|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: leg magic
12.3.2008 20:56:21   
Markova
IZVIRNO SPOROČILO: * Mateja *

ma jaz sem že ene 3 take mašine kupila.


user posted image user posted image Če jih samo kupiš res ne pomaga. Če jih pa redno uporabljaš pa. Ampak učinek se opazi na dolgi rok, ne po enem tednu. No vidiš, meni je pa orbitrek super. Ga redno uporabljam od oktobra do marca cca 4-5 krat na teden po 45 minut. Efekt je očiten.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: leg magic
18.4.2008 9:59:28   
sinnerka
no da nebom odpirala nove teme me zanima če je vredno to napravo kupit ker sem 20kg že zgubila ampak imam še 80kg tako da nevem pri teh 20k sem jih zgubila je začelo vse nekam viseti na meni in me zanima če bi s pomočjo naprave lahko to popravila in še dodatnih 10 kg izgubila 

(odgovor članu Markova)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: leg magic
11.11.2009 10:06:13   
Doris Verbančič
Pozdravljena oz pozdravljeni še vsi ostali :)
Pišem glede leg magica,sicer je že kar nekaj časa minilo od zadnjega komentarja ampak vseeno...z leg magicom sem začela trenirat 2.januarja 2009 in sem imela 69kg.najprej moram povedat da če si ga kdorkoli želi kupiti mora imeti presneto dobro motivacijo ki ga bo obdržala pri volji do telovadbe ker že meni ko sem bila do lanske jeseni atletske postave je blo fuuuul težko pa mišice so me bolele,pa sklepi še najbolj...mi je blo hudo kako pol nebi blo nekomu ki ni navajen telovadbe.naprimer moja sestra si ga je tud kupila oz. sva ga obe dobili za božič in je nekajkrat vadila z njim pa je nehala ker nima časa,volje in ne moči pa da jo vse kao boli...takim osebam res ne more pomagati,meni osebno...sicer sem res pretiravala ker sem si zadala cilj da do rojstnega dne izgubim vsaj 9 kil in sem dvakrat na dan po dve seriji naredila po točno tistem programu kot je na dvdju in moram povedat da je celulit kar izginjal iz dneva v dan in sem še večjo motivacijo dobila za telovadbo.v glavnem...leg magic je najbolj za noge in zadnjico,za trebuh pa bolj malo ker se ti mišice kar hitro navadijo na tisto eno bolj lahko vajo.pa ne se prestrašit če boste kar naenkrat pridobili kile...to je zaradi povečanja mišične mase :) jaz sem imela skoraj enkrat širše noge kot pred telovadbo z leg magicom sam se vse obrestuje čez čas...najhuje mi je bilo ko sem videla rezultate ampak so me sklepi tako boleli da sem morala po zdravniško pomoč in pol skoz počivat...tak da vam priporočam da delate sam enkrat na dan tole in vam bo čist kul :) no po nekaj mesecih ko je postalo topleje zunaj sem začela s tekom in so kile šle iz dneva v dan dol tak da pa to najbolj pomaga ampak to je sam za izgubljat maščobo,za učvrstitev telesa je telovadba na kakršenkoli način.jaz sem tud imela bolj ohlapno kožo ko sem shujšala-aja do poletja mi je uspelo shujšat iz 69 na 54,5kg :) in sem mislila da mi bo koža ostala takšna kot je ampak ni res...če pridno delaš se ti sčasoma vse spet učvrsti je pa od posameznika odvisno kolko časa bo za to potreboval ker eni izgubijo manj,eni pa več kil...drugače pa vam svetujem tudi to če hočete shujšati...mojo sestro sem po dveh mesecih spet ta vikend videla in sem bila čist šokirana...zadnjih nekaj let je imela kar probleme s težo in se nikakor ni mogla motivirati za izgubo maščobe...ko pa sem jo videla pa je imela postavo skoraj tako kot jaz...iz 75kg je v dveh mesecih shujšala na 65kg in to z TNZ programom telovadbe (trebuh,noge,zadnjica)program je neke vrste