|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 12:23:33   
Zala01
Pozdravljene,
mene pa zanima, če ima katera izkušnje z vzglavniki iz pirinih oz. ajdovih luščin. Imam ga namreč namen kupit, ker imava z možem oba probleme zaradi službe z vratno hrbtenico, pa sem nekje brala,da spanje na takih vzglavnikih pomaga.
Prosim  za nasvete od tistih, ki to same uporabljajo doma, pa kateri je bolj primeren-ajdov ali pirin? Hvala, lp...j.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 12:39:13   
OliveOyl
Kolegica je imela pirino polnitev,uporabljala ga je samo eno noč,ker
jo je žulil,ta druga ga pa ne more prehvalit.Čist odvisno,mene bi po moje tudi žulil.
Probaj.user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 14:38:27   
gala
Midva imava vzglavnik iz pirinih luščin. Pa ga ne zamenjava za nobenega več. Je že res, da rabiš ene tri dni, da se navadiš na glasnost (vsakič ko se premakneš, zašumi), ampak je vredno. Toplo priporočam.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 15:19:01   
solatja
tud moja mama je izredno zadovoljna z njim. je pa res precej glasen, ja.

sicer sem pa videla v Mullerju takega, ki je polnjen s češnjevimi koščicami... user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu gala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 18:12:07   
Carovnica Mica
imam ga polnjenega z ajdovimi luščinami-je super ko se navadiš da ko premakneš zašumiuser posted image

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vzglavnik iz pirinih oz. ajdovih luščin
19.12.2007 20:38:00   
Ronči
preveč šuška

(odgovor članu Carovnica Mica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?