|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jamie Oliver
6.1.2008 17:24:54   
* Mateja *
Sem v fazi navdušenja nad kuhanjem, sicer ne kuham rada, ker mi še ni treba. To dela moja mama. Se pa moram navčit, ker gremo na svoje. In ful sem navdušena nad Jamiem, ga vsako nedelo zdej gledam. Ful ima lušne recepte. zanima me če ima katera njegove knjige in kako se obnesejo. Bi si rada namreč vsaj eno kupila in mal sprovala. Kje jih sploh prodajajo? In kakšna je cena?

Hvala in lep večer!! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jamie Oliver
6.1.2008 17:35:03   
Maxica
http://www.cangura.com/knjigarna/zalozba/vale_novak/index.php



_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jamie Oliver
6.1.2008 20:09:57   
Markova
Jaz imam vse knjige, ki so prevedene. Koliko so zdaj v EUR ne vem, bile so med 6 in 8 tisoč tolarjev. Meni je njegov način kuhanja blizu. So pa od založbe VALE Novak.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jamie Oliver
6.1.2008 20:29:13   
Samrela
Tole sicer ni odgovor na tvoje vprašanje, vendar jaz si veliko pomagam s tem:

http://www.kulinarika.net/recepti.asp#kategorije

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jamie Oliver
6.1.2008 20:48:49   
Bonnie_RR
Js sem se v glavnem kuhati naučila doma, kdaj pa kdaj pa še na kulinariko pogledam za kakšno stvar.
Jamie je zame preveč "ekstravaganten" - se mi zdi preveč različnih okusov skupaj namešanih... - kolikor sem gledala njegove oddaje, po njegovih receptih pa nisem kuhala.

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jamie Oliver
7.1.2008 8:10:42   
buči
Jaz Imam njegovo "Še več kuhinje do nazga" dvojno, zato ti lahko eno po polovični ceni prodam. Imam pa nekje - moram poiskat, kar nekaj njegovih receptov - v angleščini sicer. Vam lahko pošljem na mail.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jamie Oliver
7.1.2008 8:13:51   
buči
Da nisem rekla prekmalu za angleške recepte ... Jih ne najdem ... user posted image

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jamie Oliver
7.1.2008 8:16:24   
Strawberrie Cherrie
Jaz imam 'kuhinjo do nazga' in 'nepreklicno jamie',  pač ko je kakšna akcija, jo kupim. nedolgo nazaj so imeli v DZSju jih po polovični ceni.

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jamie Oliver
7.1.2008 14:00:31   
kalbo
Jamie je meni všeč predvsem zato, ker ne komplicira. Če gledaš njegove oddaje, se ti zdi ta moja izjava malo smešna, ko pa dejansko začneš kuhat po oliverjevem stilu, zadeve ratajo enostavne.

Predvsem njegove testenine so božanske, pa tako zelo zelo preproste.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jamie Oliver
7.1.2008 18:46:26   
Anonimen
Vale Novak je založnik, se mi zdi.

Jaz sem si jih že dolgo nazaj sposodila v knjižnici, skuhala pa nič kaj zapomnljivega po njih.

Meni je še vedno zakon od Prešernova družba, Jedilniki za vsak dan, letnik 1957. Mi še najbolj paše domača enostavna hrana.

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jamie Oliver
10.1.2008 19:38:02   
* Mateja *
Alora bom mal pogledala pole kje bo kakšna akcija, sam ne vem katero kupit. Zdej gledam oddaje na pop tv in mi je všeč tako ko zdaj kuha. Mi je tak poznan stil, take mediteranske začimbe in taka enostavna kuha. V kteri knjigi bi to torej dobila?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jamie Oliver
10.1.2008 19:39:40   
Strawberrie Cherrie
Mateja, meni najbolj všečna je kuhinja do nazga.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jamie Oliver
11.1.2008 17:35:08   
buči
Mi ni dalo miru, pa sem iskala in našla, kar sem pred dnevi obljubljala. Torej, če katero zanima njegova kuharska knjiga "The Naked Chef 2" (je sicer v angleščini), jo lahko pošljem. Imam še "Lekova knjiga receptov". Nekaj zadev je uporabnih. Na ZS mi pustite mail.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jamie Oliver
11.1.2008 23:20:42   
solatja
za testenine in mediteransko kuhinjo je verjtno najboljša Jamie v Italiji, kjer je res nekaj super receptov (meni fenomenalni špageti z rukolo in gamberi, lignji z drobtinami,...). knjiga je res fajna, meni boljša kot Še več kuhinje do nazga (se mi zdi, da jo imam, sem jo posodila in se trenutno ne spomnim naslova). meni je pač mediteranska kuhinja bližje in so mi zato ti recepti pač boljši. cena je pa 33 eurov (sem jo nabavila poleti).
mene pri njem moti to, da v vsako hrano noter meče feferončke user posted image (no, sama jih še nikoli nisem nikamor dala, ampak vseeno). pa en kup nekih sestavin uporablja, ki jih tukaj ni za dobit v normalnih trgovinah, s čim se jih pa nadomesti, pa nikjer ne piše. mal moraš znat eksperimentirat za njegovo kuhinjo, čeprav je načeloma zelo preprosta, uporabna in zdrava (če imaš prave sestavine).

spet sem zafilozofirala user posted image


_____________________________

na roditeljskem sestanku: "kaj ste pripravljeni narediti za svoje otroke?"
starši: "vse!"
predavatelj: "in kaj bodo potem oni počeli?"

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jamie Oliver
16.1.2008 14:33:10   
opal08
Meni so pa zelo všeč recepti, ki jih Jamie dela v oddaji Jamie at Home.
Všeč so mi predvsem zato, ker vsebujejo veliko zelenjave. Upam, da bo tudi knjiga kmalu izšla pri nas.

(odgovor članu solatja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?