|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 7:58:17   
puncica
Mah res mi tole ne gre z glave tale tema pa da še jaz odgovorim kje je čar službe v JU. To je moja prva zaposlitev po pripravništvu sem takoj dobila službo v JU za nedoločen čas in posledično sem si lahko lepo v miru planirala kako bom zanosila in kako bom otroka preživela ni bilo nobneih stresov ker sem vedela da me po porodniški služba čaka, če si pa za določen čas pa nisi sigurn al boš prišel nazaj al boš po porodniški na zavodu. Vidim zdej punce pri nas kako so v negotovosti al bodo dobile še podaljšano al ne in bi imela sodelavka otroka ampak čaka zdej da vidi če ji bodo sploh podaljšal še za kakšno leto. Uh tele kvote nam ne dajo dihat.

Sama se tukaj kjer sem dobro počutim kolektiv je mlad sicer so tu pa tam konflikti ampak še vedno pridem v službo rada, nikol mi noben ne teži če so otroci bolni nikol mi noben ne teži če moram kaj prej iz službe, če želim imet dopust, imam stalen delovni cajt (od 7-15) nič izmen, vikendi (sobota, nedelja) so vedno fraj, nič čudnih ur ko bi se naj delal, skratka men se zdi tole idealna služba (kar se tiče družinskega življenja) razen plače seveda, te bi pa itak vsi imel višje user posted image ampak glede na tole prebrano tukaj se ne pritožujem.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 8:57:50   
srki
Evo, puncica, to sem pozabila, glavno, kar si ti sedaj napisala. Noben ne teži, če si na porodniški, nimaš strahu, da te zaradi tega odpustijo. Koristimo dohtarja, pripadajo nam 4 ure, če grem med službenim časom do zdravnika. So prednosti in slabosti, predvsem v plači, ker imam dokaj odgovorno delo, samo za tiste, z izobrazbo, pač ne. Oni so haj naj. Pa kaj čem, vsaj plačo vem, da bom dobila  5. Pa kredit lahko dobim, ker imam službo za ndč, slabše, če si npr. za dč,...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 9:48:17   
Anonimen
Jst pa s VI. stopnjo delam kot kelnarca že 5 let,  za 355 € neto + malca 40 € izplačana v bonih za lokalno trgovinco, kjer nimaš kej kupit in kar je je drago ku user posted image . Potni stroški mi pa itak ne pripadajo, ker imam do delovnega mesta 2 km.



(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 13:09:30   
Nončika
alo!

za VII.stopno izobrazbe na delovnem mestu, ki zahteva V.stopno izobrazbe 700 € z malico in prevozom skupaj. 1l delovnih izkušenj.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 17:31:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki
kupujem, kar se hrane tiče, tisto, kar rabim, ne pa, da grem po kruh in mleko, na blagajni pa s polnim vozičkom.

Daj mi recept za tole... kako naj se jaz tega odvadim... pa res, no - samo po kruh sem šla, ker ga je zmanjkalo... potem pa z h kruhu potrebuješ še salamo... pa majonezo... k salami sir... pa nekaj moraš popit, seveda... štirje smo in vsi štirje pijemo različne pijače... no, pa po sendviču paše tudi kakšna sladkarije... štiri različne, seveda... ne smem pozabiti na pasjo konzervo... ma zakaj se ne bi pa še pes posladkal - evo, briketi... v vrsti pri blagajni pa še čigumije, ker imajo ravno ene nove... zanič kot sto hudičev... na blagajni pa še čiki... double... Zakaj je potem račun najmanj 20€ in to "samo" za kruh? user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 17:35:59   
baguSka
kupujem, kar se hrane tiče, tisto, kar rabim, ne pa, da grem po kruh in mleko, na blagajni pa s polnim vozičkom


ufff.. tole bi se pa tud jst rada naucila.. sem glede tega taka kot darja.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 17:36:30   
baguSka
Nemoj, da ideš mojom ulicom... :-)


sori.. tokrat ni slo drugac..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Kakšne plače imate?
23.11.2007 22:13:35   
biga
7. stopnja izobrazbe, univ. dipl. novinarka in urednica, regionalni medij, 3 leta delovne dobe, 800 evrov neto + malica + prevoz. Za moje pojme premalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Kakšne plače imate?
24.11.2007 2:57:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
Nemoj, da ideš mojom ulicom... :-)

sori.. tokrat ni slo drugac..