aerobika in ga izvajajo pretežno v fitnesih ampak zanesljivo pomaga,tudi sama sem predvčeraj zasledila v reviji 10 vaj-TNZ in sem jih včeraj izvedla pa vam moram povedati da je rezultat že TAKOJ po telovadbi več kot očiten,fantu sem dopovedovala kako se mi pozna da skoraj nič celulita nimam na ritki prejšnji večer sem pa imela še nekaj večjih luknjic in mi ni verjel pol pa pride domov pa je še sam osupel nad videnim tak da res ko vam uspe izgubiti kile in bi radi še učvrstili telo ali pa tudi na tak način izgubili kile vam res priporočam TNZ-dela čudeže...saj vam ni treba zato plačevati fitnesa,z interneta si povlečete nekaj nasvetov katere vse vaje so vključene v TNZ-različne vaje so ne se vstrašit da bodo eni imeli tak,drugi pa drugače...in jih pol doma pridno izvajajte pa bo šlo vse lepo vstran :) za hitrejše rezultate pa vam priporočam še razne fat burnerje-naprimer kakšne kapsule ali sirupe ki vsebujejo L-carnitin,kofein,zeleni čaj,...in podobne substance ki vam telo pripravijo da zdrži več,nimate utrujenih mišic,vam namesto zalog hrane porablja maščobo in jo pretvarja v energijo...(pri znamkah kot so MAXXIMUM,NUTREND,...)to so pametne stvari in se dajo že tudi precej poceni dobiti.lahko si pa tudi kupite kakšne nadomestke hrane v praških ki imajo res vse hranilne snovi + L-carnitin,omega 3 maščobe in vse zdravo tak da lahko dva obroka s tistim nadomestite-najcenejši kar sem jih do zdaj zasledila so v Mullerju za skoraj sedem evrov ampak imaš škatlo kar precej časa,pa v različnih okusih se dobijo-FIT + FEEL GOOD piše na škatli-pri dietnih izdelkih jih imajo.ker problem v nas je v tem da ko hujšamo hujšamo na raznorazne načine in izločamo določene vitamine in minerale ki jih telo nujno potrebuje in to si telo zapomni pa si vso hrano ki jo prejme skladišči,zato pa ne moremo shujšat-oz.se pojavi jo-jo učinek,s tem prahom ki ga zmešaš v vodo ali mleko pa telo dobi vse hranilne snovi v primerni količini le da ni tako kalorično kot če bi pojedel za dva obroka obilne hrane in telo ni prisiljeno šparati z energijo in postane bolj ''radodarno''z maščobo... :) no to je bolj po domače povedano :) aja pa še to za zaključek...če hočete shujšati pa vas jezi da ste čist izmučeni ko se morate naprimer pri laufanju ful gnat...naj vam povem da se vse to dela na drugačen način...če hočete shujšat se ne smete gnat na vso silo...pulza morate imeti nekje 120 do 130 utripov v minuti da vam telo izgublja maščobo,če imate več vam porablja tisto kar ste čez dan zaužili torej maščoba ostane tam kjer je bila kar si pa verjetno ne želite.pulz si pa lahko merite s t.i. POLARJI (trak ki se ga da okoli prsnega koša + ročna ura na kateri spremljate srčni utrip) zelo ugodno se trenutno prodaja en za 25 eur in ima res dosti funkcij-v tušu od današnjega dne (11.11.2009)naprej,drugače pa lahko tud rabljene na bolhi precej poceni dobite.no to je z moje strani vse pa obilo uspehov vam želim glede izgubljanja odvečnih maščobnih nadlog :) ampak ne pozabite...MOTIVACIJA JE NAJPOMEMBNEJŠA!!! ;)

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: leg magic
20.11.2009 14:21:14   
anabanana
Doris,

vsaka ti čast, mislim, res si odlično preštudirala stvari...predvsem pa si bila ful ful motivirana. Žal jaz nisem tako pridna kot ti, sicer ful z lahkoto hujšam, amopak zaradi lenoritisa imam konstanto tistih 2-3-4 kg viška, ki se VALDA  skladišči na trebuhuuser posted image

Mogoče bi se ti dalo še kaj napisati od kje črpaš tako neverjetno voljo in motivacijo??

