|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 15:57:00   
Anonimen
Moji pikici!user posted image

Danes mineva že drugo leto odkar te ni, drugo leto odkar si zapustila mamici in atija in odšla za vedno.Vem, da ti je tam kjer si zdaj lepo, a kaj ko te mamica noro pogreša,.......pogrešam tvoj vonj,tvoje male rokice in nogice,tvoja lepa lička,....pogrešam tiste trenutke, ki sva jih preživeli skupaj.Bila si tisto, kar sem si najbolj želela, tisto čemur sem se neizmerno veselila,bila si in si še vedno moje vse.
Vse na svetu bi dala, da bi te lahko še enkrat stisnila k sebi in ti povedal, tisto, kar sem ti vsako nočko preden si zaspala......da te imam najrajši na svetu.

Pogrešam te!user posted image user posted image user posted image user posted image

Tvoja mamica

http://www.ringaraja.net/forum/albumphoto.asp?v=moji&albumid=20878&asortType=3&apage=1

< Sporočilo je popravil Solzice -- 18.12.2007 17:16:52 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 15:59:07   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  takrat me je ganila tvoja zgodba in tudi danes se me je močno dotaknilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 16:03:46   
lelaval
Se spomnim tvoje pikice user posted image user posted image user posted image
Vedi pa, da imate najlepšega angelčka user posted image


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 16:09:09   
paris
Ponujam ti ramo v oporo in te objemam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 16:31:02   
ona
Edina,bodi močna,saj znašuser posted image user posted image user posted image user posted image
Vedi,da te tvoja pikica čuva vsak sleherni danuser posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 16:34:28   
metuLJchy
Boga mala pikica user posted image user posted image  Naj jo angelci čuvajo. Bodi močna. user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 17:14:55   
LIDJOČKA
Hudo mi je zate in vse mamice, ki ste izgubile svoje sončke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 17:19:08   
anajmad
Draga moja,vem kako je. Danes ravno mineva tri leta in štiri mesece,ko nas je zapustil moj sinek Vid. Vem ,da se ne more primerjati za vašo bolečino,ker vaša hči je bila le več časa z vami,kot moj sinek. Toda bolečina nikoli ne izgine.
Naj počiva v miru tvoja hčerkica.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 18:30:22   
špelin@
user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Tokrat sem nimam besed... Hudo mi je in mislim nate user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TIA LANINA 2. OBLETNICA
18.12.2007 18:43:09   
*pepelka*
Izguba otroka je bolečina, ki je ni mogoče preboleti, a ti si močna in vem, da se boš dobro držala tudi naprej.user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 19:13:40   
silvya
Kako čas beži, poznam tvojo zgodbo. Žalostna je, kot zgodbe vseh nas, ki delimo usodo s tabo. In vem kako ponosna si na svojo hčerkico čeprav ni s tabo in tvojo družino. In vendarle je na nek način z vami, v vaših srcih, kjer bo ostala do takrat ko se spet srečate.

                         user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 19:47:51   
Anonimen
ubogi angelčki,ki jim ni bilo dano dolgo biti na zemlji,ubogi starši,ki jim je bilo najdražje istrgano iz naročjauser posted image user posted image
jaz se jih takole predstavljam,kot so na sliki.Nasmejani in veseli,kako zrejo navzdol,k svojcem.

user posted image

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 20:27:37   
hannika
ne morem verjeti, da sta minili že dve leti. Upam, da vam bo čez čas malo lažje in da se potolažite ob misli, da je vašemu angelčku tam gor lepo in da vas z veseljem čaka. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 20:45:18   
viv_
Edina user posted image

Neva, ti si pa tako lepo napisala, da imam cmok v grlu...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu hannika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 20:55:52   
Anonimen
Hvala vam, da ste z mano.  user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
18.12.2007 22:48:17   
Zamima
edina, cmok imam v grlu ko tole berem user posted image user posted image user posted image ,...

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
19.12.2007 8:49:54   
KBM
Joj kako čas beži, spomnim se pred dvemi letiuser posted image user posted image user posted image


Edina, drži seuser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
19.12.2007 13:26:20   
Taula
Drži seuser posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
19.12.2007 22:34:00   
arielca
EDINA, spomnim se tvoje zgodbe in spomnim se, da sem samo jokala, jokala in jokala ... Tako zelo sem srečna, da si dobila še enga sončka, ki je s tabo in ob tebi. In mala Tia Lana je verjetno najbolj zadovoljen angelček, ko bdi nad svojo sestrico in pazi na svojo mamico. Mislim nate in ti želim vse dobro user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
20.12.2007 16:20:53   
Pi-kica 1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
20.12.2007 23:43:56   
lindy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
21.12.2007 10:36:21   
Lusa
Edina-moja draga!
Vsake toliko časa se spomnim na tvojo punčko tio lano ,njen lep obrazek in čopke ,ki si ji jih vedno naredila ,njene lepe oblekice ,njene migajoče nogice,...hudo mi jeuser posted image user posted image user posted image  ...,ker vsi spomini spet privrejo na dan ,ko sta bile z mojo Ajšo skupaj v sobici...čas beži ,nam pa še je vedno tako hudo...

Naya-Lina pa ima angela varuha-svojo sestrico.

lp

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
21.12.2007 22:53:53   
Anonimen
Jokam, napisati pa ti ne morem nič. Drži se. user posted image user posted image

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
22.12.2007 13:02:14   
bt08
Tvoj user posted image  Tia Lana te spremlja 24 ur na dan,povsod kjer si ti Edina te čuva!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: TIA Lanina 2. obletnica
22.12.2007 18:09:52   
janjja
Ne morem verjeti da čas tako beži. Velikokrat se spomnim na to zgodbo draga Edina in me vedno gane. Pravtako pa na Luso  in malo Ajšo. Vem da angelčki živijo z vami.user posted image

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?