|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:02:44   
*
Živio!

Sicer sem z velikimi napisala ampak nehote...se ne smem dreti, Nejček spančka...:love:.

Kaj boste kuhale, pripravile, jedle za božič...
Prosim za predloge!:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:04:12   
Teni_
Mi gremo na kosilo k njegovim, tako da si bom za Božič spočila. Ne vem pa kaj bo.

Aja, sem se zdaj nekaj spomnila, da te moram vprašat. Ti pišem na privat.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:04:58   
Anonimen
Navadano kosilo pač. Nič posebnega. Mogoče bo za nov let kej bl spešl:)-

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:25:27   
filipinka
Baje nam bo na predbožični večer pripravila večerjo tašča (lani sem jo jaz)!:bravo:
Baje bo zajec! Ni mi ravno všeč, a kaj češ samo, da si lahko malo spočijem od tega kuhanja. :hudicek:
V soboto, za božič pa gremo na kosilo k mojim, upam da bo tam kaj boljšega. Ponavadi jemo biftek (LETOS BO ZAME PREPOVEDAN, DRUGAČE BO FILIP...:((), kakšno francosko solato ali kakšno drugo zelenjavno mišungo, zraven pa ocvrtega piščanca, potem še potico, pa kakšno pecivo...v glavnem na koncu te boli želodec-zvečer, ko ap stopiš na vago pa glava!
Lep božič in polno :darilo:!
V.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:30:34   
*
Bifteka dojilje ne smejo jesti?:zmeden::zmeden::zmeden:..

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:32:31   
Ro-La
V petek bo babica večerjo nardila, pa pojma nimam kaj, v soboto pa bi lahko druga babica kaj skuhala:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:33:44   
Ro-La
Jaz sem biftek 1x jedla, pa je hotelo Laneja raztrgat:(

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:33:54   
malika
Sicer tega ne bom delala, ker gremo k tašči(na posušeno pečenko :hudicek: ), ampak ...
Jaz imam zelo rada stvari v smetanovi omaki, tak fajn kalorično in dobro je, pa kaj saj so prazniki:)- .

Ena varianta so kurja prsa-daš v pekač,posoliš popraš, čez naložiš pršut(ali panceto ali navadno šunko) in potem spet preko tega naložiš sir in vse skupaj preliješ s sladko smetano.DSaš v pečico in pečeš. Zraven lahko obenem pečeš krompir. Božansko dobro.:bravo::bravo::bravo:

Druga pa puran,: popečeš šniclčke, potem dodaš zmlet brokoli(jaz tistega zmrznjenega kar z rokami razlomim in čisto razpade) in potem čez seveda spet preliješ sladko smetano, kuhaš še kakšno minuto in preko položiš ali naribaš sirček, pustiš da se raztopi. Zraven pašejo široki rezanci. Prav tako božansko dobro.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:39:31   
Teni_
Joj, malika, ti si tako super. Pa si mi spet dala idejo, kaj bomo jedli. Komaj sem začela sama kuhat, pa že več ne vem, kaj še naj delam. No, saj si sproti nekaj izmislim, samo sem že skoraj brez idej. Tole pa je super.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 22:45:43   
mehurčica
Mi bomo pri tašči papcali. Odrasli dagnje:love:, mižek pa pipiko s krompirjem in zelenjavo.:)

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 23:05:23   
frutka_
Mehurčica jaz bi se kar pri vas abonirala na večerji. Obožujem dagnje!!!!
Mi bomo sicer pri taščici vpetek in nato pri mojih v soboto in pri Renati (moji prijateljici!) v nedeljo! UUUU!Super bo!


Punce pazite na linijo, da ne bote jamrale v ponedeljek. Pa če vam bojo kaki piškotki ostali jih kar pogumno prinesite..bomo z veseljem mazali v koloseju!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
22.12.2004 23:46:44   
Teni_
Ja, mi boo tudi v nedeljo pridno papcali. Le zakaj? Pa še tortica za povrh. Joj,joj,joj, spet bodo šle kile gor. V nedeljo bo zanas kuhala kar gostilna. Še posode ne bo treba pomivat.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 7:08:45   
puri
Malika,meni pa diši tvoja prva varianta:bravo:!
Nisem še probala,mogoče bom pa res to naredila,če ne za božič,pa za novo leto:sloncek:!

lp

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 9:46:29   
kofetek2010
Ej Romci jaz pa vem kaj bo v petek za večerjo!?! :)- Ker sem se ponudla, da pripravim kaj in prinesem, pa je rekla, da ni treba...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 9:50:20   
Anonimen
Jst se moram tud še nekaj zmislit, za božično večerjo kuham namreč jaz :zmeden2:
No, za sladico že vem kaj bom :)- ta je zame najvažnejša :)- Breskve s sladoledom in smetano.

