|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:04:39   
solatja
tukaj

al pa kaj podobnega? iščem ene škornje, ki so primerni tudi za hojo (nujno brez pete in čim lažji podplat), pa da hkrati zgledajo vsaj pogojno užitni tudi na krilo...  tale letošnja moda me poolnoma frustrira, ker ne najdem nič, kar bi mi bilo ok, kaj šele všeč. že tele so zelo mejne user posted image te so super predvsem zaradi materiala, izgled je zmerno dolgočasen user posted image

želim si sicer camperke, kake luštne z diskretnim vzorcem, pa da bi bile okoli 50 eurov user posted image user posted image nogo imam pa 39 tako da verjetno tudi v outletu ne bi nič dobila user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:07:02   
total
lepe so,jaz sem zadnič vidla podobne in jih majo kr nekaj modelov v Turbo Schuh,bom šla tut še pogledat.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:08:06   
blue sky
Lepi so, meni so pa všeč tile čevlji. Tudi mene zanima, če se da to kupit pri nas, ker ne najdem nobenih pametnih čevljev za ta letni čas user posted image .

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:09:32   
solatja
pa še tale torbica mi je tudi luštna, sploh pa cena user posted image

total, a pa ima turbo schuh tudi usnje? jaz jih kupujem za še vsaj eno sezono... ne vem, sem malo skeptična do te TS zadeve


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:12:44   
Anonimen
Jaz imam približno take, samo da so cele usnjene:

http://www.batashop.fr/fr/femme/Origine/Cavaliere/produit/5946092.htm

In so prav super, ful lepe, tudi za na krilo. Pa hkrati fajn za hodit. Sem jih pa kupila v Bati v Leclercu.  Po moje se ti splača iti v Bato pogledat, jaz sem samo tam videla take, ki jih ti opisuješ.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:14:11   
Anonimen
Aja, pa te, ki jih ima jaz, imajo samo še 39, če jih imajo še. So pa 75 evrov, Ful so dobre, teci gledat, če jih imajo še. Pa sporoči.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:17:24   
mojsoncek
Jaz sem nekaj podobnega kupila lansko leto v Alpinini industrijski prodajalni v Zireh. Usnjeni in mehki, zelo udobni za hojo... sem super zadovoljna.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:18:48   
solatja
splišni, piše, da so samo zunaj usnjeni, noter pa ne.
drugače niso slabi, samo tista žnola ni preveč všeč user posted image

jutri grem v lov, zato pa sprašujem


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:21:50   
Anonimen
Ja, valjda niso notri usnjeni, če so pa z blagom podloženi, da so bolj topli. Pa tiste šnole ni, saj niso točno taki, ampak podobni. Namesto šnole imajo eno tako okroglo kovinsko značko. Res ti svetujem, da greš v Bato pogledat. Jaz sem vse trgovine preletala za temi smotanimi škornji, pa je tam neprimerno lepše kot drugje. Vsaj meni.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se dobi tele v slo bati?
12.11.2007 11:30:44   
solatja
oh, midve z bato sva dobri prijateljici. user posted image zadnjih nekaj let je bata vedno prva trgovina, v katero stopim, ko iščem čevlje. in redko me pusti na cedilu. ampak za škornje letos pa nimam veliko upanja...

no, pol me pa čaka mass


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?