|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 14:28:03   
*anč*
IZVIRNO SPOROČILO: muki1
DOJILJE, ENO VPRAŠANJE. Kako kaj vaša proizvodnja mleka user posted image ? Jaz sem prišla domov z zabetonirano desno dojko, me je že vse bolelo. A še katera še vedno ima toliko mleka user posted image


oglaša se še ena krava mlekarica user posted image .  muki men se isto dogaja ... mleka mam očitno še pa još,ker če spustiva kako dojenje mam zvečer že bombe,kr trde na določenih mestih. tko,da nimam pojma kdaj se bo to nehal ...


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 15:31:35   
moci
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Aja, še moj komentar na brisane strani:


user posted image  user posted image  user posted image

......NIKOLI VEČ JIH NE BOMO VIDELE, TO JE TO, NITI NE BO CD-ja. In zakaj sem tako prepričana? Zato, ker do zdaj niso izpolnili še nobene dane obljube.
se men tut zdi tako, ker mi ni jasno kako bi jih dobili nazaj? dvomim, da se bodo skozi stare back-upe prebijali in restavrirali izgubljene...
ne razumem zakaj nam niso poslali cdjev takrat, ko so obljubili... pa bi potem lahko tudi brisali naše strani, če so bile tolk napoti...


oni so iskali, pa niso našli luknje. jaz pa ne bom šla vsega gledat, kje manjka. user posted image
a potem rečem junija?


(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 15:48:49   
Jerneja_
Moderatoka je našla teme, ki manjkajo! Dobite nazaj!
Teme za nazaj pa dobite po mailu ne po CD ju user posted image .
LP

Jerneja RR

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 16:03:23   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Moderatoka je našla teme, ki manjkajo! Dobite nazaj!
Teme za nazaj pa dobite po mailu ne po CD ju user posted image .
LP

Jerneja RR


No super, sem prav vesela. Ker to so le naši spomini, neke vrste dnevniki in bi bila res veeeliiiika škoda, če bi se za vedno izbrisali. Za nas škoda, seveda.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 16:04:29   
Maxica
Muki, sem prav vesela za vaju, da sta tako lepo izkoristila soboto. Verjamem, da vama je koristila.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 16:08:26   
Maxica
Draga naša Piskot, ne vem, zakaj skrivaš, da danes praznuješ, tistih rosnih dobrih 20 se jih res nimaš kaj sramovat.user posted image  Vsekakor pa, iz srca vse vse vse najboljše, naj ti bo sinček še naprej v veliko veselje, čeprav ti kdaj prikrajša kakšno urico spanja, da bi bilo v službi čim manj takih maratonskih dni, pa da bi te Mr.Piskot vedno ubogal. Ostani taka kot si, še naprej, tako te imamo najrajši.user posted image
user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 16:10:10   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: frrrr

Maxica, a kruh pečeš iz različnih mok? moževa babica se kdaj mau igra in poskuša razne še kaj nestandardnega... in je vse full njami user posted image



Aha, danes sem pol belega, pol koruznega. Bel je sicer redko na sporedu, ker je enostavno predober in ga pojemo tik tak.user posted image  Sicer nam je pa najboljši in je največkrat pečen polnozrnat.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 16:23:23   
moci
draga naša piškotka, naj bodo tvoji delovni dnevi čim krajši in čim manj napeti. naj bo pobič priden, ata tudi, mačka tudi, in upam, da božičku pomotoma skozi vaš dimnik pade jankovičev sef. čeprav sem mu ga jaz naročilauser posted image

user posted image

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   [Brisano sporočilo]
9.12.2007 17:35:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 17:45:31   
muki1
Piškotka, vse najboljše. Pa čin čin user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 17:57:20   
mis
vse najboljše piskot!user posted image  Na zdravje!

maxica, kakšen je ta kruh iz kruhomata? Je kvasast okus al je tak pravi? Da ni tist preveč kvasast. Veš kaj mislim? Mogoče bi si pa to podarila za božičkauser posted image

moja mami prihaja k nam, bo imela jutri Tino. Jaz sedaj do praznikov delam že ob 10h, nadomeščam. Tako da se bosta stari mami malo izmenjevali pri varstvu.

Šibam še priprave narest, dokler sem še sama domauser posted image

@lina, lepo da si boljšeuser posted image  Upam da se ta teden res slišiva.

_____________________________

17.10.2006 sva dobila sončico Tino.
28.6.2008 je prišla še barčica Neža.
13.9. 2010 pa še žabica Anja.
17.10.2012 je prišel dečko, Rok.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 19:05:02   
Arabela
Moj otrok noče jest!!!!... no zdaj je moj topli sendvič, ampak drugače pa je zjutraj pojedla le žitno kašico, pije sicer dosti ampak danes bo prvič da ne bova večerjali.. noče noče noče... je verjetno da jo tako grlo boli?!

Jaz sem danes čist aut....poln kufer vsega imam, skregala z domačimi, atija boljše da ne pokličem ker se bova še ziher midva spičila.. ej naj gre vse skupaj nekam..


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 19:08:24   
Arabela
Mis mi smo sedaj pred kratkim kupili kruhomat, pa kupiva kar že narejeno moko z vsemi sestavinami za kruh pa se kar super obnese.. zdaj kruha nič več ne kupujemo, doma pa tako lepo diši ko se peče...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 19:14:15   
Anonimen
Arabela- dokler pije ni panike!!!!!!!! Probaj ji dat za  jest tisto kar ima najraje ( npr. Tinkara je danes pojedla sigurno ene 10 piškotov- leibniz, sicer vem, da to ni najboljše, ampak glede na to koliko je/ni jedla zadnji tedenuser posted image ......sem ji pustila), sicer je pa pomoje danes nadoknadila za nazajuser posted image

(odgovor članu Arabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 19:24:21   
Arabela
evo zdaj jeva stopljen sir iz toasta... vsaj nekaj...

