|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:51:46   
lorch
Želva a se nisi mal zmotla glede tednov?user posted image Js mam PDP 2.12. pa to pomeni da sem 37t 1d.



_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Decembrke
12.11.2007 17:54:31   
Skaana
Nana22

iiiiiii user posted image  
čestitke ob objemu prvega zakladka. Naj Lini rojenice polagajo v zibel še naprej le najboljše darove.

Si naša prva decembrka, smo držale pestke zate in za user posted image . Samo da je vse v redu in da se že crtljate doma. Javi se še kaj, ko boš utegnila.

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:13:16   
DANVARI
Nana22, sem ti že na drugi temi čestitala, ampak tale je naša "uradna stran" zato še tukaj en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo Lino!

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:18:16   
Mat3ja22
Nana- iskrene čestitke tudi iz moje strani zate in za tvojo pupo. samo, da je vse vredu.user posted image user posted image user posted image

Raho- sobica od Črta je SVETOVNA, sem jo mogla prov mojemu pokazat, je reko, da ko bo najin pikec tako velik, in ko bova v svoji hiši (spomladi začneva gradit) bo tudi mel tako sobo, ker bi se on tudi po takem toboganu vozu user posted image . Moški nikoli ne odrastejo.user posted image

aja pa še sporočilo od mojega user posted image , najprej pozdrav vsem nosečkam, bodočim očkom,pa da naj fejst "zalijejo" svoje otročke, ko bodo prikukali na svet user posted image

(odgovor članu Skaana)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:20:48   
lana38
Nana22!user posted image

Čestitam za tvojo punčko Lino. Lepo, da sta že doma in je vse OK.

želva, user posted image  se mora v 12 urah premakniti vsaj 10 x. Če tega pri tebi ni, ne čakaj do četrtka, ko imaš pregled. Takrat je lahko že prepozno. Nočem te strašiti, ampak bolje je iti 10 x preveč v P ali na urgenco, kot samo enkrat premalo.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:21:25   
ElaM
Nana22, iskrene čestitke še tukaj.user posted image user posted image user posted image user posted image
Očitno smo res že blizu, da se je že začelo prehitevanje po desni.user posted image  Res bo treba spakirat kufrčke in čakat na postaji za Rim, ni druge.user posted image
Raho, zelo lepa soba. Vse pohvale.
A si uno zadevo dobila celo, a so kaj pobili poštarji, ker ne bi bilo prvič.user posted image  Ne delam pa tega sama, pač pa moja babica in veseli me, da ti je všeč.
No, da povem, danes sva bili z Loncico na kavi. Sem se imela prav fajn, da sva malo počvekali o teh nosečniških tegobah in radostih.user posted image  Upam, da še kdaj ponoviva.
Sicer pa pri nas nič novega, razen tega, da sem tudi jaz staknila prehlad in imam izmenično zabasan nos ali pa mi pušča.user posted image
Jutri imam pregled, če se je moje dete blagovolilo obrnit.
Toliko od mene, lepo se imejte. Pa nič prehitevat, ok?user posted image

< Sporočilo je popravil ElaM -- 12.11.2007 18:25:19 >


_____________________________

:)

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:46:38   
loncica
Nana22 čestike  user posted image  in lepo crtaj svojo hčerkico. Smo ful mislile nate in sem vesela, da je vse ok.

Ja kot je ElaM že napisala, sva midve danes kofetkale in klepetale. Obvezno morava še ponovit.

Mene je pa popoldne spet ful začela bolet leva stran medenice in mi vse poka, ko se premikam. Berem pa ful fajn knjigo Dojenje in materinstvo iz srca, priporočam.

Raho, ful huda sobica od Črtoja.

Lp

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Decembrke
12.11.2007 18:55:38   
Raho
Iiiiiiii Nana. Čestitkeuser posted image user posted image

user posted image

Naj bo Lini življenje posuto z rožicamiuser posted image

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:02:16   
želva
Ja lorch, ne vem kdo se moti. Men tale koledarček od ringaraja pravi da je 37 t od včeraj. Ma grem zdej še enkrat prevert! Do zdej sm mu kr vrjela,mam pa rok en teden za tabo. Zdej sm pa mal user posted image . Pa tud pr G sva se vedno stinjale glede tednov.

Aja, pa user posted image  dojenček se je zbudu in miga, tko da počakamo do četrtka. Pa da vidm v katerem tednu sm user posted image .

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:05:40   
Mat3ja22
nekaj me zanima, kaj je že začela kera eksperimentirat z malinovim čajem oz s čajem iz malinovih listov? pa od kdaj naprej naj bi ga lahko pil?

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:06:18   
želva
Lorch, sm šla preverit, na ringaraja koledračku, mam izpolnjen rok 8. 12., pa mi piše 37t, tko da si pomoje ti v 38 t, al kvauser posted image
Ah, en teden gor al pa dol.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:08:49   
želva
Mat3ja22, za malinove liste ne vem, mi je pa mati prnesla en čaj Mehčalček, ki kao mehča porodne poti, pit ga moraš pa 4 tedne prej, trikrat na dan. Evo, ga grem zdej kuhat, k sm ga don pozabla pit.
Kaj vse pa je v tem čaju, nimam pojma, ampak fajn smrdi.

