|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plazenje
5.1.2008 15:01:06   
sandra85
kdaj se začnejo plazit
moj user posted image je sicer šele dobre 4 mesece star-ampak me samo zanima, kdaj se začne plazenje
da nabavim krpe, da ga bom v krpe oblekla in mi bo po tleh prah brisaluser posted image user posted image user posted image
HECAM SE!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plazenje
5.1.2008 15:05:37   
PETRAMS
Ja mene tudi zanima,saj vem da so otroci različni in da se nekateri sploh neplazijo vendar tudi mene zanima.Prvi se sploh ni plazil,sedaj pa je Aleša oz.bo 18 stara 9mes.in mislim da bi se že lahko potrudila z plazenjemuser posted image se motim?Kdaj so se začeli vaši sončki plaziti??

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plazenje
5.1.2008 15:06:07   
neja24062007
čisto odvisno od otročka - eni prej drugi kasneje, eni pa sploh ne.
Naša je stara dobrih 6 mesecev pa se tud na kolena še ne postavi - raje kar na noge če ima možnost.
Seveda ne pustimo, da stoji na nogah - na kolena pa noče user posted image
Zihr si zraven poje: ne grem na kolena, ne bom.... user posted image user posted image user posted image user posted image


LP

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plazenje
5.1.2008 15:09:35   
Ninica
Naša se je začela pri dobrih 9. mesecih. Dolgo se je nekaj kotalila sem in tja, pri 12. je pa že hodila.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu neja24062007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plazenje
5.1.2008 15:27:49   
PBJ
Nekje pri 8. ali 9. mesecih

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plazenje
5.1.2008 15:50:02   
Anonimen
Moja se plazi samo nazaj. Na kolena oziroma na vse štiri pa se je začela postavljat ko je bila stara točno 7 mesecev, par dni nazaj. 

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plazenje
5.1.2008 16:02:00   
neisha80
pri 8 mesecih 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plazenje
5.1.2008 16:02:42   
Strawberrie Cherrie
nekje med 6 in 7m....

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plazenje
5.1.2008 16:11:04   
2 Sraki
6M

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plazenje
5.1.2008 17:45:31   
skuštrana
Pri 7 mesecih, potem je pa pri 11 shodla user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plazenje
5.1.2008 19:05:18   
mami_miki
ah..naš je 7 pa se nič ne plazi...samo igra se, da sedi, pa nazaj se meče na hrbetuser posted image  je pa res, da nisva dosti kravic pasla...baje če dost kravice paseš, se začnejo prej plazit...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plazenje
5.1.2008 19:27:38   
Anonimen
Moj je star 5,5 meseca in se že par dni po trebuhu plazi, če kaj postaviš pred njega malo stran. Po vseh štirih se še ne, čeprav se že postavi na vse štiri.
Hčerka je začela pa pri 6,5 mesecih plazit takoj po vseh štirih, po trebuhu se ni nikoli.

(odgovor članu mami_miki)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plazenje
5.1.2008 20:03:14   
viv_
Ta velika se ni nikoli plazila, ta mala se je pa začela pri 8 mesecih.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plazenje
5.1.2008 20:20:05   
VesnaLana
Naša se je pri 5 začela plaziti v rikverc, pri 6 naprej, drug teden bo stara 7m pa se že sama vsede. Kravce je pasla od 3m.

_____________________________

Vedno misli na to kar imaš in ne na tisto česar nimaš

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plazenje
5.1.2008 20:38:28   
Anonimen
taprva pri 11,5 mesecih, pri 13. shodila
tadruga pri 7h mesecih, pri 14. shodila

nobenega pravila!

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plazenje
5.1.2008 21:25:32   
Bonnie_RR
Pri 7m je začel plazit, pri 11,5m je shodil.

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plazenje
5.1.2008 23:00:26   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

6M
user posted image
A ti imaš otroke? Sori no, ampak pri normalnem razvoju nekje pri 6-ih mesecih samostojno sedijo.

Naša se pri 8-ih še ne plazi (prelena), eni zelo hitri pa že pri 7-ih mesecih.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plazenje
6.1.2008 9:10:45   
katra55
Moja se je začela pri 7,5 mes. in to po riti.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plazenje
6.1.2008 14:14:12   
Natali07
katra55 - kako pa zgleda plazenje po riti????

Jaz poznam samo eno vrsto plazenja, ki je po vseh štirih.

Verjetno marsikatera zamenjuje plazenje, puzanje, vlečenje in očitno dričanje po riti. Poznam v svoji okolici kar nekaj 9 in 10 mesečnikov pa se še ne plazijo, ampak puzajo in se vlečejo.

Moj je hipoton in se je začel plazit nekaj čez 11 mesecev, po tistem ko se je samostojno usedel. Poprej je pa sigurno že kak mesec ali celo dva se najprej vlekel nato puzal.

Drugače je pa vsak otrok poglavje zase in ne ga dajat v okvirje, še posebno pa se ne primerjat s tistimi, ki so očitno neverjetno hitri.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plazenje
6.1.2008 19:42:28   
tinaaja
plazenje zacetek 7m, kobacanje dobra dva tedna kasneje

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plazenje
6.1.2008 20:19:49   
katra55
katra55 - kako pa zgleda plazenje po riti????

Ok pa dričanje kakor koli. Sem gledala oddajo o novorojenčkih in je bilo rečeno da je to eden izmed načinov plazenja.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plazenje
7.1.2008 1:09:59   
skačica
IZVIRNO SPOROČILO: Putka

IZVIRNO SPOROČILO: 2 Sraki

6M
user posted image
A ti imaš otroke? Sori no, ampak pri normalnem razvoju nekje pri 6-ih mesecih samostojno sedijo.

Naša se pri 8-ih še ne plazi (prelena), eni zelo hitri pa že pri 7-ih mesecih.



putka, zakaj pa se ti to ne zdi možnouser posted image Tudi jaz poznam fantka, ki se je plazil oz. kobacal po kolenčkih pri 6. mesecih, prav tako moževa nečakinja. Ja nekateri so pač hitrejši v motoričnem razvoju, drugi počasnejši.
Moja punčka je skobacala pri 8 mesecih in 3 tednih, plazila po trebuščku se sploh ni. Je pa samostojno sedela že pred 6. mesecem.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plazenje
11.1.2008 19:19:57   
amg
Moj se je začel dobro plazit pri devetih. Hodiva na fizioterapijo, kjer naju usmerja terapevtka.
Obdobje plazenja je lahko zelo dolgo od 4-5 mesecev, seveda je vse odvisno od vsakega sončka posebej.


(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plazenje
11.1.2008 20:40:37   
tančica
Dobro je začel plazit po dopolnjenem 9 mesecu, čez dober teden bo star 10 in že šiba po celem stanovanju. user posted image user posted image

(odgovor članu amg)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plazenje
15.1.2008 23:48:31   
massylou
Naša se je splazila nekaj dni preden je dopolnila 9m.

  • Uradno  obstaja več kot 20 vrst plazenja (mislim da 24; od standardnega po kolenih, do medvedje hoje, poskakovanja po ritki, sedeče z odrivanjem z nogico, drajsanje po trebuhu...). Večinoma se malčki splazijo okoli 9. meseca starosti, nekateri nikoli, nekateri prej/kasneje... V približno istem času imajo dovolj fiksno medenico in zverzirano ravnotežje, da lahko sami stabilno čičajo.

(odgovor članu tančica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?