|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 169 [170]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 13:58:21   
rožica81
MATEVŽU (z zamudo), KATJI, TEVŽU IN NELSONU VSE NAJBOLJŠE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
user posted image

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 14:08:17   
lex
KATJA, TEVŽ IN NELSON VSE NAJBOLJŠE ZA 1 ROJSTNI DAN!!!!!!
 
user posted image


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 16:25:11   
Majchi
Katja, Tevž in Nelson! Čestitke tudi od nas. Ostanite še naprej tako prisrčni majčki oz. aprilčkiuser posted image . Pa ne mamicam preveč laskov kravžljat.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa čestitke staršemuser posted image !


Maša, bravo za prve korakeuser posted image user posted image user posted image ! Suuupeeer!

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 16:36:44   
ancka1
Oj!

Po dolgem času sem se le javila. Seveda, da se zahvalim za vse želje in čestitke. Super ste! user posted image

Jaz pa tudi vsem malčkom, Matevžu, Nelu, Katji in vsem, ki bodo vsak čas upihnili 1. svečko  VSE NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ!!!!
 
Rada vas imam!
 
LP, Ančka

_____________________________

29.4.2007 nas je razveselil najlepši deček.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 16:41:29   
lex
Maša bravo................................. pa čim manj padcevuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Ne rabiš it po Alininih stopinjah - ta je namreč cela plava po čelu in nogahuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu ancka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 17:32:28   
petra a
Katja, Tevž & Nelson-vse najboljše! Lepo praznujte.

user posted image

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Majčice 2007-2.del
29.4.2008 22:03:33   
petrinja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image VSE NAJLEPŠE IN NAJBOLJŠE  Katji, Nelsonu ter Tevžu za lep okrogli jubilejček-1.svečko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Želim vam obilo radovednih trenutkov, majhnih presenečenj ki vam prikradejo nasmešek na usta, in veeeeliiiiiikoooooooooo prešernega smeha.
 
mamici in očiju pa še veliko družinske sreče, in veselja, ki vama prinaša vajin navihan otrok.
 
upam da ste lepo praznovaliuser posted image user posted image

_____________________________

ko me Matevžek pogleda v oči in se nasmeje, se moje srce stopi...

27.4.2007

(odgovor članu petra a)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 9:00:59   
felicia
ojla

kaj a zdej bomo pa samo čestitke pisale, nič naumo čvekale. Vreme je za znoret! Zobki rastejo dvojka zgornja je zunaj zdej čakamo na druge zobke!

Šla bova danes v supernovo mal v mullerja pol pa domov še prej pa kosilo pripravit da ne bo pol jok in stok.

(odgovor članu petrinja)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 9:52:08   
Majchi
Oj!

Jaz sem pa glih sama. Moj ima dopust, pa je Lano mal odpeljal, da jaz lahko mal stanovanje pospravim. Jao, je svinjsko vseuser posted image !

Se javim še kasneje, zdele moram res tole urco izkoristit. Pa bom pol prlimala nekaj fotk. Vam moram nekaj pokazatuser posted image .

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 9:53:39   
Jančika_
Punce, pozdravljene. Od jutri naprej spadate na forum Čvekamo o naših otrocih, zato vas prosim, da mi do večera poveste, kaj vam je ljubše: da to temo zaklenem in tam odprete novo, ali da kar celo temo prestavim tja. Glede na to, da je tale tema dolga že 170 strani, je po moje bolj smiselno, da jo zaklenem, ker jo bo sicer itak kmalu treba spet zaklepati.

LP, Jančika RR

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 11:08:59   
Putka
Ojoj, nas že zaklepajouser posted image , pa še niti maj ni...

Grem kar jaz odpreti novo temo - Majčice 2007. Kaj pravite? Bo naslov v redu, ane? Jaz se ne bi mogla zdaj na kaj drugega navadit.

No, rojstni dan je uspel! Dež je nehal padati, tudi blatno ni bilo, ker so par dni nazaj svež pesek nasuli. V gostilni so nam sobo z mini kuhinjo in tepihom za malčke pripravili. Je bilo 17 otrok s slavljenko vreduser posted image . Pa nažalost nobene RR-jevkeuser posted image . Je bila Katja žalostna, ker ni bilo prijateljčkov. Pa jaz tudi! Ostali otročki (razen 2 dojenčkov) so bili pa družba za Vesno!

Slikce slavljenke in tortice (je bila res lepa) ko bom imela 10 minut odveč.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 11:24:17   
Jančika_
Putka, sem napisala, da mi sporočite do zvečer, pa da od jutri spadate tja, tako da ni treba nič hitetuser posted image .

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 11:59:23   
Majchi
Jančika, po mojem je tud bolj smiselno, da se zaklene in da tam začnemo na novo. Konec koncev res začenjamo neko novo obdobjeuser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 12:20:26   
Majchi
Evo, obljuba dela dolg in jaz se fuuul hočem pohvalit za kar par stvari.

