|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:19:32   
siskamiska
IZVIRNO SPOROČILO: poldy

Punce hvala za tolažbo, upam da bo res vse skupaj hitro mimo, ker sem že zdaj ful utrujena...siskamiska


ja Poldy?????

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:20:42   
siskamiska
 

joj Poldy, sorry sem mislila da si hotla še nekaj napisat, pa sem šele zdele vidla da si

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:25:13   
siskamiska
Poldy vem kakšen položaj misliš da naj bo ta za pestvanje, sej ga samo tako držim v naročju, drugače ga sploh ne. Preoblačenje v  naročju mi dela pa nekaj težav, sej sem se dons že dobovorila še z eno fizioterapevtko da bom šla k njej pa bom njo prosila naj mi pokaže. Tako da bomo hodili samo še na fizioterapije in delali nič več drugega sploh! user posted image

A katera ve mogoče koliko pride parkirnina na železniški v LJ?

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:28:54   
poldy
Ja meni je to treniranje na začetku kar nekaj časa vzelo, pa imam samo enegauser posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:29:43   
Nisaa
oj!

poldy a vi ste tud mel parezo ,sej nevem al je to isto ebrova alpa brahialis pareza??
no to je blo pri mojih obeh  pri prvem desn aroka pri gaju pa leva...no Gajeva je že skor čist ok zgleda ni mel take hude pareze ,je pa zadnč rekla terapevtka da je manj hipoton -mehak kot pa Maj  k je tud k njej hodu??Kam pa hodte na nfth ???

no sm dons srečala v trgovini zdravnico ,ki je Gaja oživljala,pa nims mogla kr mim sem se ji zahvalla pa mal sva poklepetale ni mogla vrjet da je že 4 m pa ful je bla vesela da je vse ok z njim,pa je rekla da nej se pridemo enkrat gor v bolnico pokazatuser posted image user posted image


_____________________________

Papa Nina
27.8.2006 je na svet pokukal najin Maj
11.7.2007 pa je prišel čudežni herojček Gaj

(odgovor članu poldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:30:56   
corfu
čeruser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Nisaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:35:04   
Freycha
čer corfuuser posted image  a me kaj pogrešaš? user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:37:12   
corfu
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

čer corfuuser posted image  a me kaj pogrešaš? user posted image



Itak user posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:39:11   
rumba
Čer!user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:41:06   
baja*
poldy upam na čimboljši razplet pri tvojem dragem in mami pa da ne bodo Urše zobki preveč matrali user posted image
tašonka tudi jaz sem mislila, da je žlička tega in onega že uvajanje GH. Jaz našemu nisem še nič dala, in se kot pijanec držim plotauser posted image . Že od začetka sem si rekla, da bom prvih 6 mesecev izključno dojila in očitno mi bo res ratalouser posted image  (še 2 tedna). Mika me pa večkrat in mu dam kaj za povohatuser posted image , ma sem nesramnauser posted image .  Samo upam, da mi ne bo mali pol odklanjal GH, kot je bilo pri Rumbi. Siskamiska a ti si že začela z GH? Sprašujem, ker je Rene približno enako star kot David in Domen. Sicer pa čestitke za Davida, da je bil pohvaljen, pri Domnu pa se bo tudi vse poštimalouser posted image  user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:41:58   
baja*
aja, pa dober večeruser posted image
kak sem nevljudnauser posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:51:03   
rumba
baja*, ma moji otroci so že od nekdaj neješči, tako da je tudi to pripomoglo, da nista želela gh. Rene bo pa ja jedel, no?user posted image

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:57:26   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: corfu

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

čer corfuuser posted image  a me kaj pogrešaš? user posted image



Itak user posted image



iiii kak lepo!!user posted image

ja kam si pa sedaj izginila?user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:58:36   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: rumba

baja*, ma moji otroci so že od nekdaj neješči, tako da je tudi to pripomoglo, da nista želela gh. Rene bo pa ja jedel, no?user posted image


jah ti vzgajaš naslednjike Heidi Klum pa kakega moškega predstavnika manekenov, itd.. user posted image

(odgovor članu rumba)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 21:59:39   
SANEK1
Dober večer babike!user posted image
Kak ste?
Mi smo tak-takuser posted image user posted image user posted image
Živa že dve noči nekaj štrajka, zaspi hitro, pol se pa zbudi in se hoče igrat in če se 5 min. ne ukvarjam z njo, se že kremži, če pa je še 5 min ne upoštevam pa taki jok. Sem se takoj spomnila na tebe Zvesta.
Upam da bo danes bolje.user posted image user posted image user posted image

Včeraj sem bla po dolgem času sama z mojimi babami-žabami pri eni prijateljici na RD. Kak je blo fajn. Res je pasalo. user posted image
V soboto pa gremo spet na čago, ma druga prijateljica 30!!! Juuuuuuuuuuuuuuupi.user posted image user posted image user posted image
Upam, da bo Živa sodelovala. user posted image user posted image user posted image

Za vse ki imate take in drugačne probleme user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 22:02:39   
rumba
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

IZVIRNO SPOROČILO: rumba

baja*, ma moji otroci so že od nekdaj neješči, tako da je tudi to pripomoglo, da nista želela gh. Rene bo pa ja jedel, no?user posted image


jah ti vzgajaš naslednjike Heidi Klum pa kakega moškega predstavnika manekenov, itd.. user posted image


Jap, ko se bomo pogovarjale tam na nastnikih bom pa važna.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Julijke 2007 (2.del)
22.11.2007 22:07:54   
Kristina_1
Kapica jaz sem mela od Tomija, pa se mi je sam sklopu, neki ni blo o.k., pa smo ga nesli zanenjat.