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   leg magic
20.11.2009 22:01:30   
Doris Verbančič
Hehe :D lenoritis praviš? :) se zavedaš da je vsak človek ki se trenutno ukvarja s športom nekoč bil na istem kot ti? ;) misliš da se je meni dalo delat pa trpet?ampak ko sem sama sebe gledala v mestu v kakšnem steklu al ogledalu sem se sama sebi dobesedno gnusila in ko sem na televiziji videla vse tiste suhe postavne punce sem še bolj žalostna bla,al pa ko sem gledala fanta kako je izklesan jaz sem pa oblečena s špehom in vem da me ima rad takšno kot sem ampak sem si rekla da če se on trudi pa imam res postavnega fanta si tudi on zasluži postadvno punco ob kateri bo s še večjim ponosom hodil.pa tudi ko so mi vse sošilke govorile da sem nora ko se tolko trudim za njega da če me ima rad me bo imel rad takšno kot sem...sem si mislila ve si kar dopovedujte in...one so se zredile v enem letu sigurno kakšnih 10 kil jaz sem pa bla vztrajna in sem shujšala in pol ko gledaš koliko si naredil za sebe prav ne moreš da nebi vsaj malo bla ponosna na doseženo :) drugače pa ima zelo pomembno vlogo tudi partner s katerim si...sicer tud trpiš ko ti govori da imaš še dosti pred sabo in da imaš še kar šlaufekov okrog trebuščka ampak ko pa reče da se ti pa pozna da delaš ti pa da to trikratno motivacijo za delo ko vidiš da se mu vedno bolj dopadeš in je vedno bolj nor na tebe ;) pa tudi okolica to opazi ker se spremeniš v samozavestnejšo pozitivno žensko in te drugi lepše sprejemajo :) če pa ti niti fant ni dovolj pa niti okolica pa si povej da pa delaš to za svoje zdravje,saj si s tekom naprimer očistiš telo strupov,hkrati pa se razbremeniš vsega stresa ki te teži,zato ko sem napeta ali živčna pa mi niti spanec ne pomaga grem laufat in sem kot prerojena-res :) pa glede tvojega trebuščka...ni potrebno veliko truda za lepe rezultate :) jaz sem sicer ena od tistih ki se morajo res trudit da izgubijo kakšno kapljico maščobe več za razliko naprimer od tebe ko ti gre hitro,pa tudi ful mam očitno čudno kožo ker kolko koli telovadim se ne morem popolnoma znebiti celulita na riti za razliko od nekaterih punc ki v življenju skoz nezdravo jejo,se nič ne gibljejop in imajo ritko brez napake...jaz sem tud delala po 200 do 300 trebušnjakov na dan,po 3 različne metode trebušnjakov pa ni šlo nič dol oz.ful počasi pa če sem malo več pojedla se je vse vrnilo...zdaj sem pa odkrila te TNZ vaje in sem v enem tednu izgubila ves špeh na trebuhu,sam še malo mehkejša koža je ko si jo moram učvrstit,drugače pa kockice pa vse to je možno tudi pri ženskah da neboš mislila da ni možno ;) lahko mi daš mejl pa ti pošljem te vaje da boš delala po njih,saj če z drugimi področji na telesu nimaš problemov lahko narediš samo tiste 4 vaje za trebuh in je čist kul sam pa res pomagajo ;) in je vredno vsakršnega truda pa ni vrag da si ne moreš vzet 10 minut časa na dan za popoln trebušček ali? :D

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: leg magic
20.11.2009 22:14:16   
rija
Doris se je redno zakurilauser posted image user posted image user posted image

Torej: jaz delam zdaj dokaj redno, kak dan spustim, en mesec, pa učinek definitivno je. Kot bi bil, če bi delala bilo kaj tak redno.
Bolelo me ni nič, ker se med ponovitvami fino raztegujem....
Je pa res, da imam dokaj mišičasto telo....sicer trenutno oblazinjenouser posted image  in da jaz najhitreje hujšam ravno v noge in rit....

