|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šeleshamer
26.11.2007 16:45:18   
MARTINŠČICA
Hojla, mene pa zanima, kje je možno čim cenej kupiti šeleshamer (A4 format) in kuverte za voščilnice? Hobbyart je drag ko sam satan, razne papirnice tudi. Je to možno nabaviti v Obiju, Merkurju ... Kje v kr ali LJ? Rabim pa za kakih 100 voščilnic, se pravi 50 šeleshamerjev in 100 kuvert.

Hvala.


LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šeleshamer
26.11.2007 16:50:13   
hubi
V Obiju tega nimajo, sem že iskala. Poglej na stran od Antusa. O geslu in up. imenu je bilo pisano nekaj časa nazaj.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šeleshamer
26.11.2007 17:07:32   
citrončica
gorenjski tisk mogoče, pa v loki paleta-čeprav je to podobno kot hobyuser posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šeleshamer
26.11.2007 17:09:45   
zoom zoom
DZS

(odgovor članu citrončica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šeleshamer
26.11.2007 17:19:12   
portugalka
v nekem centru Euro in še nekaj (tam blizu BTC-ja, zrave neke trgovine za motorje) imajo papirnico za prodajo na debelo, ma lahko kupiš tudi posamično in imajo miljon vrst kuvert in papirja bolj poceni...
ne vem natančno zdaj imena trgovine, bom pogledala

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šeleshamer
26.11.2007 17:58:32   
Una
V DZS-ju stane 10 A4 šeleshamerjev okol 0,5 evra. Sm prejšnji teden kupila, pa ne najdem računa, da bi ti povedala točno. Meni se je zdelo poceni.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu portugalka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šeleshamer
26.11.2007 18:28:16   
Kristjan
Martinščica in Una!

Samo pojasnilo, da ne bomo živeli v zmoti

"šeleshamer" (Schoellershammer) je proizvajalec papirja, oznaka A4 pa je format papirja. Predvidevam, da imata v mislih karton formata 70x100 cm (= B1 format).

Splača se pogledat  še v Europapier na Leskovškovi 14 v LJ. Pa brez zamere in lep pozdrav!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šeleshamer
26.11.2007 18:51:21   
MARTINŠČICA
Kristijan, hvala za pojasnilo.

Ampak jaz res potrebujem na A4 fotmat narezan karton (pri nas vsi rečejo šeleshamer kartonu, iz katerega so narejene voščilnice). Le tega potem prepolovim in dobim dva kartončka A5 formata, vsakega še enkrat prepognem in dobim 2 (prazni) voščilnici . Kje se da to kupit, pa še kuverte zraven? Pa da je velika izbira barv tako kartona kot tudi kuvert.

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šeleshamer
26.11.2007 19:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kristjan

Splača se pogledat  še v Europapier na Leskovškovi 14 v LJ. Pa brez zamere in lep pozdrav!


To sem tudi sama slišala :).

(odgovor članu Kristjan)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šeleshamer
26.11.2007 19:54:10   
Kristjan
- Prometej (sem skoz prepričean, da majo tu največjo izbiro),
- Antus,
- Levček (hala A, BTC),
- DZS,
- Konzorcij,
- Europapier (še vedno mislim, da se splača it pogledat al pa vsaj poklicat kaj se da dobit pr njih),
- Müller (po moji oceni najceneje, čeprav izbira ni ravno velika),
- Office 1 Superstore (BTC zraven Ariela),
več se trenutno ne spomnim.

Lp in upam, da najdeš kar iščeš (čim ceneje seveda)!

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 7:11:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kristjan)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šeleshamer
27.11.2007 10:22:00   
Anonimen
V Prometeju nimajo NIC! Tisti A4 papirji, ki so 0,20€ so pretanki za voscilnice, ze narejene voscilnice, ki jih se samo prepognes, pa stane ena 0,58€. Tudi jaz to iscem in sem imela namen it se v DZS, pa zdaj vidim, da bo treba v Office 1 Superstore. Rabim pa rdecega, pa zelenega ... Kuverte bodo pa kar navadne bele, to pa imamo doma.