Za ostalo pa danes v akcijo. Bom pa zihr kaj indonezijskega skup spacala...kot ponavadi za takšne priložnosti. :ups:


(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 10:00:19   
KIRA
jaz sicer nič ne bom kuhala, sem pa povabljena k moji mami na kosilo, kot vsako leto. oz. smo do sedaj imeli vsako leto 24. večerjo, letos pa to ne bo šlo, pa bomo na 25. imeli kosilo.
verjetno bo delala "filanega piceka". polnila ga bo z maso za kruhove cmoke. pa smetanov krompir zraven. ampak pri njej nikoli ne veš, si lahko premisli. včasih naredi tudi kakega odojka, ali pa piščančja prsa sandermann, pred leti pa smo tudi že imeli krapa in pa tolstolobika (to je riba),ki jo pa odsetujem. se ne boste najedli, ker ima preveč kosti.
LP:rozica:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 10:40:20   
kimi
Vsi greste k babicam, mamicam taščam jaz pa bom doma pripravila večerjo ali kosilo za mojo 70 letno babico ter deka ki se držita zelo poskočno:)- samo nočem da babi toliko dela. In ju bom z mojo mamo vred povabila k nam domov. Naredila bom pa vsega po malo...krompir, teletino bom spekla, juhco, burek, krompir bo vrsti:pečeni in pire...pa sladico pa malo zelenjave in to bo to

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 11:00:41   
Anonimen
Božični večer z družino in prijatelji se pri nas ponavlja že vrsto let:Letos pri nas doma pa sva se z prijateljico zmenile,da letos ne bo rezancov z tartufi ampak bom naredila golaž in krompirjeve svaljke-njoke.Prej seveda še pršut popečen na olivnem olju poleg nekaj vrst dobrega sira.Pa zelena solata,pohanje z hrenovo omako.Potica jabolčni štrudelj,piškoti in seveda tradicionalni(pri nas-upliv bližine italije)Paneton.Belo in črno vino po želji,sokovi za konec pa še kavica in seveda za nazdravit šampajnc.

Pa lep večer ob pričakovanju Božiča vam želim

Neva:morje:

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 11:01:43   
Anonimen
Aja pozabila drug dan ko naj bi bilo božično kosilo bomo pa na dijeti:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 11:54:44   
Lenny
V petek zvečer nas bo razvajala v.d. tašča. Če prav vem, bo tatarski biftek. Me zanima, če ga bo mulček hotel jesti.
V soboto pa sta moja dva povabljena k nam na eno zgodnjo večerjo. Pripravila bova različne sire, pršut z olivami in kaprami, pa domače piškote, ki jih bo mali lastnoročno pomakal v čokolado, tako da bodo to najlepši piškoti na svetu :)
Kosila? Čisto nekaj malega, ker se bomo za večerje šparali :)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 12:56:12   
ronja5
Pri nas bo pa mehiška kuhinja! Me tamaladva že nekaj časa gnjavita, tako da jim bom končno spet izpolnila željo.:bravo:
Veliko bo zelenjave, pa razne omakice, puranje meso s čebulo in zelenjavo,pečen fižol, tortilje,... njami!
Žal se bom jaz večini jedi morala odpovedat zaradi dojenja, pa bom že preživela!:((
Povabili bomo tudi moje starše, tako da bo stanovanje polno!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
23.12.2004 14:38:00   
Anonimen
Jaz bom najbrž skuhala juhico, pa dunajske zrezke, pomfri, pa brez tenstanega ne gre, pa solatka, pa z prilogo verjetno konfetki (ne vem kako se pravilno temu reče, gosto skuhan gres v svaljkih, ocvrt) pa cvetača ali brokoli.

Potem pa prvega dobim taščo na kosilo, pa še ne vem kaj bo. Sigurno ne tolk kot 31. mogoče pečena piška s krompirčkom, pa solatka pa juhica.

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
24.12.2004 9:23:14   
biba77
Mi pa bomo imelu peceno puranje, krompir v kosih, ocvrte krompirjeve svaljke in ajdove struklje s sirom, pa nekaj solatke (kosilo se pri nas danes ne kuha, pac pa zgodnja vecerja);
potem proti polnoci pa bo klasicni narezek, biftek, nekaj sira in francoska.
:miska:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kAJ BOSTE KUHALE JEDLE ZA BOŽIČ?
24.12.2004 21:44:01   
KIRA
da se popravim: sem kuhala danes: smetanov krompir in prekajeno svinjsko gnjat oz. stegno sem skuhala. to je bilo kosilo, pa nisem dosti pojedla. na večerjo sva morala dol, ko je tašča delala makarone, stročji fižol za prilogo, pa neke vrste telečji zvitek - samo iz svinjine. okrog meso, notri pa fila, pa zrolano.
jutri pa gremo k moji mami, ki bo delala polnjenega piščanca, pa ostanek polnila bo spekla zraven, pa pomfri. ampak se najbrž ne bom nič zredila, ker nimam apetita. sem žalostna. me naš spet jeti, pomalem mislim, da namerno.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?