|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Je to varanje
30.12.2007 16:19:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Pa še otročja si.



Zakaj pa?Ker si popestrim life?user posted image


Ha....hecno, če jst rabim popestritev naskočm svojga na mal drgačn način k običajno. Ne pa sosedovga francljna.
No pa sej men je vseen kva folk počne. Upam sam da nimaš otrok. K jst osebno neb rada zvedla da moja mami za popestritev okol naskakuje dedce.
Se mi pa vsen mal smiljo taki ljudje, k rabjo tako popestritev. K očitno še niso najdl nekoga k bi jim bil tolk interesantn da neb rabl popestritve. Žalostno je to mal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Je to varanje
31.12.2007 15:02:22   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

To je samo tipkanje.


Najprej tipkanje pol pa pikanje user posted image .

E mate ene pestro življenje.user posted image   Virtualno. Dajte imet raje resničnega bolj pestrega pa vam ne bodo šle take bedarije po glavi.

Če bi to delal moj partner bi lomila prste in tipkovnico user posted image .

To je varanje anonimna, pa imenuj to kakor tebi drago.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Je to varanje
31.12.2007 16:13:37   
Anonimen
To je varanje anonimna, pa imenuj to kakor tebi drago.


Zakaj tako misliš,pa saj ne pride do telesnega dotika?Potem če fantaziram med sexom z mojim in mislim kako me obdeluje kak dober tipček,potem je to po tvojem tudi varanje??

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Je to varanje
1.1.2008 11:49:43   
silvya
Zakaj varanje? Ne razumeš? Zato, ker kljub temu, da imaš partnerja iščeš še nekoga. Kaj ti to pove? To, da ti partner ni dovolj! Zakaj si potem z njim, če v njem ne najdeš vsega, kar si želiš?
A se ti ne bi neumno počutila, če bi zalotila partnerja, da počne enako? Kaj bi si mislila o sebi? Premisli kaj delaš!
Dala ti bom samo en nasvet:
Ne počni tega, kar nočeš da tudi drugi počnejo!

Še nekaj, če tole tu sprašuješ, te očitno peče vest. Če te peče vest tvoje dejanje ni dobro in ne tako, da ne bi škodovalo drugemu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Je to varanje
1.1.2008 12:40:43   
Anonimen
Ja če si tak egoist do samega sebe, da boš seksal z eno in isto osebo celo življenje potem je pa tudi konec. Ampak dosti od nas si tega noce priznat...
Ampak vseno zakaj varati? To je skrajno grdo in  nemoralno , da nekomu za hrbtom  delaš take stvari, mu lažeš in varaš. Če sta partnerja dorasla se imata lahko lepo brez varanja in nista prikrajšana za nič. Ponavadi je pa problem ko en ni dorasel...

(odgovor članu silvya)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Je to varanje
2.1.2008 9:37:24   
Bety upa
Vse ste zelo lepo napisale....

Jaz pi pa samo dodala....Mogoče, pa je vse odvisno od našega značaja?!?!

Če si oseba, ki je nevoščljiva in si misli, da je prikrajšana za vrsto užitkov, ki ga drugi doživljajo ona pa ne, če je samo z eno osebo.....hmmmm.. Potem pa tudi s partnerjem počneš enako, kot z zavesami, avtom....user posted image ...Misliš, da soseda ima vedno boljše....user posted image

To je tako, kot da vam mama da en kos potice, a vi mislite, da morate še od drugih vzeti njihove kose potice, ker je vaša potica (mogoče) slabše narejena....Druge potice imajo več orehov, putra....vaša pa (verjetno) manj in vi bi bili bludala, da ne pokusite tudi tiste druge...

Otročje, kaj ne...user posted image user posted image

Samo zrela oseba vzame svoj kos potice in je z njim zadovoljna, ljub temu, da se zaveda njenih pomanjkljivosti. (Manj orehov, manj putra, preveč rozin...user posted image user posted image )

Nezadovoljstvo ne izvira od zunaj, temveč od znotraj. In, če si nezadovoljen s tistim, kar imaš in kar hočeš imeti (to je pomembno), potem je tvoje nezadovoljstvo globoko zakopano nekje v otroštvu....Vprašaj se, kaj ti pravzaprav manjka?!?!...Kdaj nisi dobil tistega, kar si tako nujno rabil in si si želel?!?!...Brskaj, brskaj.....Nekje se skriva dogovor, pa čeprav je tako skrbno zakopan....

Pa srečno pri kopanju...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Je to varanje
5.1.2008 21:25:50   
Anonimen
Ne kje pa če ti ne pride potem ni, če pa ti se pa lahko tolažiš da si na svojga mislila

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?