Poldy eno user posted image za tvojga in eno user posted image za mamo. Kaj je pa tvoj delal, da ma strgano mišico?

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 0:56:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Mika me pa večkrat in mu dam kaj za povohatuser posted image , ma sem nesramnauser posted image .

Joj, naš mali itak že ful opazuje, ko jemo, zadnjič je pa potem, ko se je on že najedel, jokal (!), ko je gledal mene in Špelo jest kosilo, pa sem mu tko za foro ponudila žličko s kosilom, da vidim, kaj bo naredil in se je zagnal v tisto žlico, da sem se kar ustrašila.user posted image Je na široko odprl usta, zagrabil mojo roko in si poskušal žličko stlačit v usta.user posted image Bogi revček... Skratka, sem se odločila, da bom zdaj počasi začela mu uvajat okuse. Ampak nikoli nimam miru tega narest, ker bi mu rada čez opoldne to dala. Bom v soboto ali nedeljo začela, takrat bom menda doma ob taki uri.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 7:18:00   
bačko
Dobro jutro!
Midve sva že pokonci in piševa.Žana je ponoči bila pridna.Imam eno vprašanje.Kateri riž se daje otroku?Midve bova danes probale jabolko.Banana ji je bila všeč in tudi nobenih reakcij ni bilo.Bomo videli kako bo jabolko prenesla.Moj je zelo proti temu da ji že dajem sadje za probat.Tudi njegova mama mu govori da lahko že kaj probava samo on pravi da bo raje zdravnico vprašal.No jaz pa to kar malo naskrivaj delam.user posted image
Pa še nekaj.A je obvezno ko otroka matrajo zobje da ima vročino in drisko?Naša ima kar ene napade in se naprimer kar naenkrat zapodi proti svoji roki ali pa igrači in jo začne grist.Vse daje v usta slini se še ne tako veliko.Ponoči pa je danes kar nekaj jokcala če prav je spala.
No bodite pridne in tiste katere imate bolne otroke user posted image user posted image user posted image in da se čim preje pozdravijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 7:55:28   
Freycha
dobro jutro!

včeraj so nam pa RR vzeli.... mi je bilo prav čudno user posted image  ampak sem ugotovila, da nisem šla nič prej spat... sem pa tv dlje časa buljila user posted image

jupiiiii danes pa k frizerju. Sem bila nazadnje tik pred porodom..... sem že prava dolgolaska user posted image


(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 7:57:28   
bačko
Dobro jutro!
Jaz bom pa naslednjo soboto šla k frizerju da bom za nedeljo za Žanin krst lepa.user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 8:09:30   
lencyyy
jutro!
No tudi midve s Tajo sva že pokonci,sva že atija pelali v službouser posted image

BAČKO tud meni je moj k sem začela probavt gh kr nekej težil,da ne še,da naj dohtarco prašam pa ne vem kaj šeuser posted image ,da o tašči ne govorim,k bi tanajraj vidla da iz Bleda pridem v Radovljico da bo ona kej spasirala,jest pa sam vzamem.HUDOOOOuser posted image user posted image ,ko da ne znamuser posted image .Ja jest sem ji dala navaden riž pa je blo vse ok,zraven sem pa zmiksala še cvetačo pa ji je blo fejst všeč,jest ji dam en dan sadje, drugi dan zelenavo, tretji dan sok,pa morem rečt da kar sva probale jo ni nč zvijal pa vse ma radauser posted image user posted image
Tud midve mava mal nosek zabasan ampak pomoje nav hudega,upamuser posted image



_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 8:11:30   
lencyyy
uuuuuuuuuuuu frizeruser posted image user posted image
jest tud v soboto komaj čakam,sama sem frizerka pa si ne morem kaj dosti pomagatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

11.7.2007 Je na svet pokukala našaTaja

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 8:12:48   
corfu
Jutro

Freycha nisem ušla, ampak se nisem mogla povezatuser posted image , pa ravno včeraj, ko se je moj z maketami ubadal, pa sem imela čas...no zdaj sem tukajuser posted image . Jaz naši frklji tudi uvajam, ampak kot pravi Tašonka to traja, cel obrok je velik za noht na palcuuser posted image user posted image user posted image user posted image , bistveno mi je da okuša nove okuse, pa da je vse na easy, brez živčnosti, če hoče je, če ne, se doji...pa obe uživamouser posted image  pa še dogajauser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Julijke 2007 (2.del)
23.11.2007 8:20:32   
bačko
Lencyyy hvala za odgovor.Ja naša je imela 3 mesece krč in zato se moj boji.Da bi Žana imela kakšne težave s prebavo.Moja mami in tašča sta obe zato da naj ji že dajem GH in mi tudi dajeta nasvete kaj in kako.Samo moj je tako trmast in more biti tako kot on pravi.A pol ji lahko naprimer dam riž  od ucle bensa?A ne obstaja prav otroški riž?

(odgovor članu lencyyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?