|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barbariga
6.1.2008 23:49:08   
Anonimen
Mene pa zanima, kaksna je plaza v Barbarigi, ce je kaj sence, so skale/kamencki, v morju jezki? Nasla sva namrec super apartmaje za ugodno ceno z bazenom, 800m od plaze (oddaljenost od plaze ni pomembna, na Pagu se tko vozimo po 10km do plaze) in centra, s teraso, zarom ... tole skratka: http://www.travel-tourist.com/obj2892-2_si.htm Je kdo ze bil tukaj?

Sva sicer ze poslala mail kako je z dodatnimi lezisci in psom in ce je termin frej, tako da te informacije se dobiva. Meni je po slikah sodec zlo vsec, sploh ker je zraven bazen.

LP, Riba
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Barbariga
7.1.2008 7:24:09   
BrankaO.
Tu še sicer nisem bila znana mi je pa plaža na Barbarigi!Če hočeš bit na plaži s kamenčki boš morala kar hitro vstajat ker je je zelo malo!Drugače pa zame ni bilo ne vem kaj saj imam rada da se tudi razglejujem na dopustu tako da mi smo se hodili kopat v Pulo!
Moje mnenje!Upam pa da boš ti uživala in familija sevedauser posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Barbariga
7.1.2008 8:16:45   
viv_
Okrog Barbarige se najde precej lepih kotičkov, samo poznati jih je treba...

Če greš proti stari Barbarigi je lepa plaža s kamenčki, tudi sence je precej, ob plaži. Če greš pa proti Peroju, so pa stalno potke do morja, kjer so sicer zasebne parcele, ampak v zadnjih letih bolj ko ne prazne in tudi dobiš zelo lepe kotičke. Izogibat se je potrebno samo plaži direktno pod naseljem, ta je pa pod kritiko.

Se pa da tudi pogledat par stvari:
- lahko greš na izlet na Brijone
- Fažana je zelo simpatično mestece
- ni daleč do Rovinja in do Pule



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Barbariga
7.1.2008 9:59:35   
soncece24
Malo si preberi pod temo "Najslabši kraji za počitnice...". Meni v Barbarigi sploh ni bilo všeč.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Barbariga
7.1.2008 10:23:03   
viv_
Ja, soncece, naselje je za user posted image , če greš pa mal okol, je pa lepo. In tale apartma, k ga je napopala riba ni v naselju. To je pomoje stara barbariga.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Barbariga
7.1.2008 15:02:00   
Anonimen
Ja saj, najprej sem bila vsa navdusena po telem linku, se ze zmeniva, da gremo sem, pa me vprasa dragi, kaj drugi pravijo o Barbarigi in grem na iskalnik in je nasel ene tri dobra mnenja in ene 10 slabih. Ampak tole, kar viv opisuje, se slisi super, pa tudi fajn je, da nismo cisto v centru. Na sprehode je pa tko treba hodit zaradi Lune, tamali je pa navajen brez problema 2km odhodit in vec.

Na Brijonih sem jaz ze bila, pa mi ni bilo vsec, tudi safari se mi ni zdel nic taksnega, razen tistih govorecih papagajev. Pa na to spet ne moremo it s psom, tamal je premajhen, ta velkega pa ne vem, ce zanima. Ok, sej sem tudi ze v Rovinju in Puli bila, pa vseeno user posted image Letos se gremo nekam penzionisticne pocitnice, kot zgleda. Zato mi je bazen pred nosom zelo vsec user posted image

LP, Riba

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Barbariga
7.1.2008 20:47:53   
Anonimen
Bah, prenavljajo letos in to sezono ne bodo oddajali, razen apartmaja, ki je pa seveda 25€/dan drazji. Gremo brskat naprej, ce ne najdemo nic ugodnejsega/boljsega, gremo pa najbrz vseeno sem. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Barbariga
10.1.2008 19:05:22   
Nasy
Mene Barbariga ne vidi nikoli več, tako umazanega kraja še nisem videla! No, morda se je v 4 letih kaj spremenilo in vama želim, da najdeta kak lep kotiček in se boste imeli noro dobro!

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Barbariga
11.1.2008 8:18:55   
viv_
Ne mešat kraj Barbariga in turistično naselje Barbariga. To sta dve različni stvari. In tale apartma ni v naselju. V kraju Barbariga ima pa tudi Rade Šerbedžija svojo rezidenco, tako da verjetno ni tako hudo user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Barbariga
11.1.2008 17:06:57   
Anonimen
Tile super truper apartmaji letos morda ne bodo na voljo user posted image Jih prenavljajo in ne vedo, ce bodo dobili vsa neka dovoljenja do sezone in so nam rekli, da nas bodo sicer obvestili, ampak naj si raje poiscemo kaj drugega, ker ne bi bilo fer, da bi nas nategovali do zadnjega, da bo prenovljeno itd. Tko da smo nasli nekaj drugega, za kar mora biti pa ze nova tema user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?