Kje pa je Leskovskova v Lj? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šeleshamer
27.11.2007 10:36:43   
MARTINŠČICA
Hvala lepa vsem. Zdaj vsaj vem, kje naj iščem.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šeleshamer
27.11.2007 10:46:08   
siskamiska
Leskoškova ulica je v BTC-ju in sicer nasproti koloseja v smeri proti staremu Tušu. Ko prideš od koloseja na novi rondo greš naravnost proti Sanolaborju.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šeleshamer
27.11.2007 11:39:20   
Una
V DZS-ju so mi dali, ko sem rekla šeleshamer, malo trši papir, in pod tem pojmom jaz tudi razumem šeleshamer. Je pa primeren za voščilnice. In me je vprašala, če rabim velikost A4, A3 ali B? (nevemkolk).
Al pa že od osnovne šole naprej ne vem, kaj je to šeleshameruser posted image user posted image user posted image


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šeleshamer
27.11.2007 20:49:31   
Kristjan
Glej Una!
Nisem imel namena kogarkoli podcenjevat al pa okarakterizirat, da nima pojma. Želel sem samo pojasnit to, da večina ljudi živi v zmoti glede samega pojma šeleshamer. Glede na to, da že nekaj let poklicno delam s papirjem (veleprodaja), sem pač hotel samo dobro in razjasnit pojme. Zdaj, če se pa ti čutiš prizadeto al pa si to vzela kot zlo namerno pa oprosti, da sem se sploh vključil v debato. Vidim, da nima smisla pomagat, ker eni žal pač tisto kar slišijo v oš, vzamejo za sveto.

Martinščica, tebi pa hvala za razumevanje, sem res vesel, da si vsaj ti vzela moje pisanje kot dobronamerno pojasnilo in da si našla kar si iskala user posted image  Lp

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šeleshamer
27.11.2007 23:26:08   
Anonimen
Kristjan, potem pa moras enako poducit se vse knjigarne, pa vse uciteljice .... user posted image  

Una, a imajo pisan "seleshamer" ali samo bel, A4?

(odgovor članu Kristjan)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šeleshamer
28.11.2007 10:14:35   
Una
Ribi, tega pa nisem spraševala, ker mi je sama dala belega in takega sem tudi potrebovala.

Kristjan, ne počutim se prizadeto, ampak nevedno (vsaj glede pojma šeleshamer).


_____________________________

LP, Una

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šeleshamer
28.11.2007 23:17:36   
pinfek
Antus ma že v naprej pripravljene voščilnice (ti samo ustvarjaš)
Mislim pa, da imajo tudi nekaj papirja v velikosti A4 (cen pa nažalost nebi vedel...)

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šeleshamer
1.12.2007 7:44:51   
dskubin
IZVIRNO SPOROČILO: Kristjan
"šeleshamer" (Schoellershammer) je proizvajalec papirja, oznaka A4 pa je format papirja. Predvidevam, da imata v mislih karton formata 70x100 cm (= B1 format).

Česa vse človk ne zve na RRju. Meni je pa prav všeč, da sem zvedla nekaj, za kar drugače nikoli ne bi. No, sej prav hudo ne bi blo, če bi umrla v zmoti o "šeleshamerju", ampak mi je pa vseeno fino, če se kr tko, mimogrede, kaj novega naučim.
Thx Kristjan!

(odgovor članu Kristjan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šeleshamer
1.12.2007 8:25:11   
Anonimen
V DZS-ju imajo rumenega, oranznega, rdedcega, roza, zelenega, modrega ... A4 format! Stane pa en list 0,12€.

LP

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šeleshamer
1.12.2007 20:08:47   
Kristjan
Trgovina Art v Cityparku ma tud precej izbire (vsaj včasih se je dal dost dobit). Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šeleshamer
1.12.2007 21:45:56   
Anonimen
Kristjan, nima. Ima samo tanjsi barvni papir, cene se gibljejo od 0,11 do 0,72€ za en list papirja. Sem tudi tam ze iskala. Mogoce bi kaksen od ta dragih bil primeren, ampak ostali so pa pretanki, vsaj meni.

(odgovor članu Kristjan)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šeleshamer
2.12.2007 14:47:37   
Lara28
V Artu imajo že narejene voščilnice.V taki naravni barvi. Cena paketa (10kom) z kuvertami je 1,29 Eura.
So res take univerzalne zelo lepe barve, da lahko na njih narediš karkoli!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: šeleshamer
2.12.2007 22:40:14   
Anonimen
O, to je pa kul cena. Jaz tega v LJ nisem vidla, v MB pa niti nisem sla gledat vceraj. No, saj sem svoje ze naredila, ampak dober info za naslednje leto user posted image

(odgovor članu Lara28)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?