(odgovor članu Mat3ja22)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:10:50   
Raho
Da ne pozabimo!

user posted image
user posted image  








SREČKE user posted image  po PDPju (51):

27.11. 
Ajtak user posted image  - 24 let, 1. user posted image , CELJE, user posted image
 

01.12. 
Kim80  user posted image  - 27 let, 1. user posted image , SLOVENJ GRADEC, user posted image  


02.12. 
Lorch user posted image  - 28 let, 1. user posted image , SLOVENJ GRADEC


03.12. 
Kajča user posted image  - 29 let, 3. user posted image , KRANJ, user posted image    
Vetrnica  user posted image - 27 let, 1. user posted image , NOVO MESTO 

Mermaid user posted image  - 3. user posted image , LJUBLJANA, user posted image
Rozika12 user posted image  - 3. user posted image ,user posted image
 

04.12.
MT user posted image   - 1. user posted image , IZOLA


05.12. 
copatek  user posted image  -  23 let, 1. user posted image , POSTOJNA/LJUBLJANA 

trdozimc user posted image  - 31 let,  2. user posted image , LJUBLJANA, user posted image


06.12. 
lilprincess user posted image  
Skaana  user posted image  - 2. user posted image , CELJE  
Foxina user posted image  

Mat3ja22 user posted image
 

07.12. 
Andreja2000 user posted image  - 41 let, 8. user posted image , MARIBOR, user posted image      
DANVARI user posted image   - 2. user posted image , user posted image

 
08.12.
želvauser posted image


09.12. 
MojcaG user posted image  - 30 let, 2. user posted image , SLOVENJ GRADEC,user posted image
 

10.12.
Anakarin user posted image   - 3. user posted image , POSTOJNA  
Vrtnica79 user posted image  - 28 let, 2. user posted image , MARIBOR, user posted image

Klarisima user posted image  - POSTOJNA
 

12.12. 
Marakva user posted image   - 2. user posted image
 

14.12.
SašaL user posted image - 2. user posted image , CELJE 
 

17.12. 
Nana22 user posted image  -  25 let, 1. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA , user posted image  
loncica  user posted image  - 22 let, 1. user posted image , POSTOJNA/ LJUBLJANA, user posted image     

poka 1 - user posted image   -  27 let, 1. user posted image , KOPER/IZOLA 
nosečkaL user posted image - LJUBLJANA, user posted image
 

18.12.
ElaM user posted image  - 30 let, 3. user posted image , LJUBLJANA 
Ayo user posted image - 32 let, 1. user posted image  
raho user posted image   (Alice in WL) - 34 let, 3. user posted image , MURSKA SOBOTA, user posted image

 

19.12.
Matja user posted image  - 3. user posted image , TRBOVLJE 

dragulj user posted image  - user posted image
 

20.12.
Pikica07 user posted image  - 1. user posted image , LJUBLJANA/NEMČIJA  user posted image  
Magi*user posted image  - 33 let, 2. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA/KRANJ, user posted image

 

23.12. 
hokejistka user posted image  - 25 let, 1. user posted image , LJUBLJANA/POSTOJNA  
pikica*user posted image - 30 let, 2. user posted image , LJUBLJANA, user posted image     

cebelicamaja user posted image  - user posted image
 

24.12. 
skyline user posted image  - 28 LET, 1. user posted image , ŠEMPETER, user posted image  
 

25.12.
NELY00 user posted image  - 1. user posted image  
NatašaC user posted image  - 27 let, 2. user posted image , LJUBLJANA

 

26.12. 
soncek.djukelica user posted image   user posted image  - 1. user posted image , LJUBLJANA
 

28.12. 
t*e*j*k*a* user posted image -  24. let, 1. user posted image , CELJE 
smeško user posted image    
Ulla user posted image



29.12.
lana38 user posted image  - 39 let, 3. user posted image , PTUJ, user posted image    
benika user posted image - 28 let, 2. user posted image , KRANJ user posted image

 

30.12.
bauka user posted image  - 2. user posted image , user posted image

 
31.12.
sade user posted image




Z nami so pot začele še:
1. upajoča user posted image
2. Tinkamiška user posted image
3. skorpija user posted image
4. Kodrana user posted image
5. Nanaa user posted image
6. Na5o user posted image
7. Medika 13user posted image


Trenutno stanje: 6 user posted image  : 16 user posted image user posted image     


ŽE POKUKALI NA SVETuser posted image
 
LINA - 4.11.2007 - mamica NANA22


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:10:54   
andreja2000
Nana22 še tukaj iskrene čestitke za malo Lino!user posted image user posted image user posted image

želva jaz sem v 37 tednu,pa sva en dan razlike v PDP,tako,da pol si pa ti tudi,ali pa se še jaz motimuser posted image !

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:15:27   
loncica
Želva, jaz mislim, da gre tukaj za problem uporabe besede v 37. tednu. Kolikor sem jaz gledala si ti noseča 36 tednov in dva dni in si v 37. tednu. Ker Lorch je pa 37. teden že dopolnila in je zdaj v 38. tednu. Popravite me, če se motimuser posted image .

