|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. hauschka
2.12.2007 14:10:32   
venezuela
kupila sem včeraj njegov puder. Baje, da je naravna kozmetika. Kako ste kaj zadovoljne z njegovo kozmetiko? pa uporabljate tudi kaj njegova ličila? Jst sem včeraj prvič nekaj od njega kupila. Pismo, sej je biu drag 17,99 eu. Lp

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 14:24:40   
Anonimen
Ne uporabljam. To je iz lekarne, kajne?

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu venezuela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 14:28:39   
venezuela
ja, pa v sanolaborju tud majo

_____________________________

Pojdi naprej in se ne oziraj nazaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 16:06:38   
blue sky
Jaz imam kremo za roke in kremo za noge in sem zadovoljna. Je pa naravna kozmetika, zato je tudi malo dražja.

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 18:32:26   
muki1
Uporabljam kremo za sončenje in je zakon.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 19:42:23   
Magi*
sicer naj ne bi imela konzervansov, ima pa verjetno namesto tega alkohol. ta pa zna dražiti kožo. sama sem poskusila kremo za obraz in mi ni pasala.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu venezuela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 21:39:53   
Anonimen
Ja, full je draga, ampak je zakon!
Jaz hodim k kozmetičarki, ki uporablja samo dr.H izdelke in sem zelo zadovoljna. Doma imam samo kremo + masko za obraz.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 22:08:28   
jera3
Jst sem bila v lekarni, ko je bila tam predstavnica te kozmetike in mi jo je mal predstavila in tudi namazala me je z njihovo kremo...,  ta kozmetika naj ne bi vsebovala konzervansov, se pravi naj bi bila popolnoma naravna, kar pa, po mojem mnenju ne pomeni, da se to na naši koži pokaže kot zelo uspešno.
Zanimivo je, da se te kreme uporabljajo po letnih časih in ne po starostnih obdobjih kože.
Jst je ne uporabljam, sta jo pa teta in kolegica in jima ni ustrezala, obema so se začeli delati lišaji in mozolji.
Sem pa tudi slišala, da je to ravno zaradi tega, ker kreme nimajo dodanih raznih kemičnih sestavin, ki kožo "zagiftajo", ampak  vzpostavijo  naravno delovanje kože.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 22:52:21   
Magi*
krema, ki nima nič konzervansov , ne more biti stabilna (nepokvarljiva) več kot par dni in še to v hladilniku. zato so pač dodane druge sestavine, običajno alkohol, pa verjetno še kaj (nisem ekspert).

meni je predstavnica te kozmetike "prodala" kremo, ki naj bi bila primerna za mojo kožo. krema je bila precej mastna in mi je rekla, da je treba nad mastno kožo z maščobo. japajade. hvala lepa, sem si takrat res zapacala kožo. poleg olja kutine in "nevemčesaše" je vsebovala tudi eterična olja, ki občutljivo kožo dražijo.

moji mami pa je krema odgovarjala, ker ima suho kožo in nič občutljivo. zato je fino preden vas nekdo prepriča v nakup česarkoli poznati svojo kožo in njene potrebe. ni za vsakega vse.

odkar sem našla "svojo" kremo je ne zamenjam za nič na svetu. zanimivo, da je moja koža sedaj zelo lepa, nič več ne reagira na vsako malenkost, mozoljčkov ni več sploh. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 23:02:56   
solatja
jaz sem bila poleti na njihovem promocijskem čiščenju obraza in ličenju in mi je bilo takrat prav všeč. za začetek sem si kupila tonik, ki mi je res zelo všeč in ga še zdaj uporabljam. potem sem nameravala kupiti kremo, ampak mi ni nobena odgovarjala (zgleda, da njihove kreme niso ne vem kaj). kupila sem še eno njihovo šminko, ki pa je bila res zgrešen nakup, ker barva ni bila skoraj nič vidna, obstojnost je bila minimalna, cena pa ne eno ne drugo user posted image  user posted image

sicer pa mi je sama ideja naravnosti zelo všeč, ampak mene je malo odbilo tudi to, da imajo vsi artikli zelo podoben, zeliščni vonj (tonik, kreme, gel za tuširanje, mleko za telo, ...). kozmetika je solidna, cena pa (za moj okus glede na vse ostalo) pretirana!!


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu jera3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. hauschka
2.12.2007 23:11:31   
solatja
sem prav šla pogledat sestavine tonika, kjer piše, da vsebuje "rastlinski alkohol iz krompirjevega škroba", pa še neke 3 -ollole al nekaj takega, ki bi naj bili sestavine eteričnih olj.

mi je pa res bilo zanimivo, ko mi je na tistem svetovanju ženska izjavila, da se gre nad mastno kožo z oljem, ker bolj izsuši (neka teorija, da če se namažeš na vlažen obraz, ti olje kožo najbolj izsuši. če pa bi rad, da se koža vlaži, pa moraš z oljem namazat fajn suho kožo... ali je ravno obratno user posted image user posted image ).

baje pa da Brad Pitt uporablja dr. Hauschka kozmetiko...


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. hauschka
3.12.2007 0:39:00   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

baje pa da Brad Pitt uporablja dr. Hauschka kozmetiko...



hehe, potem pa svizec zavjie čokolado. user posted image  hopla, mogoče je pa vse res...

ma jaz več ne nasedam na razne marketinške trike in mite. moram sprobat na sebi in samo temu verjamem.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. hauschka
3.12.2007 8:48:22   
solatja
Magi*, zgleda, da sem pozabila na konec stavka prpopat tega smajla... user posted image res nisem pričakovala, da bo kera to tako resno vzela user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dr. hauschka
3.12.2007 9:21:03   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: solatja

Magi*, zgleda, da sem pozabila na konec stavka prpopat tega smajla... user posted image res nisem pričakovala, da bo kera to tako resno vzela user posted image


ma saj sem vedla, da si tako mislila. user posted image


mi pa kr mal dekl dvigne, ko mi razno razne prodajalke in agentke prodajajo buče. makes me wanna scream. user posted image  (glej avatar)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dr. hauschka
3.12.2007 9:34:19   
solatja
jah, Magi, saj jim ne moreš zamerit. dandanes smo ljudje že preveč pod vplivom vseh teh reklam in marsikatera kupuje zaradi reklame in ljudi, ki reklamirajo, ne zaradi samega izdelka. prodajalke pa tudi ne morejo vedeti, da si ena od "uspešno distanciranih" user posted image user posted image

_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?