najdi.si/redirect/multimedia.jsp?redirect=http%3A%2F%2Fwww.bodonci.net%2Fslike%2Fsmesko.jpg&resulturl=http%3A%2F%2Fwww.bodonci.net%2Fslike%2Fsmesko.jpg&refurl=http%3A%2F%2Fwww.frajtonerca.net%2Flink%2Flink.php%3Fid%3D4&q=sme%C5%A1ko&contenttype=image%2Fjpeg][/link]

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: M ne pričakujemo decembra!
7.11.2007 23:00:54   
lučka 25
Joj, ni mi hotlo enga super smeška prilimat. No pa povem: je smeško, ki navija za nas!

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 8:07:37   
Lorencia
Pozdravljeni,

tu sem popolnoma nova, čeprav vas že kakšen mesec pridno berem. Ker ste me popolnoma fascinirale s takšnim lepim navijanjem in samo pozitivnim vzdušjem, kar se tiče čakanja na user posted image  user posted image , se z veseljem pridružim tudi jaz na seznam za BORKE.

Stara sem 25 let , fant 30 let...in ta mesec bova prvič poskusila načrtno delati user posted image
Danes je prišla user posted image  , tako da upam :

-> da decembra ne bo prišla okoli 7.decembra in nam s tem polepšala praznični december.

Srečo želim tudi vsem ostalim borkam, ki se vztrajno borijo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 8:32:21   
metir
živjouser posted image ! tudi jaz bi se vam pridružila v decembru in siceruser posted image je ne pričakujem 6.12. ,upam pa da se nam vsem posreči.user posted image lep dan.user posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 9:32:31   
Fargesia

nicnic, hvala za te besede...

Lučka...sej sem vedla da boš našla prave besede....včeraj sem to tud mojemu povedala, kaj čutim...pa da mi je hudo k se mi na trenutke zdi da sem sama v tem...da se ni čustveno vpletel v to...in pol visim po forumih in mi govori da sem obsedena...upam da bo po včerajšnjem pogovoru kaj boljše...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu metir)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 11:13:53   
nicnic
Maša, tudi jaz sem letik 82.user posted image Tudi midva sva se za prvega trudila pol leta - nič tako grozno hudo, ampak kot zakleto so bile vse okoli mene kr na lepem noseče, ratalo seveda iz prve (če jim je za verjet)... Pa jaz bi imela otroke že prej, pa moj ni bil čist navdušen - ga je bilo strah, pa sam ni vedel česa. No, nakar mi G reče, da imam še PCO in da tole pa ne bo šlo tako zlahka. Tisti dan sem jokala kot dež... ampak je uspelo relativno hitro - 6 mesecev, kljub PCO.user posted image Prvi mesec poskušanja za drugega otroka ni uspelo, ampak moj je optimističen. Včeraj, ko je prišel domov je našemu malemu rekel (kot da bi ga že razumel), da bo drug mesec imel sestrico že na poti.user posted image

Sedaj mi je nekako lažje kot prvič, ker imam doma sinka. V prvo sem bila takšna kot ti. Na forumu in netu sem iskala neko čudežno formulo kako najhitreje zanositi - pa kateri vitamini, minerali, pa po kateri metodi, pa merjenje BT, spremlajnje sluzi, ovulacijski testi takšni in drugačni,... Skratka za znoret. In ko ni in ni uspelo, mi je še moj mož rekel, da se ne prime zato, ker sem preveč živčna in preveč v vsem tem. Moški pač to dojemajo drugače. Oni imajo paritveni nagon, ženske pa materinskega.user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 12:04:29   
Fargesia
midva se trudiva več kot leto in pol...dvakrat na klomifenu in julija na laparaskopiji...imam pa potrjen PCO sindrom že od 19.leta...

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 14:27:32   
tinkamiška
Hojla

Evo, jst se od novemberk selim k vam demeberkam, me grabi malo, ker se spet spominjam, kako sem pred tremi leti takole upala movembra, pa potem decembra pisala vsem trem možičkm, da bi me vsaj eden od njih obdaril z enim pluskom, pa ni bilo nič, sem pa potem marca skakala do neba, no letos pa je podobno, le da me razveseljuje moja Iza in mi dokazuje, da sem lahko mamica.

Sem si rekla, da se tale mesec še potrudiva in če nama ne rata si vzamem do januarja malo pavze, prelumpam december in se odklopim, potem pa spet optimistično v novo leto...

Ne čakam je 5.12.

Pestke za vse!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 14:39:39   
lejla007
Lorencia in Metir! DOBRODOŠLI!!!

Navijajta za vse nas, tko kot bomo mi za vaju! user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: M ne pričakujemo decembra!
8.11.2007 14:43:23   
spelka12
lorencia dobrodošlauser posted image user posted image
erin user posted image user posted image user posted image  super zgodbica.

A bomo v decembru tudi kockal pri statistiki?
lejla007 user posted image user posted image user posted image  lubca moja ku,ku

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Cepljenja
Miška2006

Poleg rednih cepljenj, bi otroka cepila še za....

Vodene koze (norice) (13%)

Pneumokok (5%)

Rota virus (33%)

Tuberkuloza (11%)

Ne bi dodatno cepil (27%)

Sploh ne bi cepila otroka niti za redna cepljenja (10%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!