Z mašinom ali brez, delati je treba, ker sicer noben pripravek ne pomaga.

Tak, zdaj pa šibam na lega po mojih 300 ponovitev.


< Sporočilo je popravil rija -- 20.11.2009 22:15:00 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: leg magic
20.11.2009 22:19:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Doris Verbančič

jaz sem tud delala po 200 do 300 trebušnjakov na dan,po 3 različne metode trebušnjakov pa ni šlo nič dol oz.ful počasi pa če sem malo več pojedla se je vse vrnilo...zdaj sem pa odkrila te TNZ vaje in sem v enem tednu izgubila ves špeh na trebuhu,


no, osnovna napaka je 200 ali 300 trebušnjakovuser posted image
to je absolutno preveč.

moj pravi, da raje 30 trebušnjakov, pa tistih zelo zelo pravilnih....

pa tudi to ti ne verjamem, ker tehnično ni mogoče, da izgubiš ves špeh v enem tednu....nope....in vsak, ki se vsaj malo razume v vadbo in delovanje telesa, ve, da je to enostavno larifari....en teden ni NIČ.


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: leg magic
20.11.2009 22:44:39   
rija
pa še nekaj za vse tiste, ki se ful sekirate/mo zaradi par kil preveč...

smo imeli ravno ta teden pri frizerju eno debato, ker sem brala obraze...in vsi prisotn moški (resda so bili med 30 in 40 let, vključno z mojim) so se soglasno strinjali, da je tale gospa neverjetno seksi, veliko bolj od vsake suhice....in se čudili, da smo ženske pravzaprav neumne, ko mislimo, da smo jim edino koščene privlačne....

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: leg magic
20.11.2009 22:51:28   
Anonimen
rija je danes pekoča kot feferon user posted image

ja, res so moškim všeč take kot praviš. ampak jaz se ne morem sprijaznit z extra kilami, ko grem v trgovino in prodajajo max konfekcijsko številko 40 user posted image pa kakšne tunike, ki te naredijo nosečo user posted image

aja. v enem tednu izgubit VES špeh user posted image ja, pri mojih trinajstih letih user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: leg magic
20.11.2009 22:54:50   
rija
no, saj Doris je pa malo starejša user posted image  pa tudi špeha je bilo ravno 3 deke....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   leg magic
21.11.2009 11:56:31   
Doris Verbančič
no,glede mojega špeha...nikjer nisem napisala da sem pa 100 kilska punca sem punca z normalno težo ki si trenutno samo še izpopolnjuje kritične predele telesa-glede trebuha pa tud nisem napisala da sem imela tono špeha na njem,sam pravim da tisti trebuh katerega sem prej imela se je v tem tednu zelo očitno spremenil ;) glede trebušnjakov pa...delala sem jih takrat ko sem delala na leg magicu in sem običajno zjutraj delala sam trebušnjake pa počepe(200 trebušnjakov+30počepov+100trebušnjakov) zvečer pa dve seriji leg magica po dvd-ju.saj ti ni treba verjet zato ker dokler ne prideš do te točke da si tega sposobna niti neboš verjela ;) jaz pa tud nisem že prvi dan začela s 300timi trebušnjaki ampak se je iz 50 stopnjevalo navzgor...pa nisem jih delala en teden ampak pol leta tak da se telo privadi in je možno ampak običajno večina prej obupa
-nažalost.je pa res da če pa hočeš še povečat učinek telovadbe je fajn da uporabljaš tudi kakšne fat burnerje al pa thermo boosterje in gre vse 1x hitreje-no,odvisno od posameznikovega organizma :)


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: leg magic
21.11.2009 19:44:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Doris Verbančič

