|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 8:53:30   
asso
Naj dodam še moje.

Glede šamponov je tako, da imam občutljivo lasišče (alergijauser posted image ) in sem poskusila že vse možne šampone, na koncu sem za foro kupila od Palmolive za 1€ in ugotovila, da je najboljši od vseh do sedaj 1000 probanih in testiranih in antialegi... in ne vem še kaj.

Drugo kar uporabljam na mojih laseh je še gel in lak. Tudi tega sem probala že malo morje. Včasih je bil najboljši in še sedaj ga pogrešamuser posted image user posted image user posted image user posted image  od Matrixa Vavoom (no žele imam še zalogo od enih štirih let nazaj - in briga me rok trajanja) laka pa ni več takšnega kot je bil ta. Naredil je svoje, ni mastil lase, ni jih sušil, oblikoval jih je kot treba... v glavnem draga ampak super zadeva. Od tega dalje sem probala še 100 in en lak.
Ko sem ugotovila, da je tudi dober od Swarzkofa uni rdeč - joj kaj je žeuser posted image user posted image user posted image  Freeze (če se ne motim), kupovala sem ga kar cel liter pri frizerki (dosti ceneje od majhnih pakungov) in tudi tega so prenehali delat user posted image user posted image user posted image user posted image  Namesto tega je nek čren, ki mi sploh ne ugaja... in od takrat (no še malo ga imam na zalogi) iščem ponovno spet v redu lak, da mi ne masti las, mi jih ne suši, mi ne naredi težkih las, mi lepo oblikuje, mi ne pušča belih pikic... skratka pravi lak, da mi frizura stoji tudi cel teden...

Od Tigija sem tudi probala, ampak mi las masti in naredi težkega tako, da po max. treh dneh moram na pranje...

Dajte mi priporočat takšen lak kot, ga opisujem... tudi celo premoženje pustim zanj samo, da mi ni potrebno vsak drugi dan prat las...



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 10:21:26   
kofetek2010
lak za lase je meni najboljši Pantene (trenutno imam mal krajše kot ponavadi in uporabljam Ultra strong - se mi zdi, da je moder), drugače, ko pa imam res dolge pa njihov Shine (zelen) ali rdeč (za barvane lase) user posted image  

Bolj kot lak je pri frizuri pomembno fenanje, ker če mi frizerka fajn pofena, mi drži frizura cel teden, če pa ne sem pa po treh dneh že čist adijo. user posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 10:24:38   
spacey
Jaz sem imela vosek za lase (v stiku) in mi je res zeeelooo dooolgo trajal. Meni so njihovi izdelki všeč, ker tako lepo dišijo, kvaliteta je pa itak.. 

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 10:57:37   
Magi*
jana73, kako ti jih pa sfena, da je dobro? meni namreč vedno pri frizerju sfenajo tako, da mi vsi lasje v pol ure dol padejo in zgledam ko polizan cucek. sicer pa imam valovite lase, ki imajo volumen. ampak tam mi pa res vse dol pade user posted image  pa zdaj jim ne pustim ne nič gor packat, ne peglat.

OK, edino 1x, ko mi je naredila kao natur kodre, takrat sem si pa hotla vrečko na glavo dat ob odhodu iz salona. mal kodrov, pa mal je štrlelo od glave stran. skratka ne tič, ne miš.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 11:54:07   
kofetek2010
Ma kaj pa vem, se mi zdi, da je od frizerke do frizerke ful različno, ker moja glava oz. lasje se v enem tednu ne spremenijo tolk?! user posted image  