VEDNO imaš še drugo možnost (ne samo to, da greš po moji ulici). user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Kakšne plače imate?
24.11.2007 14:15:38   
Anonimen
VII.st., sodniška pripravnica, 0 let del. dobe = 600 eur neto 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Kakšne plače imate?
25.11.2007 0:43:28   
Anonimen
2500 E na mesec... 7 stonja + dodatno izobrazevanje

(odgovor članu Balonchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Kakšne plače imate?
2.12.2007 15:52:43   
Anonimen
VI.stopnjo, delam trenutno za V. imam pa s potnimi vred(malice ne plačajo, ker jo imamo tam) 700Eur. Upam da kmalu dobim kaj za svojo izobrazbo, nekaj se kuha...
Moj ima pa isto plačo al pa malo več. Torej skupaj okoli 1500 Eur, pa preživimo... bo že.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Kakšne plače imate?
3.12.2007 10:39:45   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

kupujem, kar se hrane tiče, tisto, kar rabim, ne pa, da grem po kruh in mleko, na blagajni pa s polnim vozičkom


ufff.. tole bi se pa tud jst rada naucila.. sem glede tega taka kot darja.. user posted image


Jaz sicer tudi nisem ravno zgledna glede nakupovanja samo tistih stvari, ki jih dejansko potrebuješ, ampak svetujejo takole:

doma narediš spisek potrebnih stvari, okvirno izračunaš, koliko to znese, vzameš toliko gotovine (+ malo rezerve, pa ne preveč, ker je potem spet štala) in greš v trgovino. Tako si pač prisiljen kupiti samo toliko, kolikor imaš dejansko gotovine v denarnici. Nič kartic, torej.

Meni sicer to ne potegne, ker mi pač ni treba gledat na vsak evrček, ampak sistem pa je in ga bom uporabila, če bi kdaj bilo treba (upam, da ne).

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Kakšne plače imate?
4.12.2007 1:56:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
kupujem, kar se hrane tiče, tisto, kar rabim, ne pa, da grem po kruh in mleko, na blagajni pa s polnim vozičkom

ufff.. tole bi se pa tud jst rada naucila.. sem glede tega taka kot darja.. user posted image

Jaz sicer tudi nisem ravno zgledna glede nakupovanja samo tistih stvari, ki jih dejansko potrebuješ, ampak svetujejo takole: doma narediš spisek potrebnih stvari, okvirno izračunaš, koliko to znese, vzameš toliko gotovine (+ malo rezerve, pa ne preveč, ker je potem spet štala) in greš v trgovino. Tako si pač prisiljen kupiti samo toliko, kolikor imaš dejansko gotovine v denarnici. Nič kartic, torej.

Kako pa se prepričaš v to, kar sem označila s poudarjenim tiskom? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Kakšne plače imate?
4.12.2007 21:24:37   
urskas
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Absolutno se danes dobi delo brez problema. Samo veliko ljudi ima v glavah še vedno zavest, da hočejo TAKOJ IN ZDAJ delat samo fina dela, po možnosti super plačano, Bog ne daj kaj kjer si umažeš roke....

Najlažje pa je ležat doma, preklinjat vlado, družbo ,soseda itd itd...ter vlečt socialno podporo. To je praktično moderno parazitstvo, ker država SMO TISTI KI HODIMO V SLUŽBO. Mi polnimo malho. In na tem področju zajedalstva je še ZELO ZELO premalo narejeno.

