|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odtisi na das masi
4.12.2007 22:24:19   
ccoko
Enkrat sem zasledila, da je ena delala darila z odtisi rokic in nogic iz das mase. Pa me zanima kakšna darilca so to in kako izgledajo, ter če je možno seveda napisati tudi postopek. user posted image
Mislim, da sem zasledila da je ena delala okvir za slike, samo si ga ne predstavljam. Zato bi res prosila za pomoč in idejo, da presenetimo babice z novoletnimi darilci.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odtisi na das masi
4.12.2007 22:39:36   
Putka
Jaz sem to naredila, samo ne vem če si moj post brala. Sem kupila barvasto Fimo maso, ki je še celo trša od das mase, tako da bo das še bolj primerna.

Fajn jo pregneteš, da je čimbolj mehka, ker lažje odtis narediš. Je potem treba rokico/nogico kar malo na silo not potisnit, jaz sem to delala nekje pri 1 letu. Posušiš po navodilih (ne spomnim, gre v pečico ali kako). Belo das maso lahko še pobarvaš in polakiraš.

Kupila sem prazen lesen okvir, izrezala karton za ozadje in nalepila gor.

Fimo masa je v vseh možnih barvah, pa celo prstni odtisi so se poznali, tolk fina je.

Sem okvirček poskenirala da bi gor naložila, pa shrani.si ne delauser posted image

(odgovor članu ccoko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odtisi na das masi
4.12.2007 22:43:30   
ccoko
super, super, si že približno predstavljam. user posted image  To bo pa prav super user posted image
Hvala, hvala, bom šla že jutri v šoping!

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odtisi na das masi
4.12.2007 22:45:01   
ccoko
sam neki bi pa vseeno še vprašala, a si prej naredila kvadratek al krogec predno si odtis naredila, pa kolk debel mora bit, da lahko pol gor prilepiš?

(odgovor članu ccoko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odtisi na das masi
4.12.2007 22:48:11   
ziva_
das masa se susi na zraku, ne rabis je pect


(odgovor članu ccoko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odtisi na das masi
5.12.2007 9:07:00   
frutka_
Das maso imaš v dveh barvah, v beli in rdeči. Meni je bolj všeč rdeča. Ko jo raztegneš lahko z zobotrebčkom vanjo pikneš dve luknjici da ploščico lahko obesiš na zid. Brez okvira.

(odgovor članu ziva_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odtisi na das masi
8.12.2007 0:23:52   
kšpela
drugace pa prov prodajajo take okvircke z maso prov za otrocicke.moji mali katji je moja mama kupila za bozicka in je ful dobr pa se za sliko je prostor .stane pa 11 evr.mas seveda razlicne modelcke.komi cakam da bo bozic da bomo pacali.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odtisi na das masi
8.12.2007 12:30:34   
Blink1
Lahko paokvir narediš s keramofixom. Sem ravno iz Arta. Imajo luštne kalupe za okvirje, pa potem noter daš odtisek.

jaz bom probala najprej s fimo maso, če nebo OK, pa z das maso.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odtisi na das masi
8.12.2007 15:22:10   
bobika
Takšno slikico sva pa midve naredili. Odtis je na das maso in ko je bilo posušeno sem s pastelnimi barvami prebarvala.

user posted image

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odtisi na das masi
13.12.2007 9:24:47   
bubče
še malo pomoči bi rabila...a ste das maso kaj pomešale z vodo? sem včeraj probavala, pa je bila res trda in ko sem pritisnila rokico gor, se ni nič poznalo user posted image  

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odtisi na das masi
13.12.2007 20:17:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bubče

še malo pomoči bi rabila...a ste das maso kaj pomešale z vodo? sem včeraj probavala, pa je bila res trda in ko sem pritisnila rokico gor, se ni nič poznalo user posted image  


das masa je trda ja, je treba močno pritisnit, da se odtis pozna, pa maso moraš zato bolj na debelo razvaljatuser posted image

(odgovor članu bubče)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odtisi na das masi
13.12.2007 20:27:01   
arielca
Lumpi das masa je precej mehka in je lažje narediti odtise.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?