|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 19:57:49   
*
No, tokrat so hitro začeli pokati in ga prejle prvič prebudili.

Nič ni jokcal zaenkrat, se pa bojim, da bo zelo pestro...pa že tako ali tako imava noči pestre..kar bojim se malo.:(:(:(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:11:41   
Jančika_
Pri nas zaenkrat še gre, predvsem zato, ker imamo dobra okna. Ampak ko udari čisto blizu in potem odmeva med bloki...fuj fej:hudicek:! Mali spi, upam, da bo tako še naprej...

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:21:42   
saba01
oj
tudi jaz samo čakam kdaj jo bodo prebudili:(,zaenkrat še panča no bomo vidli kako bo pri nas:zmeden:
LP,Sabina:sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:25:04   
*
in spet ga je zbudilo..:((:((:((..prav prestrašen se mi zdi..:((:((:((

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:32:02   
Mojca20
Mi smo šli pa ravno spati, okoli nas pa že poka, grmi.... :hudicek:Tudi petarde niso več to kar so bile včasih.:zmeden2: Matr, ko useka se kar stolpnica zatrese!

Mislim, da bo tudi pri nas danes še pestro:(:(

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:39:18   
gala
Pri nas poka kot bi bombe metali :grrr::grrr::grrr: da bi jih :hudicek: pocitral!!! Kaj šele bo :( :(

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 20:58:49   
Sonka
Tega se tudi jaz bojim. Saj pokajo, kot za stavo.:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 21:00:38   
lol
Jest mam pa kr rasio pržganda ne sliš pokanja.Čist potihem nekaj blebeta.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 21:16:19   
thumbelina
Pri nas se je že začelo. Vedno mi med dojenjem zaspi in jo lepo prestavim v posteljico in je to to. danes pa itak cel arošada zunaj in mala ne more spat. Jaz bi se kar zjokala. Pa še sama sem doma. Kdo jo bo pa nosil celo noč? :((

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 22:04:27   
jagoda
Še pr nas na selu je ko na bojnem polju, kak je šele v mestu. Adam ful nemirno spi:(:(:( Upam, da ga ne bodo zbudili, ker pol jim bom pa js jutr, ko bojo mel mačka šla metat petarde pod okno!:)-:)-:)-

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
31.12.2004 22:12:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 22:24:42   
Pupica
ubožec:(

Ja naša tko trdo spi, da tut če bi moj dragi vso pirotehniko kar jo je nabavu sred dnevne sobe spustu, se princeska naša ne bi zbudila:)-

čimlepšo in čimmirnejšo nočko!:love:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 22:47:53   
Ro-La
K nam pa hvalabogu to pokanje ne pride:bravo::bravo: , če pa bi mi kdo v bližini petarde metal, pa da bi Laneja zbudil bi ga pa......:grrr::hudicek::grrr:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 23:08:15   
india
Grozljivo, k nam se celo muzika z mesta sliši!!!Pokanje pa itak ne poneha že cel dan! Samo našega mačkoa ne zmoti nič!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Zbudilo ga je pokanje
31.12.2004 23:56:07   
Blanka77
Naša tud še spi. Včeraj smo šli ob šestih gledat ognjemet in mi je v rokah zaspala. Očitno jo uspava.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?