Mani mora sfenat na volumen in samo špice popeglat. Najboljše me popedena moja frizerka v MB, v LJ je bolj tak tak. Imam pa ful las in sem srečna, če sem gotova v eni uri. user posted image  Pa še mal valovite in debele imam, tako da... user posted image   Imam pa ful svetla sivo blond pramena in od tega tud mal bolj izsušen las, tako, da imam tud boljšo frizuro dokler nimam ful narastka (pol se pa itak prej zmastijo). Trenutno imam na prizmo postriženo (po celi glavi imam cca. 10-15 cm dolge lase) in dost boljš zgleda kot takrat, ko imam pol metrske, ki se takoj povesijo. user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 12:21:29   
Magi*
ja, jaz imam podobne lase, samo temne. pa me zadnjič tudi na volumen sušila, potem pa "špice" peglala, sam je, za moje pojme, vzela predolge špiceuser posted image  je bil spet cel las popeglan in to meni sploh ne sede. grem v četrtek na obdelavo, upam, da ne rodim prej user posted image

kako pa je to striženo na prizmo? kaj zgoraj krajše in spodaj daljše ali kako? firbcam, ja user posted image  joj, mi gre že moja dolgcajtna frizura na živce, sam je vseeno tako praktična. ko so lepo posušeni, so tako lepi spuščeni, potem pa jih spet lahko spnem na razne načine. če imaš pa krajšo frizuro, je pa to to.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 14:14:46   
kofetek2010
ja tako, da imam po celi glavi skoraj isto dolge - da zgleda, da so ful postopoma postriženi user posted image

podobno kot ima tale teta tuki:

http://www.ukhairdressers.com/style/index2.asp?R1=8284&month1=1&pg=1&styl1=Pierre%20Alexandre 

ne gre fotk kopirat user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: TiGi lasni izdelki
13.11.2007 15:05:22   
Magi*
kul frizurca, sam jaz moram met spredaj tok dolge, da jih lahko spnem. sploh zdaj, ko ne bo glih dosti cajta za friziranje user posted image

sam za tako frizurco je moralo pa it kr precej las stran, a ne?

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: TiGi lasni izdelki
15.11.2007 10:13:28   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

jana73, kako ti jih pa sfena, da je dobro? meni namreč vedno pri frizerju sfenajo tako, da mi vsi lasje v pol ure dol padejo in zgledam ko polizan cucek. sicer pa imam valovite lase, ki imajo volumen. ampak tam mi pa res vse dol pade user posted image  pa zdaj jim ne pustim ne nič gor packat, ne peglat.

OK, edino 1x, ko mi je naredila kao natur kodre, takrat sem si pa hotla vrečko na glavo dat ob odhodu iz salona. mal kodrov, pa mal je štrlelo od glave stran. skratka ne tič, ne miš.


Očitno je čas, da menjaš frizerko. Meni jih tudi tako fajn sfena, da stoji. Sicer potem vsak dan dodajam gor še lak in malo popravim, ampak volumen ostane...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: TiGi lasni izdelki
15.11.2007 13:57:39   
Magi*
saj sem jih že nekaj zamenjala, pa pol vsaka neki eksperimentira. zadnje čase se pa vse navdušujejo nad mojimi "naravnimi kodri" in bi mi rade delale neke disko frizure user posted image  pa moji kodri ravno niso ne-vem-kaki kodri, bolj naravni kušter user posted image

no, nazadnje sem bila pri eni, k njej se bom vrnila, ker mi je pa zelo lepo barvo naredila. bi morala danes tja, pa sem odpovedala, ker mi vse preveč trebuh dol tišči in zdaj bom šla siva rodit user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: TiGi lasni izdelki
15.11.2007 22:42:23   
frutka_
Ja, ne meni uporabljajo TIGI že vsa leta odkar imam frizerja. Mi kar ustreza. za doma sem iemla neke pene za volumen las in šampone. Vse OK.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: TiGi lasni izdelki
7.1.2011 16:36:33   
green ring
Živjo

Tudi jaz imam probleme z mastnimi lasmi in se borim z volumnom.

Uporabljam Tigi šampone z volumnom, saj ti izdelki z volumnom ne vsebujejo maščob. Drugače pa uporabljam Dirty Secret suhi šampon in balzam ter povrhu še za zgladitev Rock my world.