(odgovor članu andreja2000)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:23:34   
želva
Mah se je vseen, bom kr vrjela ringarajinem koledarčku, ki pravi da sem 37t, ali pa prihajam v nega, u glavnem sem že deleč priracala.user posted image  Lohk pa tud v seznamu popravte v 36t, ker jez zdej nč več ne vem in sm mal user posted image , ampak 37t se pa tok dobr sliš. Vam povem v čet., ko pridem od G kolk deleč smo.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:28:41   
andreja2000
želva  ja,37 teden se res tako fajn sliši,sva pa obe v 37 tednu in tudi to je fajn,ane?user posted image

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:35:06   
lorch
Ja želva! Koledarček ima prav in me tudi. Si v 37. tednu, kar pomeni polnih 36 tednov +dnevi.  Pri meni na koledarčku piše 38. teden kar pomeni da sem polnih 37 tednov +1dan (oz. V 38. tednu)

Saj ni panike sam nisem vedla kam pašeš, al sva na istem al ne. Nisva sicer na istem, je pa dosti blizu.user posted image .
Sem vas pa js tudi hotla vprašat za tale čaj iz malinovih listov, ker sem ravno danes v lekarni vprašala zanj, pa ga tam nimajo. user posted image Kje ga naj dobim?


_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:37:16   
lorch
Želva! Kje se pa kupi ta čaj Mehčalček? a se mu prav tk reče?

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:50:37   
želva
A, tako je pol to s tedni. user posted image
Sm šla pogledat, kako se reče čaju, in sicer Mehkač. Je pa drgač z zeliščarske kmetije Plavica, poglej nanetu, pa jim piši ali telefoniraj. Naša mati je to kar prek e-maila naročila, pa po pošti prevzem. Sm šla pa gledat kaj je je not, pa ga sploh nimajo v ponudbi na njihovi strani. Tko, da najbolš da pokličeš, če ga želiš.
Me prov zanima, če kaj pomaga.user posted image No, pijem ga pa vseen.

(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Decembrke
12.11.2007 19:55:05   
želva
Raho, dej me mal dopln: 24 let, 1.user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Decembrke
12.11.2007 20:01:54   
lorch
Hvala za podatke želva! Bom pogledala. user posted image

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Decembrke
12.11.2007 20:34:01   
pikica*
Nanna22, čestitkeuser posted image user posted image user posted image ! Mali Lini pa user posted image user posted image user posted image  za lepo popotnico v življenje. Si pa res pohitela. Kar pa za nas ostale mogoče niti ni tako slabo. Moj možek je namreč danes takoj po tem, ko sem mu rekla, da je ena decembrka, ki je imela rok slab teden pred menoj že dober teden nazaj rodila, sestavil posteljo za Zojino sobouser posted image . Je ugotovil, da smo pa zdaj res nevarno blizu.

Raho, super sobica. Sam neki mi pa ni jasno. A se men samo zdi, al sem na sliki res videla en kup Nodijev v tistih žepkihuser posted image  ?

Ja nič...grem pisat magistrsko. Možek je šel ven na pijačo, Zoja spat, jaz moram pa ta čas izkoristit produktivno. Recimo, da mi rata.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Decembrke
12.11.2007 21:17:48   
Raho
Ja, pikica - naš Nodiman ima Nodijev za izvozuser posted image .

Joj, kako fajn, da je tvoj tako hitro šel vse poštimat. Ko sem jaz mojemu rekla, da je Nana rodila, mi je rekel: Saj 30. gremo še na Gibonnijauser posted image . - V stilu: Ne kompliciraj.

Skaana - veš kaj, jaz ti bom te plenice kar poslala, ker jih toliko tako ali tako ne bom nikoli uporabila. Če jih ne boš hotela, jih boš vrgla vstran.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Decembrke
12.11.2007 21:47:15   
Magi*
dan!

sem še kar v enem kosu, čeprav sitna ko sto user posted image . sam, da vstanem, me takoj ukrivi, tako zelo me dol vleče. pa tak čuden filing mam, kot da se je bejbi na rito obrnil user posted image  upam, da ne.

vse spakirano, vse speglano - mi je vse mama naredila. imam zlato mamo, a ne? no, sicer sva si spet malo v lase skočili user posted image  tokrat zaradi Zarje. moja mati je prepričana, da z Zaki nekaj ne štima, ker je tako "podivjana". sosedova vnučka je pa tak pridna. skoz je pri miru in tiho.user posted image  jah, je že res, da ko je Zaki prinorela iz vrtca domov, je bilo stanovanje v momentu na glavo obrnjeno. sam, po mojem je čist zdrava, če je tako živahna user posted image

no, tole je bilo bolj za šalo.

Zaki spančka, mož pa na Jaboozu smrči user posted image  sam, da prisloni svojo rit gor, že dreto vleče. bom morala tisto vrečo odstranit iz stanovanja.

lepo spančkajte in se tipkamo jutri.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?