|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spominska ploščica
9.11.2007 18:29:44   
mojamura

iskreno sožalje....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pošiljam ti pa še kup objemov



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spominska ploščica
9.11.2007 21:25:33   
*bubi*
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spominska ploščica
9.11.2007 22:09:14   
arielca
Iskreno sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spominska ploščica
10.11.2007 8:46:30   
lumpa6
MI IMAMO TISTO VEČJO NA DESNI IN SMO JO NAROČILI PRI KAMNOSEKU KATERI JO JE TUDI NAMONTIRAU gor

moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spominska ploščica
10.11.2007 8:53:08   
lumpa6
oprosti, ampak ali tako stareuser posted image tudi pokopavajo  parku zvončkou meni so rekli da samo do 25 tednauser posted image

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spominska ploščica
10.11.2007 16:48:06   
Nikita***
Moja Nikita je pokopana na drugem delu Žal, ima pa spomninsko ploščico v Parku zvončkov.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spominska ploščica
10.11.2007 18:25:19   
Nea_teja_
sožalje tudi iz moje straniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spominska ploščica
10.11.2007 19:22:20   
baby22
KATJUŠA;
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ŽAL NE BI VEDLA ODGOVORA NA TVOJE VPRAŠANJE, SE PA PRIDRUŽUJEM MNOGIM NA TEM FORUMU IN TI ŽELIM ISKRENO SOŽALJE, PA DA BI BILA ČIMBOLJ MOČNA!!!! user posted image  
PE ŠE EN ZEEELOOOO VELIK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. KAKO JE ŽIVLJENJE LAHKO TAKO KRUTO???


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   [Brisano sporočilo]
11.11.2007 0:41:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spominska ploščica
13.11.2007 14:24:51   
Tejcha
Iskreno sožalje, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spominska ploščica
14.11.2007 9:04:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: lumpa6

oprosti, ampak ali tako stareuser posted image tudi pokopavajo  parku zvončkou meni so rekli da samo do 25 tednauser posted image


Se opravičujem, ker se vmešavam, ampak moram nekaj razjasniti. V Park zvončkov lahko da ploščico prav vsak starš, ki je izgubil otročka. Če dobro pogledaš, je tam veliko ploščic, celo za otročka, ki je umrl l. 1975 - čeprav takrat tamše niti pod razno ni bilo Parka zvončkov. Gre za simboliko in kraj, kamor se zatečejo ranjena srca in kjer se lahko počasti spomin, ne gre za fizično prisotnost kremiranega telesca.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: spominska ploščica
14.11.2007 14:00:34   
Solzice
za Park zvončkov oz. Polje belih vrtnic se odločajo starši otrok, ki so umrli pred porodom, na porodu oz. po porodu. Se pravi vse do 40 tedna nosečnosti oz. tudi če je otrok živel le nekaj dni se nekateri še vedno odločijo za raztros na skupnem prostoru.Ni pa to pravilo. Starši se lahko odločijo tudi za individualni pokop.

Vse dobro,


_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: spominska ploščica
5.12.2007 23:44:06   
sovica3
user posted image user posted image user posted image  groza...

Tudi jaz sem izgubila dečka... En teden nazaj, že drugega. Prvega, Eneja, sem izgubila 3. 5. 06, en teden nazaj pa Teja.

Razumem te, verjemi, izrekam ti iskreno sožalje.

Ploščico lahko naročiš po mailu, pošljejo ti položnico, ko plačaš, jo vgravirajo in nalepijo. Za Eneja je stala 1.800,00 še starih slovenskih tolarjev, koliko bo to zdaj eurov ne vem. Če te še kaj tare, mi lahko pišeš na ZS...

Drži se, izjokaj, žaluj, tudi jaz bom poskušala...

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: spominska ploščica
5.12.2007 23:45:19   
sovica3
Eneja sem izgubila v 30t, Teja pa v 33t.

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: spominska ploščica
6.12.2007 7:42:16   
NATAŠI
user posted image  user posted image  user posted image user posted image  

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: spominska ploščica
6.12.2007 9:03:11   
špelin@
Draga sovica3, iz vsega srca ti izrekam najgloblje sožalje ob tvojih dveh izgubah... user posted image user posted image   Srce se mi trga in ne najdem pravih besed user posted image
 
Tvoja dva user posted image  bosta vedno ob tebi, ti si in boš vedno mamica - tega niti smrt otroka ne more izničiti. Naj ti ljubezen do tvojih zvezdic da moč za naprej. user posted image user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: spominska ploščica
6.12.2007 10:35:47   
*bubi*
sovica user posted image user posted image user posted image  Si kar ne predstavljam dvakrat doživet isto zgodbo user posted image user posted image user posted image  Je že enkrat dovolj boleče user posted image

(odgovor članu sovica3)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?