|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bowling in nosečnost
21.11.2007 15:00:14   
pety78
Verjetno neumno vprašanje, ampak me zanima, če nosečnica lahko bowla, ki je v začetku nosečnosti. Decembra bodo novoletne aktivnosti in ena izmed teh je tudi druženje v bowling centru. user posted image

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 15:03:48   
špelin@
Jaz sem v prejšnji nosečnosti še proti koncu šla na bowling, če je le bila prilika user posted image  Zdaj me pa noben noče povabit... user posted image

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 15:16:02   
TinkiBinki
Mah, jaz ne vem, če bi na začetku nosečnosti bowlala, sploh zaradi kake možnosti splava... mogoče pa s tanajlažjo kroglo ni tako hudo, a je vseeno težka 8 kg. Nosečnica naj ne bi dvigovala težkih bremen.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 15:25:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: TinkiBinki

Mah, jaz ne vem, če bi na začetku nosečnosti bowlala, sploh zaradi kake možnosti splava... mogoče pa s tanajlažjo kroglo ni tako hudo, a je vseeno težka 8 kg. Nosečnica naj ne bi dvigovala težkih bremen.


Nosečnica naj ne bi dvigovala bremen, težjih od 10 kil.
 
Če je rizično noseča, pa že zaradi drugih razlogov najbrž ne bi rinila na bowling - recimo, ker bi bila na bolniški.
 
Ne ga biksat.

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 15:39:57   
špelin@
Strokovno mnenje:
 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,1044406,1044406#msg-1044406
 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,1031810,1031810#msg-1031810
 
http://med.over.net/forum5/read.php?19,1008163,1008163#msg-1008163


_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu TinkiBinki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 16:00:56   
skuštrana
Jaz sem bila.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 20:36:50   
Naja30
To je različno od nosečnice do nosečnice. Pač odvisno, kako se počutiš. Jaz ne bi šla, ker ko sem tamalo preveč dvigovala, sem imela rjav izcedek. In mi je G prepovedala dvigovanje.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 21:31:50   
arielca
pety, a si srečka user posted image ? Ja ČESTITAAAAAAM user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bowling in nosečnost
21.11.2007 23:05:09   
mala pikica
Jaz ne bi več... Sem januarja bowlala v 7.tednu, pa sem imela čez en teden ss. Pa niti slučajno ne pravim, da zaradi bowlanja, verjetno so bile kakšne kromosomske napake, ampak nekje v podzavesti pa ti to ostane, tako da si niti slučajno več ne bi tega privoščila. Se mi ni težko teh 9 mesecev marsičemu odpovedati, samo da je z user posted image potem vse v redu.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bowling in nosečnost
22.11.2007 9:04:24   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: arielca

pety, a si srečka user posted image ? Ja ČESTITAAAAAAM user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!


Jaaaaaaaaaaaaa....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bowling in nosečnost
22.11.2007 9:06:56   
pety78
Mala pikica, saj meni do bowlinga tudi ni ne vem kolk, ampak da ne bi potem izpadla, da kompliciram, ker nočem bowlat. Zato sem se raje prepričala, če res lahko kaj škodi. 

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bowling in nosečnost
22.11.2007 14:10:35   
Inigo
če se počutiš ok, potem kar. G ponavadi še poudarjajp, da živi normalno naprej, kot da se ne dogaja nič posebnega. zato mislim, da če bi pred nosečnostjo šla, idi tudi zdaj. res, da malo pazi nase, če bi se pojavila bolečina ali karkoli, pa odnehaj in se malo odpočij. saj boš sčasoma sama opazila in začutila do katere meje lahko greš.

jaz osebno lahko delam skoraj vse kar sem prej. le aerobika je odpadla, ker mi je bilo slabo po vsem tistem skakanju. zdaj pa hodim na pilates, tudi kakšno utež dvignem - ampak pod vodstvom trenerja. in je vse v najlepšem redu. in še v kondiciji bom ostala, da bo porod lažji in da bom imela tudi po porodu dovolj energije za malega "pevca" user posted image

tako da, punce, jst mislim, da kr treba migat, it ven, tudi bowling, saj nismo bolane, samo noseče smo user posted image user posted image user posted image jupiiii za nas vse! user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bowling in nosečnost
30.11.2007 11:11:01   
gajka
Krogle imajo oznako - šteilko, ki kaže težo v funtih. To pomeni, da npr. krogla št. 10 nima niti 5 kg!

(odgovor članu Inigo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?