Če bi šel jaz včeraj štrajkat, bi štrajkal tut proti takšnim parazitom. Tako pa, glej ga zlomka...sem si pridelal 16 nadur user posted image  


pod tole pa se podpišem!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Kakšne plače imate?
5.12.2007 8:06:28   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Darja Kos

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
kupujem, kar se hrane tiče, tisto, kar rabim, ne pa, da grem po kruh in mleko, na blagajni pa s polnim vozičkom

ufff.. tole bi se pa tud jst rada naucila.. sem glede tega taka kot darja.. user posted image

Jaz sicer tudi nisem ravno zgledna glede nakupovanja samo tistih stvari, ki jih dejansko potrebuješ, ampak svetujejo takole: doma narediš spisek potrebnih stvari, okvirno izračunaš, koliko to znese, vzameš toliko gotovine (+ malo rezerve, pa ne preveč, ker je potem spet štala) in greš v trgovino. Tako si pač prisiljen kupiti samo toliko, kolikor imaš dejansko gotovine v denarnici. Nič kartic, torej.

Kako pa se prepričaš v to, kar sem označila s poudarjenim tiskom? user posted image


user posted image user posted image  Ja, hja, najprej ukineš vse kartice, potem pa pristaneš itak samo na gotovini. Preprosto.

Resno pa - tisto pravo pomanjkanje denarja te itak prisili v omejitev porabe, tisti, ki imajo izredno nizke dohodke že tako težko dobijo kakšno kreditno kartico in tudi velike količine gotovine običajno ne nosijo s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Kakšne plače imate?
5.12.2007 8:14:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Ja, hja, najprej ukineš vse kartice, potem pa pristaneš itak samo na gotovini. Preprosto.

Ne, pa ni preprosto. Jst sm samo na gotovini, odkar sm ločena, ker mam blokiran TRR. Pa nč ne pomaga. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Kakšne plače imate?
6.12.2007 17:40:22   
Anonimen
1250 eur, 5 let del. dobe, VII. st. s specializacijo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Kakšne plače imate?
7.12.2007 7:39:50   
LUNA06
Imam narejeno VII.stopnjo, zaposlena s V.4leta delovne dobe, 500€ oz. zdaj porodniška 688€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Kakšne plače imate?
7.12.2007 13:24:47   
Anonimen
VII. stopnja; 4l delovne dobe; dobrih 900€ brez potnih str. in malice;

(odgovor članu LUNA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Kakšne plače imate?
8.12.2007 23:36:19   
nizy
V. stopnja ,delam  za IV.450 do 500€ neto +malica+prevoz,oddaljenost v obe smeri 50km.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Kakšne plače imate?
11.12.2007 21:05:06   
pikola
V. stopnja  500 € neto.

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Kakšne plače imate?
14.12.2007 13:38:28   
mate0ja
V. stopnja, 3 leta delam v podjetju, po novem (ko sem jih postavila pred destvo, da sem noseča) so mi namenili novo delovno mesto (pomočnoca direktorja)user posted image in zvišali plačo na 1100 neto. Glede na to da delam v mali firmi sem zelo zadovoljna. Predvsem sem zadovoljna z odnosom (mnenje direktorja in obeh lastnikov je bilo, da je potrebno zaščititi mojo delovno mesto in mi zagotoviti dostojno porodniško). Ko se bom vrnila pa bom imela še individualni delovni čas.

Res je kot je napisano zgoraj. Manjša podjetja postajajo vedno bolj usmerjena v kvaliteto delavca in ne v izobrazbo. Vse skupaj je logično, ker se je že zgodilo, da smo v našem podjetju zaposlili osebo z izobrazbo, ki ni znala vstavit listov v tiskalnik, prižgat računalnika ...

(odgovor članu pikola)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Kakšne plače imate?
14.12.2007 18:51:56   
Anonimen
Oba z možem imava končano VII. stopnjo izobrazbe.
Moja plača je 700€ netto, njegova pa cca. 3.000 € netto

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Kakšne plače imate?
23.12.2007 20:39:12   
astrea
VII. stopnja, delovno mesto za V. stopnjo v majhni firmi, plača 780 € neto + malica. Moj zasluži s V. stopnjo pa nekaj več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?