Sedaj je nekaj čisto novega prišlo vn, Styleshots izdelki, v bistvu že imajo notri v šamponuin balzamu stvari za oblikovat, tako da mi ni potrebno nanašati še pene za volumen itd, res super, saj so mi vse te pene dodatno zmastile lase.

Drugače ne hodim k frizerju, naročam izdelke preko spletne trgovine Mična Gospodična , majo tam vse gor od Tigija.

Sem se odločila, da se ne bom več barvala, mogoče mi bo to vrnilo svoj naravni volumen. Strižem se pa tudi sama, tako da lahko potem več zapravljam za kozmetiko hehe.





(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: TiGi lasni izdelki
7.1.2011 18:28:36   
Sacherca
Micna gospdicna je prav tako draga,ce gledam proti ebayu,kjer sem si jaz zdaj gledala to kar rabim...Drugace pa jaz tudi šprisegam na Tigi user posted image

http://viewitem.eim.ebay.eu/TIGI_FOXY_CURLS_HI_DEF_CURL_SPRAY_200ml_BUY1_GET1_FREE/130468724770/item

http://search.eim.ebay.eu/?esi=bodybeautiful2

http://micnagospodicna.si/lasna-kozmetika/bed-head/kodri/foxy-curls-extreme-curl-mousse-250ml-2.html

(odgovor članu green ring)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: TiGi lasni izdelki
7.1.2011 20:38:23   
kajajaka
seven* kot vidiš, so mnenja različna.

Jaz ti svetujem, da se s svojim frizerjem zmeniš za malo količino testerja, da boš videla, če ti odgovarja, potem pa pač kupiš.

Jaz naprimer sem imela njihov regenerator, ki mi je zelo mastil lase. Kupila sem 500ml in seveda drago plača, potem sem ga podarila kolegici, pa tudi njej ni odgovarjal.
Moj pa je imel njihov gel za lase, pa ga je lasišče po njem zelo srbelo (z drugimi geli nikoli ni imel težav)...
Tako, da pri naši hiši nismo ravno oboževalci TIGIja, čeprav vonjali bi ga pa vsi - diši božansko user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: TiGi lasni izdelki
8.1.2011 9:12:41   
green ring
Kokr sm vidla ma mična iste cene k v salonih, un Orofloido spray je celo cenejši. Pa še v dveh dneh dobiš izdelk.

A kaj naročaš na e-bayu? Jaz nimam prav nič dobrih izkušenj s temle ponudnikom Tigi izdelkov na e-bayu. Pred parimi meseci sm naročila prek njih 3 dvojne pakete.
Prišel je samo en paket . In še to po enem mesecu, šampon je bil razbit, je vse steklo z njega. balzam je mel pa vtrgano uno za dozirat vn.
drugih dveh paketih pa ne duha ne sluha, na emaile niso odgovarjal, denarja pa tud nism nazaj dobila.

Pa kolegica je mela podobno izkušnjo, tko da ne vem, sm šla mal brat tiste negativne feedbacke pa so mel ljudi kr iste izkušnje. Eni pa ne. Zanimivo da glih jst na to naletim :D

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: TiGi lasni izdelki
2.2.2011 9:01:37   
bela zvezdica
Jaz imam celotno lasno kozmetiko od Tigija in sem zelo zadovoljna. Sicer je res malo dražja, ampak ful koncentrirana in imaš za dlje časa user posted image .

(odgovor članu green ring)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: TiGi lasni izdelki
13.2.2011 13:42:01   
Spiria
jaz sem nazadnje Tigi naročila preko strani www.feelunique.com, http://www.feelunique.com/hair/hair-care-shampoo?s=&bf=467;
super stran, ki ne zaračunava stroškov pošiljanja user posted image

(odgovor članu bela zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 42
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?