_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:02:58   
psaša
Čer, nisem imela energije, da bi se prej javila. Ja, v petek je mali v roku dveh ur zakuhal na 39. Sem klicala zdravnika, sva dobila uro  okoli 17, prideva tja, vse povem kaj se je dogajalo. In glede na to, da je imel prejšnjo sredo pregled sečil skozi lulček, je bil seveda takoj sum na ponovni uroinfekt in naju je takoj poslala na pediatrično na odvzem urin in krvi, ker pri nas popoldne ne dela laboratorij. Smo prišli na P na Vrazov trg, pd tam na P na Staro pravdo, takoj so naju sprejeli. Odvzeli vodo in kri, je dobil kanalček v žilo na glavi, ker mu na roki ni našla žile, ker je pred tem dobil svečko, je imel 39.5. Skratka sem se ful ustrašla, ko so mi ga prinesli nazaj z povezano glavo. Sem mislila kaj so mu naredili, kaj ponesreči. Pa slišala sem ga v sobo med tem, ko so mu odvzemali kri, mi je bilo tko težko pri srcu, sem hitro poklicala očija, da nisem poslušala tistega joka. Oči je seveda šel po stvari zame in malega, ker si nismo niti predstavljal, da bomo ostali. No okoli 22h, sem zvedela, da je voda OK, kri ni glih super, možno od viroze, počakajte še na en izvid urina, ki bo zjutraj. Vsi so bili tako zeeeelloo prijazni. Sva bila z mojim čist presenečena. Je bil pa Miha edini dojenček na oddelku. Skratka mali je jokal ko nor, zaspala sva šele po polnoči. Zaspal mi je na rokah, ampak sem morala stati, hoditi. Bog ne daj, da sem se usedla oz. ulegla. No, sej potem po polnoči je bilo OK. Sej vmes je zaspal mogoče za kakšno uro. Skratka, roke so me bolele kot že dolgo ne. Spet ena travmatična izkušnja za našega Mihca. Sem mi je srce paralo, ko je tolk jokal, naslednji dan je bil kar malo brez glasu.
Jaz bi morala spati na enem zložjivem stolu, na koncu smo se tko zmenili, da sva lahko bila skupaj z Mihcem na bolniški postelji. Hvala višja medicinska sestra, še so dobri ljudje. Pa nočna sestra je hodila gledat, če so že izvidi, pa da so OK, pa da bova mogoče šla domov že jutri. Vse to okoli 23h.
Pa zdravnica je tudi že okoli 8h zjutraj prišla na okoli, na eno tako tini mini vizito. In ker so bili izvidi vsi OK, mali ni imel več vročine že od tiste svečke zvečer, smo lahko odšli že domov. In, ker oči ni verjel, da lahko gremo, da imamo že odpustni, sem ga morala kar nekaj časa čakati, da je prišel po naju.
Skratka, sem bila zelo živčna kaj je spet to en user posted image , pomirjena, da sva v bolnici, da nama lahko pomagajo. In vse to sranje, ki se vleče že skoraj 14 dni, je včeraj butno ven, sem bila čisto brez energije, povožena. No, saj sem bila še danes tudi, vendar je že bolje.
Mali je tudi že dober, razigran, še malo švoh, vendar OK. Rezultat, samo viroza. Hvala bogu.

< Sporočilo je popravil psaša -- 9.12.2007 20:08:07 >


_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:05:45   
psaša
Joj, kakšno klobaso sem napisala.

Sem vas na hitro prebrala
brina bravo za hojo
altati kako je z Nino, na ZS, če lahko
maxica jaz bi tudi prosila za CD
piskot čestitam za rojstni dan
Vsi ostali se čim hitreje pozdravite, sem sigurno še kaj izpustila, ne mi zamerit.

_____________________________

Miha 25.10.2006
Lara 06.05.2009

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:13:50   
*anč*

Piskot vse najboljše!



user posted image


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu psaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:22:49   
moci
zoja je pa nora na medenjake.
jih je zjutraj ukradla iz omare. je pripeljala trip trap in zlezla nanj in sklatila posodo. pridem v kuhinjo in ona sedi na tleh, v vsaki roki en medenjak in zraven skledauser posted image

(odgovor članu Arabela)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:29:30   
Arabela
Naš terminator končno zaspal...

Zdaj pa en film v dvd player pa se relaksirat...

Lahko noč...


_____________________________

KATARINA 19.9.2006
SERGEJ 25.2.2008

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:37:10   
piskot
cer.

hvala za cestitke.

nisem ravno fanica rojstnih dnevov. sploh ne svojih. vsaj zadnje case ne. ko sem bla otrok, so ble igrace, ko sem bla najstinica so bli zuri. zdej pa kr neki. brezveze. si bom pa eno vreco cipsa prvoscla zdejle.

psasa, samo da ste zdej okej.

maxica as prebrala? zdej kaj bolje?



_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   [Brisano sporočilo]
9.12.2007 20:38:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piskot)
  Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:40:14   
piskot
a bomo dale lu in borovnicko med pogresana osebe?

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: OKTOBER 2006
9.12.2007 20:42:39   
moci
točno. vsaj lu se je prej bolj pridno javljalauser posted image

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   [Brisano sporočilo]
9.12.2007 20:50:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?