|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 13:45:29   
BrankaO.
Kaj res niste za to,da se bi spoznale,zažurale???user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 14:43:06   
Samrela
Oprosti Branka, a mislim, da imaš premalo kilometrine na RR-ju, zato ni takega odziva na tvoj predlog. Že na povsem banalno vprašanje je čisto drugačen odziv, če ga postavi nekdo z eno zvezdico ali nekdo s štirimi. Kar je na nek način čisto logično...ljudje se pač dobro poznajo med sabo...pa čeprav le prek foruma.
Moje mnenje pač....
Lep december in upam, da dobiš kako dobro družbo za feštat! Jaz bom letos feštala z malo na prsih user posted image  user posted image  .

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:01:12   
filipina
lahko nekaj vprašam? Kako vezo ima koliko zvezdic ima kdo? 

_____________________________

Z nasmehom marsikomu polepšamo dan!

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:12:11   
BrankaO.
Tudi meni zvezdice niso smiselne!Pa tudi v redu mislila sem malo popestriti pa vidim da nima smisla!
Na drugih forumih me bodo še veseli čeprav se tudi men lahk zgodi nekaj takega da bom z otrokom na prsih takrat!
Vidim da tle nisem zaželjena pa grem !papa

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:37:14   
Samrela
Hotela sem reči samo, da je razlika, če imaš za sabo 2000 postov in si vsakodnevno na forumu ali pa če si napisal 20 postov. V prvem primeru te ljudje poznajo in so ti pripravljeni odgovarjat na kakršnokoli vprašanje, pobudo ipd.  Hotela sem samo povedat zakaj na tvoj post ni bilo odziva. To, da si tu nezaželjena, pa si si interpretirala čisto sama.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:40:36   
BrankaO.
Ni panike!Vi kar uživajte tle jaz pa žal lahko le takrat ko nimam otrok okrog sebe!Lep december pa še lepše novo leto 2008!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:55:08   
Samrela
Enako!user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 15:56:14   
fragola
Ja pomojem je tudi to, tudi sama nimam toliko kilometrine za sabo, vendar je res če nekoga poznaš je lepše klepetat., je pa tudi res, da pač enkrat je treba led prebit! Mogoče ponovi drugo leto temo in bo sigurno več odziva!

Pa srečno tudi tebi in veselo 2008!!!user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 18:05:36   
BrankaO.
Ja kaj hočemo če vam ni vam ni!Jaz pa vedn feštam sama ali z otroci!Trenutno so mi vsi ušli!Eni k svojim družinam moji učit jaz pa na RR!Fragola imaš prav jaz rada čvekam ampak tudi rada kaj vem o sogovornicah!
Bo že!Bom pa še kar sam brala pa tu in tam kdaj vskočila v besedo pa spet ušla...user posted image Bo že saj sem že navajena!
lp.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 18:08:31   
TIA22
Branka nikamor ne pobegni. Saj nas je veliko novih. Povej kaj o sebi pa se bomo spoznale.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 18:16:08   
BrankaO.
Kaj pa vem!Ne znam veliko govorit o sebi!user posted image user posted image Sem savinjčanka sedaj stanujoča v Grosuplju-prava mešanca-user posted image user posted image Drugač pa v 30-letu in pričakovanju 3 žogobrca trenutn še v trebuhu...user posted image user posted image pa ti??

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 18:27:53   
Anonimen
Čisto neumestno; malo ste na napačni temi in vas bodo prestavili. Pridite na "čvekanje v tri dni" - teme na dnu strani - tam na veliko čvekamo user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj res niste za feštanje??
10.12.2007 18:33:13   
Bubamaraa
BrankaO prosi moderatorje naj vsaj temo prestavi na Srečanje in družabni dogodki... ker marsikdo sploh ne bere foruma Zabava...

pa verjemi, da noben ne gleda tvoje zvezdice....user posted image

drugače me pa zanima kako misliš to izvesti???? kdaj, kje, kako ???? user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?