|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Power Point predstavitev??
10.11.2007 13:05:21   
Vicky
Hejla!

Sem nova tukaj, tak da upam, da sem vsaj zase pomembno vprašanje, uvrstila v pravi sklop ˝problemov˝ user posted image

No, zanima me naslednje...

KONČNO mi je uspelo narediti dolgo PP predstavitev, saj sem morala uskladiti slide z glasbo in vsaki odpeti verz še z napisanim besedilo - kot neke karaoke bi lahko rekla zgleda tale PP s super slikicami...no saj to zdaj ni toliko pomembno...
In sem to predstavitev shranila, kot PowerPoint Diaproekcijo, ker bi to predstavitev namreč poslala nekomu preko e-maila...
In ko sem si to predstavitev shranila na USB-ključek, da bi na drugem računalniku preverila, če tudi tako predvaja, kot na mojem, je nastopil velik problem..
Namreć na drugem računalniku mi je vse vredu predstvaljalo, razen glasbe oz. brez zvočne spremljave - kar je v bistvo zelo pomemben element v tej predstavitvi...

Ali morda torej ve, kaj bi morala narediti, da bi mi to predstavitev predvajalo na vseh računalnikih z zvočno spremljavo, ne da bi zato, tisti ki to PP predstavitev dobi, moral imeti kje shranjeno pesem, ki je vložena v v PP?


Upam, da sem jasno obrazložila moj VELIK problem....

Se opravičujem, če bo to vprašanje zvenelo malce smešno, ampak Power Pointa nikoli nisem veliko uporabljala user posted image


Lep pozdrav,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Power Point predstavitev??
10.11.2007 13:08:00   
Anonimen
Jaz sem imela s PP isto težavo in mi je s pomočjo RRjevcev (kao več glav več ve) ni uspelo rešiti. user posted image .

(odgovor članu Vicky)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Power Point predstavitev??
10.11.2007 16:23:36   
piščanc
tole je iz helpa

Glasbo in zvoke lahko dodate iz datotek v vašem računalniku, iz omrežja, interneta ali Microsoftovega organizatorja izrezkov. Posnamete lahko tudi lastne zvoke za vključitev v predstavitev ali pa uporabite glasbo s CD-ja.
Na diapozitiv vstavite glasbo ali zvoke in pojavi se ikona za zvok , ki predstavlja zvočne datoteke. Pri predvajanju glasbe ali zvoka lahko določite, da se predvajanje prične samodejno ob prikazu diapozitiva, ob kliku miške, samodejno, vendar z določenim časovnim zamikom, ali kot del animacijskega zaporedja. Če nočete, da je ikona vidna, jo lahko povlečete z diapozitiva in nastavite samodejno predvajanje zvokov.
Če Microsoft PowerPoint ne podpira določene vrste ali funkcije medija in ne more predvajati zvočne datoteke, jo lahko poskusite predvajati v Microsoft Windows Media Playerju, ki je del operacijskega sistema Microsoft Windows in predvaja večpredstavnostne datoteke v PowerPointu, ko zvok vstavite kot predmet.
Če želite predvajati glasbo in zvoke, potrebujete v računalniku zvočnike in zvočno kartico. Da bi ugotovili, kaj je nameščeno in kakšne nastavitve so v uporabi, preverite večpredstavnostne in zvočne nastavitve na nadzorni plošči programa Windows.
Privzeto je, da so zvoki samodejno povezani z vašo datoteko, namesto da so v njo vdelani, če so večji od 100 KB. Privzeto nastavitev lahko spremenite na več ali manj kot 100 KB. Ko vaša predstavitev vsebuje povezane datoteke, morate prekopirati tudi povezane datoteke, če boste predstavitev izvedli v drugem računalniku.
V meniju Orodja kliknite Možnosti in nato jeziček Splošno.
  1. V polju Poveži zvoke, katerih datoteka je večja kot kliknite puščice za spremembo najmanjšega števila kilobajtov, potrebnih za samodejno povezavo zvočnih datotek s predstavitvijo.


se pravi, da imaš najbrž večjo datoteko kot 100 KB in spremeni nastavitev, da bo glasba vdelana in ne povezana

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?