Končno novi kuhinjski stoli (po 1 letu in pol user posted image ). Sva jih naročila iz Italije in so prišli 40% cenejš kot v Lesnini, so pa edini, ki so nama všeč. Dobila sva jih pa že pred enim tednom. Evo:
user posted image

In takole sedaj zgleda jedilni kot:
user posted image

Tole je Lanin novi kamionček. Se ful rada vozi po stanovanju.
user posted image

Takole pa se Lana prvič pelje na biciklu. Sva si oba z mojim nove kupila, tko da smo zdej čist opremljeniuser posted image .
user posted image

Pa še en pozdravček iz toplic:
user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 12:22:34   
juniorka
No, sem vidla tukaj čestitke..hvala vsem, tudi jaz želim vse najnaj Katji in Tevžu, pa Matevžu!
Smo dobili net včeraj, pa me nekaj zafrkava ta brezžična zadeva!
Se beremo na novi temi!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 12:34:58   
Majchi
Moj se je pa spravil sam gugalnico delat za Lano. Šel je v gozd narabutat par smrek in v dveh popoldnevih je nastalo tole:
user posted image

V glavnem, jaz sem čist presenečena in vesela nad njegovo zagnanostjo. Lana se je pa včeraj popoldne že guncala (tud navdušena sevedauser posted image ).

Sedaj bova gugalnico premaknila bolj na levo stran, na desni pa bo naredil lestev in drsalno površino bova dokupila. Nekako po vzoru tele slikce, ki jo je nalimala Lex.


Mah, sem tok navdušena, da se sam hvalim že cel danuser posted image . Ne zamerte, no! Sem vesela.

< Sporočilo je popravil Majchi -- 30.4.2008 12:36:51 >

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 13:14:04   
felicia
oooooooooo Majchi full fajn!user posted image  In stoili in miza in Lana vsepovsod in gugalnica!

A vas lahko kopiramo? Bi moj lahko tudi kaj tazga naredu! Ja od jutri pa na malčkih uf kako čas beži pa sej to je kar vredu da se vse skupaj premika naprej a ne!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 13:22:22   
lex
uh kako čas bežiuser posted image user posted image user posted image ,
pa še malo pa bom morala spet v Rim, dost ga mamuser posted image , sem že vse videla tamuser posted image user posted image user posted image .

Aleks je nad hišico itak čisto navdušen, Alina pa uživa na toboganu, jo dvignemo na vrh in potem samo malo pazimo, da ne pade dol, toliko da ima filing da se sama pelje, to je smeha, tako da jo cukauser posted image user posted image user posted image , najbolj smešno pa je, ko Aleks nekaj svojega spušča dol, takrat bi pa to lahko gledala ure (zadnjič sta se s kapo igralauser posted image user posted image user posted image user posted image )

majchi ful so lepi stoli. te bom pocukala za naslov, kjer sta jih kupila, ampak ko bomo hišo opremljali, sedaj smo končno pri temeljihuser posted image

< Sporočilo je popravil lex -- 30.4.2008 13:23:16 >


_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 14:58:24   
BAMBINA_
Da se še napišem kaj tukaj pri dojenčkih, preden nas prestavijo user posted image Pa res čas tako hitro beži. Kaj čmo...
Danes smo prodali avtosedež user posted image user posted image in kupili novega. Sem ful vesela, ker smo dobili kupca že naslednji dan, ko sem oddala oglas, pa še za dobro ceno smo ga prodali. user posted image user posted image
Majchi dobro je naredil tvoj tole gugalnico. A smreke je pa res narabutal ali si se hecala? Kako mu je to uspelo user posted image
Včeraj sva z Juniorko govorili, ampak sva se na žalost bolj malo zmenili, ker je Griša ravno takrat dobil ****is... Ampak vidim, da so si zrihtali net in se bomo kmalu lahko spet tipkale. user posted image user posted image


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 20:14:52   
felicia
evo moje zadnje javljanje na temi dojenček od jutri bomo med otroci!user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Majčice 2007-2.del
30.4.2008 21:23:22   
kjava
Ne še na otroke no user posted image
Jest sem zdele že čist out, ko pomislim, da se jutri pri nas konča obdobje dojenčka. Oh ja, bo treba kmalu spet kaj naročit user posted image

Sicer je pa današnje praznovanje uspelo, slavljenka je končno omagala, ker je čez dan spala celih 15 minut user posted image

Zdej pa šibam končno za knjige. Bom jutr pospravljala.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Majčice 2007-2.del
1.5.2008 6:44:22   
felicia
Nace in Erika še na dojenčkih vama čestitam Vse najboljše!

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Majčice 2007-2.del
1.5.2008 9:01:18   
Majchi
Erika in Nace! Vse najboooooljšeeee!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Majčice 2007-2.del
1.5.2008 9:42:38   
BAMBINA_
Pa-pa dojenčki user posted image

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Majčice 2007-2.del
1.5.2008 9:51:25   
Jančika_
Nova tema je odprta tu:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2725303

Tole pa zaklepam in vam želim prijetno čvekanje tudi tam.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 168 169 [170]
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 168 169 [170]
Pojdi na:





Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?