zp
|
Halo punce, vidim, da pridno čvekate ... pri nas je popoldne kar divje, zvečer pa comp okupira možič, tako, da ni šans, da se vam pridružim, vas pa potem z veseljem berem zjutraj.... Moja novica pa je, da je naši z NS zrasel lulček in bomo imeli še enega , tako, da bom v vsakem slučaju preglasovana in prisiljena poslušat o fuzbalu, košarki in gledat formulo 1 . Pa še nobenega pametnega imena nimam na zalogi , za punčko pa seveda najmanj 5 .. any ideas? G me je tudi malo potolažila po včerajšnjem pregledu z UZ, ker zaenkrat še bolj poredko čutim neke premike v trebuhu (v 1. sem ta čas čutila že kar konkretne brce..), da je posteljica spredaj in zato slabše čutim premike... kar naj bi se pa v kakšnem tednu že spremenilo .. Drugače pa vse ok... Razmišljava, da bi naslednjič na MORFO -5.2. peljala še našega skoraj dvoletnika zraven, pa imava kar dvome glede na izkušnjo z NS, ko je bil ekran z otročkom zanimiv točno pol minute, potem je pa napadel vse prepovedane predmete in aparate v ordinaciji, tako da je možič laufal za njim in mu vlekel stvari iz rok. Imate druge kakšne izkušnje s tem? Ali delate pridno Keglove vaje? jaz imam kar slabo vest.... en lep dan vsem skupaj pa veliko čvekanja..
|