|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje pa ni gneče?
11.1.2008 18:49:33   
muki1
To me zelo zanima. Kakšen kraj, kjer ni poleti gneče. Možu zaradi službe najbolj ustreza julij, meni pa se ne dopade, da moram po plaži čez trupla user posted image  stopat, pa tiste gneče zvečer, da se vsakih par minut nekdo podrgne ob tebe user posted image . Naštejte mi kraje, kjer ni take norišnice, da se lahko človek naužije vsaj malo miru. Saj razumem, da ne morem iskati raja na hrvaški obali sredi meseca julija, ampak vsaj neke turistično ne tako bombandirane destinacije mi predlagajte.
No, saj za spremembo paše tudi tisti večerni vrvež, pa kakšna gneča, ampak bi se pa potem že nekam zategnili.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 18:56:47   
Anonimen
V avtokampu Kažela pri Medulinu ni nobene gužve. Imajo ene take male hišice, kot eni kontejnerčki.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 18:59:40   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

V avtokampu Kažela pri Medulinu ni nobene gužve. Imajo ene take male hišice, kot eni kontejnerčki.


Kako pa to izgleda? je primerno za otroke? Pa senčke je kaj?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 20:12:39   
Anonimen
Ma za otroke ni glih ne vem kaj. Senčke tudi ni ...user posted image  

So pa majhni bazenčki, tam imaš lahko marelo in ležalnike, to je vse zastonj. Samo sredi julija se moraš zjutraj (ob 9, uri se odpre, se mi zdi) malo zagrebst. Plaža je pa taka, da ima en urejen zalivček, kjer so kamenčki, ampak se kar precej strmo spušča v morje, se mi zdi. A ni hecno, da smo imel pavšal lani tam, pa niti enkrat nisem šla tam v morje.
Mi smo bili ves čas na bazenih, ker je naš lord (otrok) tako želel, ene dvakrat smo šli pa v vodo tam pod temi hiškami, kjer je tudi en konec plaže malo urejen. Toliko, da je ena potka speljlana za v vodo. No, tam ob obali, v malo vode, se otrok sicer lahko igra. Samo plavat v plitvi vodi pa res ne more. Razen v enem bazenčku. Ostali so malo globlji, Tibor je lani ravno stal, pa je bil star 5 let.
Saj drugače je na plaži trava, potem tam pod hiškami malo kamenčkov, nato pa je v morju potka, da greš lahko plavat. Saj tako zelo slabo ni, no.

Grem iskat link.

Evo, hišice so take:

user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 20:19:40   
Anonimen
Tukaj linki:

http://www.adria-holidays.net/si/adriadom/?v=kazela

http://www.camping-guide-croatia.com/hrvaska/istra/kazela_medulin.htm

http://www.kampkazela.com/interna.asp?mcat=2&cat=9&vid=2

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 20:50:20   
muki1
Splišni hvala za trud. Sem malo pobrskala in našla še debato iz leta 2006, ko si rekla, da boste tja preselili prikolo . Torej ste jo user posted image .
Ja, pa res škoda, da ni vsaj ene male šumice.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje pa ni gneče?
11.1.2008 22:57:35   
Anonimen
Saj šumica je, samo tam so postavljene prikolice in šotori.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje pa ni gneče?
12.1.2008 8:29:50   
Primoza
Malo bolj eksotična varianta:

http://www.otokbrac.com/gradtur/svetiliniki/palgruza.htm

in

TUKAJ

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje pa ni gneče?
12.1.2008 8:35:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Malo bolj eksotična varianta:

http://www.otokbrac.com/gradtur/svetiliniki/palgruza.htm

in

TUKAJ


user posted image user posted image  samo drago pa je. Bi pa bilo za probat, ja, jaz bi z veseljem nekoč.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje pa ni gneče?
12.1.2008 8:49:39   
Primoza
Morda se cena svetilkov v določeni meri "zniža" ker tam praktično ne zapraviš nič za razne pijačke in sladolede. Z izjemo nakupa rib pri svetilničarju.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje pa ni gneče?
13.1.2008 19:12:58   
viv_
Pa če hočes senco, potem sediš v svetilnikovi senci a kako? user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje pa ni gneče?
13.1.2008 19:24:08   
Anonimen
Otok Vir je bil pred 3 leti brez pretirane gužve.
Evo bili smo v tem apartmaju - super je bilo
http://www.plastometalik.hr/apartmani/index.htm

< Sporočilo je popravil peetra -- 13.1.2008 19:29:47 >

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje pa ni gneče?
13.1.2008 19:25:46   
Marogica
Bi povedala, kam mi hodimo, pa bo kar naenkrat gneča...user posted image

V glavnem otoki so relativno redkeje poseljeni. Mi vsekakor prisegamo nanje.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje pa ni gneče?
13.1.2008 19:33:45   
Primoza
Kolikor sem videl so nekateri svetilniki (Palagruža) kar gorati, tako da je v določenem času dneva zanesljivo kje sencauser posted image . Se pa strinjam da je verjetno dobro imeti kak senčnik. Je pa dejstvo, da postane na malih otočkih (čereh) čez noč prijetno hladno.



(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje pa ni gneče?
20.1.2008 13:22:34   
kaya2007
v bistvu, če se vam da malo vozit/hodit, potem na skoraj vsakem otoku najdejo osamljene plaže. na pagu jih je ogromno, na hvaru tudi...na lošinju se tudi najdejo. če hočeš pa imeti plažo pred nosom, potem je stvar drugačna user posted image  ker potem vsi naredijo samo 3 korake in je valda gužva. razen mogoče kakšni manjši otoki..na brijonih včasih tudi ni bilo gužve, ne vem kako je zdaj.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?