-nažalost.je pa res da če pa hočeš še povečat učinek telovadbe je fajn da uporabljaš tudi kakšne fat burnerje al pa thermo boosterje in gre vse 1x hitreje-no,odvisno od posameznikovega organizma :)




srce, verjemi, da tu stopaš na moje področje.....pri fat burnerjih, termobusterjih in podobnemuser posted image user posted image user posted image


recimo....bila si stara 6 let...ko sem jaz stopila v svet fatburningauser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 21.11.2009 19:45:00 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
21.11.2009 19:48:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: leg magic
21.11.2009 19:54:54   
rija
točno in stara je 28 let....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: leg magic
22.11.2009 8:11:14   
Nyah*
user posted image user posted image user posted image user posted image In za moje pojme ena najlepsih na nasi glasbeni sceni.....

Drugace pa, user posted image user posted image user posted image za trud, doris, rija in vse ostale ta pridne, jaz bi druzbo katere od vas rabila, kadar mi vse dol pade user posted image , ko se predolgo moj trud njikjer ne pozna, ko pa uspe, sem pa user posted image user posted image user posted image user posted image .
Nisem pa pristasica teh prehranskih zadev, kaj pa vem, mogoce se pa motim....user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: leg magic
22.11.2009 8:16:48   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR


Nisem pa pristasica teh prehranskih zadev, kaj pa vem, mogoce se pa motim....user posted image .



prehranske zadeve so seveda odlične....kot dodatek....vendar trezno in temeljito premišljene in svetovane s strani strokovnjaka za te zadeve. ne pa da ti kar neka kolegica pove: daj , to jej....to je dobro....user posted image  to nima smisla. vsaj na dolgi rok ne. 


in nič ni brez pravilne prehrane in vadbe seveda...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   leg magic
22.11.2009 9:09:46   
Doris Verbančič
ti kar sporoči ko boš rabila motivacijo ;) imam ful časa pa rada motiviram vsakega ki si tega želi :) tud glede prehrane pa vsega ti lahko svetujem ko pa imam že kar precej znanja s tega področja tak da lahko kar pod ZS pišeš ;) spoštujem ljudi ki si želijo skrbet za svoje zdravje in ga ne zanemarjajo tak da vsaka čast ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: leg magic
22.11.2009 9:14:53   
rija
hm, da se ti mogoče ne reklamiraš? pazi, njah je od RRa....te bodo hitro zradiraliuser posted image user posted image user posted image

si mogoče vaditeljica fitnesa?

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Leg magic
22.11.2009 9:17:03   
Doris Verbančič
user posted image si zanimiva osea veš :) nisem še srečala koga ki bi se s takim veseljem zapičil v vsako stvar ki ga moti ;) drugače pa ne ne reklamiram se samo rada pomagam ljudem-take smo medicinske sestre ;)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Leg magic
22.11.2009 10:29:19   
rija
vem user posted image

veš, za moj posel je zelo slabo, če nekdo piše take nebuloze, da je možno ob pravilni vadbi in eni piksni fat brunerjev v enem tednu skinit ves špehuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Doris Verbančič)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Leg magic
22.11.2009 10:46:55   
Doris Verbančič
No saj mislim da sem ti zgoraj že odgovorila na to vprašanje ;) pa ne posploševat z besedami ;) itak da ne more nekdo ki ima 80 kil v enem tednu izgubit ves špeh :) ga pa lahko 3x hitreje ob tistih omenjenih vajah ;) no saj se mi pa itak ne da ukvarjat s takimi kot si ti :) mi je med tem že nekaj punc pisalo če bi jim lahko poslala vaje tak da sem zelo vesela da jim lahko pomagam kar se pa tebe tiče pa se še naprej obremenjuj s tem kdo ima prav in kdo ne :) nisem človek za take debate :) sem pozitivna oseba ki ve za kaj živi in se ne obremenjuje z negativnimi mislimi ;) pa lepo nedeljo ti želim še naprej ;) ciao :D

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?